• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
to jo....ale vadí mi,jak se to všelijak hrne :unamused:
1. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no to mě taky, chtělo by to tam nějak lépe přichytit :confounded:
1. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l dakujem, nesklamali ste tu ako vždy :slight_smile:
necele dva týždne dozadu som kupila to pliko titanio, velmi zvažujem ešte gt3 na zimu, len som predala spirita, lebo mi bol tažky a bojim sa tej vahy, ale spirit píšu 15kg, gt3 okolo 13kg :confused: v aute mam teraz pliko, ale určite by som sem tam chcela odviezť aj gt3, strašne vymyšlam, len ked som si prečítala par stran ako ho ospevujete..a doma mam ešte cameleona a predať nechcem nič :unamused:
2. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
na tu vložku by to chtělo takovou záložku co má emitex zimní fusak nandáš a pak u hlavy přehrneš tu kapsu přes opačnou stranu takže to nesjíždí...jen najít šikovnou maminu co?
2. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj, jednu zprávičku jsem psala od segry. :slight_smile:

Lucenku, to je super nápad, nebo jen do boku přišít gumičku a vždycky to přetáhnout. :slight_smile:

Lodger, na zimu a do térénu neznám lepší kočár.Na zimu je podle mě nejlepší.

Holky,až Vám se hodím fotečky gtčka z dovči, budete koukat. :slight_smile:Tedy myslím.
Šli jsme na výlet na sv. hostýn, a zpátky nám bylo porazeno vzít to zkratkou, přes les, jen jsme nějak špatně odbočili a šli jsme zkratkou ve zkratce. Teda takový terén nešel sejít snad ani pěšo, natož s kočárem. Ale nezklamal a sjel všechno. Má můj vellkýýýý obdiv. Kdo jej nemá nepochopí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:Až tam jsem poznala výhodu soft odpružení- je to fakt poznat.
Jinak už je chudinka nachystaný v krabici a čeká na odpoledne na odeslání. :slight_smile:

Bruník už spí v segřině casualu, ale je to hrůůůza. Ta velikost je ještě v pohodě, ale ty jízdní vlastnosti???

:angry: :angry:
2. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kači ty prodáváš gt????
2. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
I když to tak nevypadá, tak ten terén byl fakt šílený, a toto bylo to mírnější. :slight_smile:

A ještě jedna s lemury, gtčko se jim tak líbilo, že nehodlali slézt. :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucenku neee!!! Jde se pokusit reklamovat přes to vyšisování na boudě. Pán mi slíbil, že se to nějak pokusí udělat, i když v záručáku je přímo napsané, že se to na to nevstahuje, a pokud to nepůjde nabídl mi novou boudičku za dobrou cenu. Sice je to inestice, ale mě to děsivě štve, z hnědé je čevená a z oranžové- světle oranžová.
2. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kačií ahá
2. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
GT je prostě boží a super.... :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla v sobotu v zoo a tak jsem taky hodně koukala po kočárcích, gt jsem nepotkala ani jedno, ale kolik tam byla jané, na netu se mi taky hrozně líbil ale zvítězilo gt a teď jsem nadmíru spokojená, mě přijde že se jim i nějak křiví kolečka nebo co, všechny je měly nějaké pokřivené a připadly mi ohodně méně prostorné a menší, je to jen můj pocit s těmi kolečky nebo je mají fakt divné :slight_smile:
2. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mají. Určitě. :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsme dala Bruníkovi podložku z PP do toho casualu, a sranda je, že je ta podložk avětší než sporťák, a to mi v GTčku sahá jen po ten spodní barevný pruh. :slight_smile:
2. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, prodávám svoje snad měsíc ježděný GT-čko, nevyhovuje nám neotáčecí sedačka, nemá někdo zájem? Jde o novou kolekci, barva Java, vč. nové vložky. Víc bych popsala do zprávy. Lenka
3. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l :grinning: Kterou zkratkou jste to vzali z Hostýna? Ještěže je to pidi kopec :grinning:DD Ale jako GT3 zvládne všechno, vytlačili jsme ji už na Králický Sněžník (z polské strany k chajdě, dál v sedačce), na Lysou (ale jen po asfaltu) a největší chuťovka byla asi z Goduly na Kotař :grinning:DD V zimě po sněhu i na jaře.
3. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Market: já nevím, nějak dolů těmi schody po červené, ale pak tam červená nebyla jen děsivá cesta. :slight_smile:
No a dole už zase byla. :slight_smile:To už byla pohoda.
3. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
JOY jsem na tom stejne :grinning: :grinning: :grinning:

Stale prodavam....achjo :frowning2:
3. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,nebojte,oni se kočárky prodají....kam všude jste to daly???
3. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
market tys teda gýletnice :astonished: :astonished: :astonished:
sem shniloch
3. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
SVOJA, no já jsem nešťastná, u našich zavazí, manžel se mě stále ptá, že jestli je už prodanej, achjo, přesně jak říkaš. Já jsem to dala snad už všude, jen s cenou se mi nechce velice hýbat, když vím, co je to za kočárek, že ještě není ani pořádně zajetej :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky no.....trh je přesyceej ted jdou do mody ty stokke a podobne heblata.....ale jako u mě já na to co od kočáru chci přišla až když jsme s ním denodenně jezdila
3. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ta cena je fakt síla. Kamarádka si jej chce taky koupit, ale někde prý viděla cedro za 4500,- tak se jí nechce dávat třeba 7000, že si raději počká, až se něco naskytne. Takže si myslím, že je to asi cenou. Nevím sice holky kolik máte. :slight_smile:

Lucenku já to vím taky. Už chci peregáče zpět, ten casual je příííšerný, skáče i na naší zahradě. Jet s ním někde v terénu, tak to asi vůbec a navíc mu děsivě klape přední kolo. Zlaté občasné vrznutí gtčka.
3. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
15 za celou trojkombinaci vc.baze a doplnku je moc?
4. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoja,myslím,že cena za celý komplet je fajn....vždyt je sporták skoro nepoužitý že
4. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoja, nemáš to moc, když si vezmeme pořizovací cenu. Ale zrovinka teď je na bazosi také celá souprava za 9500,- a už jsem viděla i za 8000 papaiu(komplety). Tak to se pak hůře prodává. Já jsem to nemyslela nijak zle. :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my to naše GTčko ještě nekoupili, tak mi kdyžtak písněte, kde máte inzeráty :wink: Mrknu.
Raději bych teda kolekci 2010, takže asi připadá v úvahu jen kočík od Joy?

Díky a mějte se krááásně.
4. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
vendyz vem si 2009 má lepší pásy :grinning:
4. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy mam ho v bazaci....neni tam nafoceny vsechno, kdyztak dodam. mam 2009, ale top stav.
5. srp 2010 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, když mě se zdají lepší pásy u té 2010.... Nevím, no, už jsem to tady jednou řešila...
5. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy...dej jak myslíš ty... :wink: teda kup :grinning:
5. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek