Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

svoja
15. srp 2010

Jsem si to myslela, dík!

kacka.l
16. srp 2010

Svoji já momentálně slimpám po těchle, a dají se i čelem k mamině. 🙂Ale zase jen leh. Nebo počkej na zapp xtra.
Tady to má paní dobře nafocené.
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/dema-pure-...
http://www.baby-nest.co.uk/quinny-zapp-xtra-reb...

Lucenku na MMB je síčko za 2500,-

pikusa
16. srp 2010

Kači,ty nedáš pokoj s tím Lothusem vid.....
no je to krásný kočárek,tak už si ho kup,at vím 😀

svoja
16. srp 2010

jeee, nahoda...taky jsem na nej koukala...i na ten sportak jakoby

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

pikusa
16. srp 2010

Svoja.....kočárků milion a já mám jen 2....musím to asi změnit 😝

svoja
16. srp 2010

PIK mas GTcko a????

ja furt koukam na to pliko libi se me moc.....

pikusa
16. srp 2010

GT a Pliko....ale koupené použité 🙂

kacka.l
16. srp 2010

http://www.google.com/images?hl=en&q=peg+perego...

Svoji koukni,třeba něco najdeš🙂

svoja
16. srp 2010

tyjo, dobry....DIKY!

svoja
16. srp 2010

holky, zeptam se asi zase jako debil....ale rozdil v pliku P3 a pliku switch je jen v te otocne sedacce????

lucenek
17. srp 2010

svoja jj

ivett
17. srp 2010

Ahojte holky,
zvažujeme PP GT3, diskusi jsem zvládala číst asi do 50 strany, pak už jsem fakt neměla sílu 😀 V těch prvních 50 stranách jsem se dočetla o problémech s PP - občasné vrzání a problémy s brzdou, jsou fakt tak časté??? Přece jen u kočáru za tolik peněz... 😖
vyhovuje nám po všech stránkách, s výjimkou otočené sportovní sedačky, ale to budu řešit až jak problém nastane a třeba nenastane, na to čas do příštího jara/léta...

chci se zeptat, kdo jste z Ostravska, kde se krom Sam Baby na Slezské Ostravě dá ještě koupit? kvůli případným reklamacím ho chceme koupit v obchodě, i když vyjde dráž než z netu...
případně kdo ho máte odtud http://www.malli.cz/modul.sys.gt3x0-modul--syst..., někde ze začátku jsem četla, že pán je ochotný i v příapdě nějakých reklamací, tak jestli máte ještě nějaké tipy, kde ho koupit klidně v eshopu nebo obchodě, ale tak ať je případná možnost reklamace....

díky

kacka.l
17. srp 2010

Ivett, já mu nemám co vytknou, osobně bych si jej koupila fakt buď v malli, nebo přímo přes kenyo v Praze.
A já ho viděla jedině v samu, ale prý tam nevyreklamují nic.

Jo a holky, dnes mi volala paní z pošty, že tam mám nedoručený balík. Oni se pražáci přestěhovali do jiných prostor a já to dělala podle staré adresy na netu, takže hned se bude posílat znovu a doufám, že tentokrát už dojde!!!!
😉

ivett
17. srp 2010

@kacka.l díky, no my do něj asi půjdem...teď jsem ho našla v akci na dětském ráji.cz, ti mají taky kamenné prodejny, ale jak je to s případnou reklamací nevím...

krom toho občasného vrzání a sem tam problému se seřízením brzd, bylo by ještě něco, na co se mám připravit? vy ho užíváte už nějakou dobu, to se dost věcí projeví...

a ohledně těch brzd, jde asi o dobré seštelování, protože v malvíku v praze měli ty brzdy bombasticky seštelované, všechyn 3 zobáčky šly krásně jednoduše zacvaknout a kočár držel jak přibitý, v sam baby mi to šlo jen na druhý zobáček a to dost těžko, na třetí jsem se nedostala vůbec, tak podle mě je to asi o seštelování a že se to časem vychechlá, no on je to asi jak s kolem,tam se taky lanka přitahují, kola přifukují apod., asi nic není úplně bezúdržbové...
víc mě teda děsí to vrzání, fakt tomu pomůže kdyžtak topromazání teflonovým olejem?

jdu mrknout na to kenyo, ale o těch jsem četla, že jsou nic moc co se reklamací týče ne? že to malli je lepší...

svoja
17. srp 2010

kazdej kocar ti driv nebo pozdejc zacne vrzat. My jezdili s GTckem celou zimu v silenym terenu a po zime nam zacal trochu vrzat....manzel to necim zakapnul a dobry. Ani nevim cim....Od te doby dobry.

je to dokonalej kocar!!!!....az na tu neotocnou sedacku...ale zas ma tolik pozitiv, ze na tohle se da zvyknout....ted uz to vim 😅 😀

pikusa
17. srp 2010

Kačka...tak to je síla teda....
Ivett...kočárek bych si koupila znova.....jsem spokojená maximálně.....
já teda prodala korbičku a tak si ho pak nechám i na další dítko..jen korbičku koupím jinou 🙂

lucenek
17. srp 2010

taky bych koupila znova nechávám si na druhé

svoja
17. srp 2010

my taky nechavame!

marketka.27
18. srp 2010

@ivett Strašně záleží, jak s kočárem zacházíš, nám vrže, věčně mažu a brzda už je úplně v háji, ale my s ním jezdíme od počátku po šílených terénech a denně najezdíme taky minimálně kolem 10 km, takže se není co divit. Rozhodně s ním nechodím na procházky po Shopping, na to mám Plikáč 😀 Na druhou stranu, nedovedu si představit, který jiný kočár by takové zacházení přežil 😀 Snažím se mu to "strádání" kompenzovat každodenním čištěním a hodně častým mazáním. Těch deset minut práce mi za to stojí. Jiný kočár bych nechtěla. Co tak vím, tak takové naše jízdy by nepřežilo asi ani Jané Slalom. Necháváme si GT3 každopádně i pro druhé dítě. A kdyby do té doby nepřežil, tak si ho koupíme znovu.

ivett
18. srp 2010

@marketka.27 díky za názor, přesně o tomhle jsme se včera s manželem bavili a došli ke stejnému názoru...žádný kočár není bezúdržbový a já díky téhle diskusi, kterou jsem mmch dolouskala celou a dala mi zabrat 😀 , už vím jak na to v případě, že třeba začne to kolečko vibrovat nebo vrzat a i to seřizování brzd, zkrátka se o něj od začátku musíme starat a pečovat, aby byl furt ok, těch pár minut nás taky nezabije, s tím počítáme...
a právě i ty terény, my jsme z města, takže budeme jezdit po městě, což je bez problémů, hodně jezdíme autem, takže pro nás bylo podstatné, aby se tam vešel a vejde, nebudu ho tahat mhd, po schodech (do výtahu se taky vleze), když vyjedeme na výlet, tak si rozmyslíme, jestli ho vemem, protože když to bude nějaký šílený terén, tak si radši veme malou do krosničky apod., takže jsme to fakt zvážili ze všech stran a myslím, že litovat nebudeme...na shopping budu mít jiný kočár, takže jsem v klidu...
no, po včerejšku teda máme jasno, tak snad příští týden se budu hlásit do klubu 😀

marketka.27
18. srp 2010

@ivett 🙂 Ale jestli můžu "radit", s krosničkou moc nespěchejte, my ji doma máme už snad od dubna, ale pořádně jsme s ní začali chodit až teď nedávno, to zase v tom kočárku je maličkému lépe. My jsme sice taky ve městě, ale chodíme hodně po horách, tak proto ten kočár a samozřejmě i dobrá krosna 😀 Tak dobře nakupte 😀

ivett
18. srp 2010

@marketka.27 jj, to nespěcháme, prcek se narodí koncem listopadu, takže na výlety s krosnou až příští léto nejdřív...do té doby s kočárem...my sice sem tam na hory taky vyrážíme, ale nejsme nějací velcí horali, takže vyloženě nějaký kamenitý nerovný terén asi u nás nebude moc často na pořadu dne...

a co brusle holky, zkoušely jste to nebo fakt při rychlejší chůzi, běhu, jízdě vám všem to kolečko začlo blbnout?

lucenek
18. srp 2010

@ivett na brusle , běh se má kolco aretovat na poevno jako u všech jiných kolek 😉

ivett
18. srp 2010

@lucenek jj to vím, to bych dělala, ale když jsem četla diskusi, tak někdo psal, že pri sebemenším zrychlení to kolco začlo vibrovat, ale to teda asi nezaaretoané, že?
no, už se v tom nebudu pitvat, stejně plno věcí zjistím až za provozu, každopádně díky, asi sem budu pak nakukovat a přispívat častěji, až ho budu využívat...

mmch co říkáte na tuhle barvičku korby? http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-...
já chci sporťák v barvě jawa, ale u hluboké zvažuju tuhle...

lucenek
18. srp 2010

@ivett jj mě to tak přišlo že nebylo aretované, ale já s tím problém neměla, spíš u speedyho mi to dělalo a sekalo se kolco potom třeba v shopiinu jak jsme jela do tesca na plíny, kombinace sněhu s posypem a následně hladký povrch , tak se to šmyklo a kmitalo 😝
mě se červená líbí...ale moje favoritka navettka je lavanda 😵 😵 😵 😵 😵

ivett
18. srp 2010

@lucenek mě se fialová taky moc líbí, ale ta lavanda mi přijde celkově hodně světlá, takže do té bych asi nešla, chci něco jasného, výrazného do zimy...
speedy byl taky v užším výběru a šel pak honem rychle pryč, má hrozně odkrytý sporťák a celkově mi přijde oproti PP a jiným těžším kočárům dost vachrlatý...a zrovna včera jsem ho potkala v shoppinu a už se mi ani tak nelíbí, už se vidím s PP 😀

lucenek
18. srp 2010

@ivett speedy je odkrytý a hlavně je třeba do něj dále investovat hlavně v podložce, samotný je opravdu holý tvrdý, nepolstrovaný.U PP je koupení vložky spíše estetická věc, je krásně polstrovaný v plné palbě opravdu nedokupuješ nic, myslím krom emitex pláštěnky XXL, ta mi kryje celý kočár i boudu a ledvinku