• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
jj, tu pláštěnku mám v plánu koupit taky...a co moskytiéru, je to k něčemu?
18. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iv já nevím nepotřebovala jsem to, ale když užtak radši tm. modrou nebo černou, přes ně se daleko líp dívá než přes bílou
18. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iv: souhlas s Lucenkem, šla bych do černé. Já ji třeba na vesnici využila dost, hlavně v létě na zahradě.
18. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak díky, tak se mrknu po černé...
18. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je černou moskytiéru jsem kupovala v DM drogerii tuším okolo 80 kaček a je super .-)
18. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíce jsem ji využívala při návštěvách kamarádek v ově :slight_smile: protože Porubské parky jsou plné komárů, u nás dělali postřiky takže ej jich tu méně ale u babi je kousek Odra tak tam nezbyde než na spaní dát :slight_smile:
18. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to rozseknuty:slight_smile:

Mame objednany pliko switch....tesim se strasne moc :dizzy_face:
18. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Svoji super, pak poreferuješ, a jakou barvu????

Něco pro Lucenka: http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/korba-navetta-xl-barva-lavanda-prostejov-o4468435.html
19. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jawu...chteli jsme neutral....mala chodi v barevnym, nejcasteji v ruzove, tak aby se to netlouklo...
19. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja,tak se těším na fotečky a dojmy :grinning:
20. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda javu :grinning: :grinning: :grinning: ale libila se me jeste lavanda....tak nevim, jestli jsem neudelala chybu :unamused:
20. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lavandička je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: hezčí. :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci neeeee, to me nerikeeeeej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..můžu se přidat? taky mám peg perégo gtčko a mám na vás dotaz :wink:
Kočárek jsme si koupila jetej po jednom dítěti..ještě je necelý rok v záruce...ALE docela dost je povolená brzda na řídítkách... dá se utáhnout? a jakoby je povolený to čím se přímo brzdí ta páčka zubatá :confused: snad chápete :sweat_smile: a taky mě vrže...to asi jen promazat že?
20. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruško,jasně,přidej se.....
Brzdu utahuju tak,že všelijak proti sobě kroutím těma stříbrnejma kolečkama a ono to vždy dopadne...
ale jestli myslíš přímo tu červenou páčku,tak ta má trošku vůli.....
A vrže??,ano zkus promazat teflonový ojejem,nebo holky tady psaly jiný.....snad napíšou
21. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusko děkuji..jdu tedy kroutit:slight_smile:
zkusim ho promazat mě vržy,když brzdím...
je ještě něco na co bych si měla dat bacha??? zrivna dneska nam tedy nejezdí výtah takže hurá po schodech...snad to zmáknu a unesu ho:slight_smile:
21. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky psaly,že jim při rychlé chůzi nebo běhu jako by vibrovalo přední kolečko....
ale mě ne :slight_smile:
Teda kam až ho poneseš????je celkem těžkej.............
21. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus jojojo je tezkej. Naštěstí jen o patro niz
21. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dneska jsme se přími nas.ala :rolling_eyes: nám se nevejde do kufru :frowning2: já to,ale věděla už včera jenže přítel ho tam da v pohodě bez koleček,jenže on jak je těžkej tak ho tak neunesu.... jsem málem buchla :wink: jsem si na něm udělala parádní škíranec.... :confounded:
Ješzě dotaz....kýve se vám do stran? jakoby na stranu? když zahoupete do boků? mě malinko jo a nevím jestli to je tím,že paní předemnou ho tak vyvyklala a nebo to tak má dělat...odpružení mám na středním
21. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,s tím kufrem to je blbý.....mám naštěstí velké auto....ale jinak máme stejný kočárek :slight_smile: jen já v červené vozím kluka :slight_smile:
A mě se teda houpe.....
22. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se houpe určitě taky a to od novoty, protože tak houpu malého, když uspávám, hned jsem to chtěla zkusit a napsat, a pak jsem si uvědomila, že můžu zkoušet tak leda buzze. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky.... :slight_smile:
pikuska paní co ho měla předemnou tak taky v něm vozila klučíka :slight_smile:
22. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tak někdy na balkoně uspávám,že jen houpu do stran :slight_smile:
22. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mám dotaz ohledně autosedačky k PP GT3 (vajíčko), je k němu nějaký jakoby nánožník? tak jak je na kočár, tak je i na autosedačku? nebo mám shánět nějaký univerzální? a je to vůbec k něčemu? mimčo bude zimní, tak rozhodně kryté být musí, když ho budeme v autosedačce přenášet, deka je asi málo ne? co fusaky do autosedaček?

díky...
23. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivett, fusak do autosedačky podle mě nedáš, má krátké pásy, já jsem měla vždycky deku a stačilo to, a když pršelo tak jen pláštenku na autosedačku a tu jsem použila tak 3x, ale je fakt, že mimi bylo letní.
23. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivett....fusak jsem měla,ale nějak jsem ho tam v tom nenacpala...ta ochrana hlavičky je super na auttosedačce,ale fusak....no nevím...
i když mates se narodil v dubnu,tak jsem to zkoušela až pak na podzim....
Nánožník....asi dobrá věc....mít zimní mimi,nechala bych si ho ušít někde na MMB od paní co šijou.....
23. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett já měla do autosedačky vajíčka tuhle zimní zavinovačku a byla jsem spokojená :wink: ale neměla jsem PP autosedačku :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciencialka tak tuto mám taky,jen modrou....a využila jsem jí pak do korbičky,balila jsem do ní matese.do sedačky ani jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
meli jsme taky tuhle zavinku.....ale s dirama na tribodovy poutani, takze jsme ji pouzivali do korbicky....mame taky zimni mimi a deka nam stacila :wink:

a mame doma switche tralala tralala..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoja no a????????????????první dojmy???
24. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek