Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luckamb
7. čer 2010

Vypadá dobře ta vložka - kde je mají?? Nějaký odkaz?
Ty jo, fakt jste mě s tou velikostí uklidnily a pomohly mi se rozhodnout. Díky, díky, díky 😀

sevzuz
7. čer 2010

ahojte,

@luckamb moj syn sa narodil 19.7.09 a v navette sme boli skoro do konca februara. A to sme mali fusak emitex.
A presiel len preto ze uz ho otravoavalo pozerat do "stropu" on je strasne zvedavy

luckamb
7. čer 2010

@sevzuz no tak to je taky 7 měsíců, tak to je super. To fakt už není o čem přemýšlet.

kacka.l
7. čer 2010

Lucko a jaká se ti líbí barva???

Piku, to asi klame, prý jsou opravdu stejně velké, jen té XL se dají polohovat už i nohy.

luckamb
7. čer 2010

kacka.l: mám v merku dvě barvy, dneska kolem oběda se rozhodne.

marketka.27
7. čer 2010

Ten vpravo mám já 🙂 A ještě ho někde mají? To je kolekce 2009

pikusa
7. čer 2010

Kačko,tak asi ano.....no nějak si už ted nedovedu mého obříka v tom kočárku představit 😀
Byli jsme na očkování a tak jsem si ho nechala zvážit...holky....14.měsíců--12.79 😲 😲 😀

kacka.l
7. čer 2010

😀 😀 😀
Čím ho krmíš???Co jsem jen kojila, měl v půl roce skoro 9kg, teď bude mít rok a s příkrmy, má tak 10kg. Není nad moje tučné mléko. 😀

pikusa
7. čer 2010

Kačko,já taky "jen vykojila" 9.60....to měl na půl roce....
on je holt obřík....bude velkej

marketka.27
7. čer 2010

Tak jsem odstrojila Navettu 😢 😢 😢
Jak jste ten potah praly a v čem?

pikusa
7. čer 2010

Market....já všechno v pračce....na 40...teda krom boudičky

luckamb
7. čer 2010

market: právě že mají a nakonec to vyhrál ten 😉 Je prostě krásnej a rozhodloi to , že je spodek plastovej a ne polstrovanej. U toho nového je polstrovanej a nešel by tak dobře udržovat.

marketka.27
7. čer 2010

pikus díky, taky jsem si říkala, že to dám do pračk yna ruční praní. A boudu jen tak vyčvachtám ve vaně, asi.

lucka 😎 😎 😎 😎 dobrá volba 😉 A navíc ho budeš mít za dobrou cenu, my jsme ho kupovali ještě za 24 (sporťák, naveta, autosedačka) 🙂

luckamb
7. čer 2010

market: nechytaj se na něj nějak moc mušky, vosy, včelky a tak?

marketka.27
7. čer 2010

Chytají se mušky, ale nemůžu porovnávat s jinou barvou, golfáč mám taky cedro 😀 Jenom v lese a tam si myslím, že hmyz sedá na všechny barvy.

luckamb
7. čer 2010

market: no tak léto přežiju a přes zimu stejně nic nelítá :-d a málá se mi má narodit v srpnu 😉

marketka.27
7. čer 2010

No tak to máš jak já, Karin se narodila 6. září, než začneš chodit na opravdové procházky, tak bude léto v háji 🙂 Každopádně si kup nějakou moskytiéru, já mám takovou univerzální obyč za stovku. Vyplatila se ani ne tak proti hmyzu, jako to bránilo cizím lidem strkat rypák do kočárku😀

luckamb
8. čer 2010

@marketka.27 🙂🙂 teď si mě fakt pobavila

marketka.27
8. čer 2010

No ono to vypadá jako sranda, ale až si ten poklad povezeš poprvé nažehlený v kočárku a kdejaká čarodějnice, kterou ani neznáš, se ti nad ní s cigárem v ruce bude rozplývat ze vzdálenosti 8cm, tak zatoužíš po samopalu, věř mi 😀

zelvatko
8. čer 2010

ahojte holky.. tak já mám ten oranžový kočár a mušky se chytají strašně.. aj sem nadávala, že jsem vybrala špatnou barvu, ale mě se stejně mooooc libí a nedám na ni dopustit 🙂
jen k těm cenám.. ono, mít komplet kočář je fakt pálka a jak jsme nad tou cenou kroutili v obchodě, tak nám paní prodavačka poradila, at si koupím na netu starší navettu a koupím jen origoš sporták.. no a tak jsme udělali a celý kočár nás vyšel na neuvěřitelných 13tis!!!My jsme už teda ve sportáku.. a je to o moooc lepší.. Baru tam má ted hodne prostoru.. navíc ju mám zatím otočenou k sobě, aby si víc zvykla a pomalu ji začnu otáčet.. ta bude mít výhled.. 🙂

kacka.l
9. čer 2010

Zelvatko, já to měla taky tak, starší navetta a oranžový kočár, ale mušky se teda nechytají ani náhodou. Loni jsem svezla snad 5 za celé léto a letos zatím nic. 🙂 🙂 prý jsou ty kočáry naimpregnované nějakým smradem co muchám taky smrdí. 🙂

marketka.27
9. čer 2010

Tak náš kočár ti Taliáni nějak s repelentem obešli😀

lucenek
9. čer 2010

tývado to je pařák co?
asi půjdem na koupák

pikusa
9. čer 2010

Starší navetta...dobrý kup 🙂
parák je,pojedeme na chajdičku do bazénu 😉

zelvatko
9. čer 2010

marketka - nás asi taky 😀 tak proto si dneska koupím repelent a pro jistotu si jej nastříkám sama.. 😉

jééé na koupák.. to je mazec 🙂 taky bych šla.. když si vezneš, jak to ještě minulý týden nevypadalo na léto a teď takové pařáky..

pikusa
9. čer 2010

Zelvátko,loni jsem Matese koupala v malém bazénku.....v létě,tak barborku smoč 🙂

marketka.27
9. čer 2010

My jsme taky pro Karin koupili takový minibazén (velikosti lavóru 😀 ) na balkón, ale byla nemocná a ještě má rýmu, tak se ji tam teď bojím posadit☹

pikusa
9. čer 2010

LONI....

zelvatko
9. čer 2010

tož my musíme ten bazének teprve koupit 🙂)

pikusa
9. čer 2010

Tak my taky dnes koupili....ale velkej,u mauntfilda 🙂 ale Mates bude mít malej 😀