• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Díky pik!!! Jasné, přijdu se ukázat:slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo těším se...a vemte do krámku malou a povozte už tam raději :wink:
29. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus tak my skoro týden nebyli v GT :frowning2: už fakt šmrdláme pos vých a sem tam golfáč.....já to asi obečim
30. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek...my ho máme jen jako spací na balkoně,na ven golfky....
ale dne jedu na prochajdu s kamarádkou,má gt3 kiwi,tak ho taky vezmu :slight_smile: jen ona má drobínka měsíčního
30. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiwičko je lkrásné hezčí jak cedro
30. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
piku v roce a 3m bych drandila furt ale my už máme dva
30. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasan.....Mates ale chce venku taky chodit a mě se nechce GT pořád tahat z balkonu,tak jezdíme v pliku :slight_smile:
30. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není to těžké to pilko????
30. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se ozvala paní se síčkem černým že by směnila za energy, ale prdím to, janečko má dvojité přední kolca dož na zimu se mi bude hodit a je trošinku lehčí
30. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj!!!:slight_smile:

Piku, tak Matýsek je v Pliku spokojený, to je dobře.

Lucenku, já bych směnila. To energy je naprosto stejně těžké jako síčko. Energy váží a to nekecám 7,2kg a síčko 7,8kg, měla jsem je na váze. :slight_smile: A je fakt větší, a navíc se lépe skládá. :slight_smile:

Jinak já posílám kočár v pondělí na tu reklamaci, tak jsem zvědavá, zatím budu jezdit s casualem. Tak uvidím.
30. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://smartmomma.com/Peg-Perego-2010-GT3-for-Two-Performance-Stroller-Java-p-19006.html baby poznate toto? teraz som to objavila na nete, rozmyslam ci je to len neaky nadstavec na gt3 pre druhe dieta alebo treba cely novy sportiak stym, vyzera to dobre :wink:
30. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak mame ten viper....je to peknej kocarek, ale prostoru je min, nez v pp. Mame i golfky....tedy, takovy bytelnejsi, spis dalsi sportak:slight_smile: a ty jsou babydesign, ty ale mozna prodame....byl to trochu zbrkly nakup.

takze nase ditko ma ve svem vozovem parku na vyber ze tri kocarku....ale nejradsi ma stejne manducu:slight_smile:

fotky nemam, nebot u nas chcije, tak snad zitra vyrazime :wink:
30. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja....tak at se dobře jezdí a foto dodej ju?? :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katulko,to nebude nástavec,to musíš koupit celé :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky:slight_smile:
Katulko to nie je nadstavec:slight_smile:je to druhy typ PP GT3.My sme nad nim uvazovali ked sa nam narodila mala...ale teda potrebovali sme s vanickou...a toto je cisto bugina a tazka .ma 16,3kg..takze vyhral PP GT3.Ale teraz ako sportovy ho nevyuzivame...je nam este velky..mame teraz switch...lavanda moja srdcovka :slight_smile:
31. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stalo to za to:slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypada, ze je tam nacpana, ale je zarovnana hrackama. Lezeni se da prodlouzit- tim polstrem nad hlavickou. Je tam celkem misto, i kdyz na PP to rozhodne nema. Mala ale byla zlata, stastna, porad nam povidala, smala se.
31. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nicmene DEKUJI vam tady za veskerou pomoc a rady!!!!!
31. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja,je evidentně spokojená,to je dobře :slight_smile:
1. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdo máte prosím vložku do perega a máte loňský model-pásy na háčky, jak jste tam tu podložku daly? Jak se malá hýbe tak s ní i ta podložka :confounded:
1. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, aky je rozdiel vo farbach kolekcia 2009 papaya a 2010 tropical? Mne sa zdaju uplne rovnake :confused:
1. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikijana: já ji mám zastrčenou ještě i pod tím černým pásem, ale taky se mi hýbe.

Lodger: papaia je oranžovohnědá k krémovou, tropical to samé, ale místo krémové je šedá. Mi osobně se více líbí ta papaia.

Svoja: to je fajn, že je malá spokojená a ty taky. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikijanka.....já mám pásy na ramínka schovaný pod vložkou a poutám jen kolem bříška....
Lodger....nevím,neporadím...
1. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpovědi, zkusím ty horní schovat a pásat jen boky, já myslela, že by to nešlo pak zacvaknout, když tam nebudou ty horní, ale nezkoušela jsem
1. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne jde to :wink:
1. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, jinak by mě to štvalo a podložku bych asi vyndala:frowning2:vyprala jsem ji a jak uschne tak to hned prubnu:slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale nám se hrne i tak...jak se mates vrtí :unamused:
1. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no to asi tomu se nedá zabránit :unamused:
1. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi ne,ale stejně jí dávám,když v kočárku jí třeba křupky,stačí vyndat a vyklepat :wink:
1. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně je to praktické:slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek