• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Svoji, teda, taky jich máš dost. :slight_smile: :slight_smile:
Co jsem slyšela tak PP switch je dost těžké, nevím, ale jinak bude asi dobré.
Jané reverse solo jsem viděla a je děsivé, malinké, a hlavně, té paní prodavačce to nešlo ani nakliknout otočeně, takžedocela dost složité.
Já počkám asi na toho nového quinny zapp, má být otočný a polohovací. :slight_smile:

Holky dneska jsem si ušila nánožník na buzze, protože mi dost chyběl. Myslím, že po dnešku zvládnu vložky do kočáru levou zadní. :slight_smile:
14. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,jsi šikovná....
ty vložky musí být brnkačka,ale já jsem nešici :grinning:
14. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači teda seš třída..... :wink: :wink: :wink:
piku já taky sem trotlík na to....
14. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..nevím jestli už to tu někdo udělal, ale třeba pomůžu někomu komu vadí, že se sporťák peg perego GT3 nedá otáčet proti směru jízdy a vyroste mu miminko příliš rychle jako nám:slight_smile: a musí ho dát do sporťáčku..Moc mi vadilo, že jsem na malého neviděla a on tam plakal..tak když jsem z toho byla už tak zoufalá, že jsem chtěla kočárek prodat, tak mě napadla spásná myšlenka, prostě jsem jen sundala střechu kočárku, kočárek dala do lehu a střechu nacvakla obráceně..Malý tedy leží hlavičkou tam, kde by měl mít nohy a kočárek je super!! Střecha drží úplně normálně, funguje a jde na ní v pohodě nasadit i pláštěnka..Kdo to neví, nepozná, že to tak nemá být..takže tak:slight_smile:
FOTO zde:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sem/album/nase-snazeni/5323751/?show=815270

Snad někomu pomůžu..samozřejmě se nedá ležení polohovat, ale nám to vůbec nevadí a není nic snažšího, když potřebujete aby dítě sedělo, tak ho jen otočíte, vycvanete střechu a nasadíte obráceně a vše vyřešeno:slight_smile:

Jinak někdo tu psal, že se nedají odendat šráky..dají..dají se odšroubovat a zase zašroubovat:slight_smile:
14. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, si sikovna, toto je vyhoda PP kocikov, aj Pliko tak ide :wink:
14. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko tak už na to tu někdo přišel, že:slight_smile: já nečetla celou diskuzi..jen jsem chtěla pomoci..protože jsem to teď ukazovala už dvěma holčinám v parku..se stejnými kočárky a všechny byly nadšené :grinning:
14. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusim asi....dik MES
14. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes hej, je to super vychytavka PP. A krasnu fotecku mas v tom linku :wink:
14. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já měla strach, jaké to bude, když dáme melého do sporťáku už před 6. měsícem a musím říci, že jsem ho tak spokojeného neviděla :slight_smile:)) Vůbec mu nevadí, že nevidí na mamču, je rád, že má rozhled :slight_smile:)) Ani jednou neplakal, takže bomba :slight_smile:))

Chci se Vás ještě zeptat, malý má 5 měsíců, myslíte si že sporťák musí být neustále v lehu, když ještě sám nesedí ??? Když nám nespinká, tak mu dáme sporťák do té první polohy - pouze ten zvýšený leh, to by snad nemělo vadit, ne ????
Děkuji za Vaše zkušenosti :slight_smile:))
14. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, je to super, kvůli tomu jsemi kupovala, ale je plno maminek, co tuhle diskusi nečtou a určitě se jim to mooc bude hodit. Já jsem si to ještě vypilovala tak, že jsem tam měla uzávěr- ten jsem si nastehla a tu druhou část připínala za ten nánožníkový- a vždy připla, takže jsem se nabála sjíždět ze schodů a tak. :slight_smile:

Petulkad- myslím, že to vůbec nevadí, od sestřenky malý měl reflux a jezdil tak od miminka. :slight_smile: Už v korbě.
15. srp 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes.....díky,my to víme,ale určo to někomu pomůže :slight_smile:
Petulko,určo nevadí.....aspon prcek uvidí líp :slight_smile:
15. srp 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, me se sdalo, ze uz to tady probehlo, ze se tam davaji deticky.....asi zkusim, ale zas co s tou novou uzasnou vlozkou, ze?
15. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdalo....pardon
a tak davaji deticky.....jsem mimon:slight_smile: :sweat_smile:
15. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimoń....zase.....to mě uráží :astonished: :grinning: když bydlím v mimoni :angry: :grinning:
vložka bude pod mimonkem ne??,,?stejně na ní bude jen ležet :wink:
15. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha pod miminkem jsem chtěla napsat :grinning:
15. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku nechtěla!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jééé a ta čevená, se mi líbí moc. Nějak se mi ta moje uranž přestává líbit. :slight_smile:
15. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oranž jsem chtěla napsat. !!! :grinning:
15. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne mate tie vase GT cka, mne sa kedysi tento kocik nepacil, ale teraz sa mi nejak zacali pacit :wink:, skoda len, ze uz nemozem vymyslat s kocikmi. Pikusa, krasny je ten cerveny aj s tymi vlozkami
15. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l ne nechtěla :grinning: :grinning: :grinning:
jo mě se ten červwný taky líbí....ale mě se vlastně líbí všechna GTčka :grinning:
a vložkou se krásně doladí
15. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: PIKUS ty jsi mimon teda vlastne porad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne, sranda

tyjo, ty mas pekny GTcko :wink: :wink:

dnes jsme prodali vipera.....a vybirame golfky...chci videt pliko switch nekde....nevite kde?
15. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja tys taky případ pro chocholouška :grinning:
hele gesslein f4 buggy nebo nuna buggy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak kdybych nunaka dotahla domu, manzel me uskrti....uz ho vidim, dvoumetrovyho chlapa, jak s tim jede :grinning: :grinning: :grinning:

neni ten gesslein moc uzkej?
15. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni..simtě....buggy je buggy.... :grinning: :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaaaaa....simte....co ty mas? ukaz! :grinning:
15. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to co se ti nelíbí jane energy marine :wink:
priorita:
1.lehký
2.skladný
15. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem slysela, ze je uzkej moc....my mame macicka:slight_smile:

nemas ho nekde vyfocenej? me zajima jak vypada plnej.... :wink:
15. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ckej, uz to vidim v albu....ten jsem nemyslela....ja myslela ten novej otocnej :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj otočnej nepotřebuju užší je to je fakt ale gojgy má 2r a 11kilečko :wink:
15. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej je rozdil mezi classico a completo u tech pp golfek?

ted jsem videla jane hezky golfky...ruzovosedy nunu:slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
completo s nánožníkem a dražší, clasicco bez nánožníku :wink:
15. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek