Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
15. črc 2010

Peru v pračce všechno, kdyby se tam vešla i boudička prala bych i tu. 🙂

Piku: no to je fakt chudák, pořád něco.

pikusa
15. črc 2010

No mě se boudička nepovedla sundat,nevím,jak na to.....
A ted odstrojím GT a vyperu

lucenek
18. črc 2010

děcka to je fajné počasí co??? 😀

mikijana
18. črc 2010

Ahojky,
chystám se také zdokonalit náš PP, vyprat a pořídit nějakou pěknou vložku do kočáru, kde jste ji prosím sehnali? Já momentálně koukám na MMB, tam sice nepíšou, že to je do PP, ale do jiných kočárků, ale mělo by to snad pasovat? Pošlete mi nějaké tipy, díky🙂

marketka.27
18. črc 2010

Piku, tak jak marodíte? Už je líp?
Jo, střídám GT3 a P3, ale P3 jsem ze začátku proklínala.
Co se vleze do pračky, tak peru v pračce a zatím žádné škody🙂

lodgermaniacka
18. črc 2010

@marketka.27 ahoj, prosim ta, čitam že mas aj pliko aj gt3, už som prečitala celu temu pliko a stale neviem, dnes som bola pozrieť 2009 titanio, je krasne, len neviem či je dobry napad isť do plika, na zimu mam bugaboo cameleon, a pliko som chcela len na rychly prevoz do auta, zvažujem síčko, pliko a maclaren..kupila by si pliko znova? ma aj nevyhody? páči sa mi na pliku, že ide do lahu, je dobre kryty, ma aj nanožnik, len sa mi zda že sa ťažšie manipuluje ako maclaren a sí..
baby prepačte že v teme gt3 píšem o pliku

kacka.l
19. črc 2010

Lodger nejsem sice Marketka, ale měla jsem pliko i sí.Mcleren neznám.
jestli chceš kočárek jen do auta, pak je jednoznačně lepší sí, lehčí skládání a hlavně rozkládání, lépe se ovládá, jinak je skoro naprosto totožné, jen je lehčí.
Pokud chceš kočár i trochu do terénu a spíše jako druhý hlavní kočár jsem pro pliko.

Sí se lépe ovládá a já osobně pořád kopu u plika do koleček. Oba jsou to skvělé kočáry, které se vyrábějí ve dvou verzích comleto (s výbavou- nánožník) a clasico (bez nánožníku), oba mají pláštěnku.Myslím, že nejlepší je ozkoušet a uvidíš. 🙂

lodgermaniacka
19. črc 2010

kacka dakujem za odpoved 🙂 maly bude mať 3,5 mesiaca a asi bude pliko lepšia volba, zdal sa mi troška širší, aj tie nožičky ako sa daju napolohovať hore, aj ked sí sa mi páči viac, ale to titanio je krasne, aj ta biela konštrukcia, idem si pre neho 😀 a bude to asi skôr druhy hlavny kočík

kacka.l
19. črc 2010

Tak to potom určitě. jestli je tak maličký je lepší pliko. A s těma nožičkama máš pravdu, to mi u síčka dost vadilo. .-)

svoja
19. črc 2010

Hojte holky!!!

Potrebuju vlozku do sportaku....mate nekdo ten kontakt z mmb??? Nekde to tady bylo....DIKY!

zuzulaz
19. črc 2010

Ahoj, prosím ťa nemáš kontakt na dealera na Peg Perego? Alebo kde sa dá zohnať najlacnejší? díkes z

zuzulaz
19. črc 2010

@zofik ahoj zofík, prosím nemáš kontakt na dealera Peg Perega? díkes Z

ciencialka
19. črc 2010
pikusa
19. črc 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34110820&tab=0
nebo tady.....ta mi šila tašku..... 🙂

pikusa
19. črc 2010

tak sporták odstrojen,potah v pračce......bude jako novej 😉

ciencialka
19. črc 2010

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2477... nebo tady byl typ na větší velikost

pikusa
19. črc 2010

ta větší je super...kryje i místo,kde jsou botičky 🙂

svoja
19. črc 2010

diky, jste skvely!

veruskkaa
20. črc 2010

Dobrý den , kdyby měl někdo zájem o korbu peg perego 2010 v barvě kiwi, prodám je jako nová záruku má do 1/ 2012 používala jsem ji cca 3 měsíce . Zájemci pište na veruskkaa@seznam.cz

sevzuz
20. črc 2010

babule a ta strieska sa neda teda odmontovat cela a oprat, ze?
a cim cistite take cierne cmuhy, ja ich mam na kociku z toho ked ho premazavam a nahodou ho skladame do auta, tak manzel ho kade tade pochyta a obcas zaspini 😖

zelvatko
21. črc 2010

tak jsem si koupilal od emitextu tu sluneční slonu a je divnááááá 😠 , ten drát vůbec nedrží tvar..takže jak kdybych ji tam vůbec neměla!No, musíme to rozkuchat a dát tam něco pevnějšího.. docela mě to naštvalo, jsem si myslela, jak nebudu muset jezdit s plénkou přes boudu a zatím je clona hozená pod kočárem.. 😒

kacka.l
21. črc 2010

zelvátko máš pravdu, mě se taky kroutí a to ji mám připnutou na zips. 😕
Sevzuz ve vaně a kartáčkem a perwolem, nebo co mám doma.
Kočár posílám příští týden nareklamačku, jsem zvědavá, co mi řeknou. Obchod, kde jsem jej kupovala zanikl a i když paní prodává jinde, poslala mě do ....No naštěstí je na razítku záručáku i kenyo, tak uvidím. Snad to nějak bez něj vydrřím. 🙂

kacka.l
21. črc 2010

Holky koukejte, co jse našla: Co vám to připomíná????? 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35626891&tab=0

pikusa
21. črc 2010

Kačko, 🙂
ale mě se teda líbí 😉

kacka.l
21. črc 2010

Mě taky, mají ho i v krásné čokoládové s blankytně modrou, dokonce s nánožníkem a taškou. 🙂 Za tu cenu podle mě super. .-)

pikusa
21. črc 2010

tak na ten ted koukám....je krásnej 🙂

kacka.l
21. črc 2010

Jojo, máme pliko tak dost, žádné koukání po jiných !!! 😀 😀 😀
Nebo žeby??? 😝 😀 😀 😀

pikusa
21. črc 2010

no já mám pliko 14 dní....to by mě asi chlap zabil 🙂 😀
ale..........recenze jsou nějaké????

kacka.l
21. črc 2010

Asi ne, je to novinka, ale demu jsem měla před 7 lety kočár a byl to tank, fakt super, dote´d je funkční a nevyšisovaný🙂 🙂 .-) Jen prostě ten staromódní vzhled. 🙂

pikusa
21. črc 2010

no ale krásná novinka 😀 být to před tím,než jsem koupila pliko,jdu do něj