Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
24. srp 2010

díky holky, takže origoš od PP se nánožník na vajco nedělá, jo? a od emitexu na to bude sedět nějaký univerzální? mě osobně se do fusaku moc jít nechce, podle mě ho moc nevyžujiu spíš bych to viděla na nějakou tu fleecovou zavinku nebo prostě deku a ten nánožník...

víte který by na to seděl? vůbec s těma univerzálníma věcma z emitexu nemám zkušenost...

kacka.l
24. srp 2010

Ivett, já myslím, že tam nedáš ani zavinku, měla jsem jí taky a děs, pro mimi je moc velká plave v ní, a když mi mi doroste, tak se tam prostě sni nevleze, my pak měli problém od půl roku i v tlusté bundě, ale ty budeš mít léto, tak to bude pohoda. Já osobně bych si taky nechala ušít, na MMB to stojí kolem 200kč a udělají ti do barvy.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31166969&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31951456&tab=1

ivett
24. srp 2010

super, díky, jdu na to mrknout... 😉

svoja
24. srp 2010

uuuuza uuuza 😵

trosku si kopeme do kolecek pod sebou teda, ale to je o zvyku.............vcera byla zatezkavaci zkouska, byli jsme venku a zacalo silene lejt, takze jsme BEZELI domu, Bara mela strisku sklopenou, vykukovala a divila se 😀

fotky dodam, az budou nejaky 😉

pikusa
24. srp 2010

@svoja tak to je super,že jste spokojení
a mě chlap taky kope do plika 😀 😀
Ivett....nech si ušít a je to.....když bude další mimi,taky si nechám ušít 🙂

verusa22
24. srp 2010

holky ja kdyz utikam tak me zacne jakoby nadskakovat predni kolo. Je to normalni? A dotaz. Dole na kosiku ta sitka ma byt bila? Mam ji jakoby sedou. Nevim zda to Pani tak udelala. I po vyprani je seda.

lucenek
24. srp 2010

verus22 ježiš to se tu furt řeší skáče bo to nemáš zaaretovaný ,všechy 3 kolky musíš aretovat v blbém terénu nebo při běhu...teda měla bys
já mám síˇku asi bílou...jo mám bílou ale mám moku tak nevím jestli ji k jiným barvám neladí do šeda

sevzuz
24. srp 2010

ahojte. inak ja som do pp autosedacky dostala aj emitex fusak 3v 1 bolo to okolo hlavicky trosku natesno ale v pohode, bol tam lukasko krasne zachumlany, ale to nebolo do auta ale praveze na prevoz na podvozku asi 5 km a odtial sme isli autom 😅

@verusa22 sietku mam sedu atiez mam corallo

a inak tie nanozniky na autosedacku su super neviem co som si taky nedala usit☹ teraz uz ho nepotrebujem 😒

verusa22
24. srp 2010

Jak zaretovany? Me poradte co stim mam udelat🙂

lucenek
24. srp 2010

no zaaretovat to nevíš co je? na levém boku kočáru je kolečko zamčený zámek otevřený zámek...otevřený znamená volný pohyb kolečka a zamčený že je jen na rovno, pokud utíháš či jedeš na bruslích tak se má aretovat aby v té rychlosti nekmitalo.....

verusa22
24. srp 2010

Aha uz vim. Diky🙂

lucenek
24. srp 2010

@verusa22 jen nebudeš moct zatáčet k kočíkem leda nadtvedávat do zatáček to přední kolco tak jak se jezdilo kdysi

evatk
24. srp 2010

@verusa22 my ji myslím máme taky šedou, ještě mrknu

korbicka
24. srp 2010

Můžu některou z váspoprosit o změření celkové délky a šířky sporťáčku? Potřebuju znát hlavně celkovou délku pro ležení a pak také délkunožičkové části. Náš malý má děsně dlouhé nohy

pikusa
24. srp 2010

@korbicka jestli to holky dnes nezměří,změřím ti to zítra 🙂

verusa22
24. srp 2010

Já to teď měřila tak snad dobře🙂
Délka sporťáku:92cm¨
Šířka zádové opěrky:28cm
Dálka od sedu k nohám:45cm
Šířka u noh:35cm

kacka.l
25. srp 2010

Veru, snad jo. 🙂 Ale ta délka se mi zdála delší.A zádová opěrka větší. Ale asi to tak bude. 🙂
Já jsem tak zvědavá, co udělají s mým PP. Obecně prý perega reklamace neřeší, takže si nedělám moc velké naděje, ale kdyby mi dali tu novou boudu bylo by to supeer.Kočár podle podacího lístku dorazil tak aspoň vím, že zase někde nebloudí. 🙂

pikusa
25. srp 2010

Mates ted spí v kočárku,tak pak taky poměřím 🙂

evatk
26. srp 2010

teďka jsem zjistila, že emitex dělá i uni nánožníky, nemáte ho některá?

mě ten peregácký připadá takový chabý, málo vysoký a navíc se mi urvalo jedno poutko, jak do toho eliška kopala

kacka.l
26. srp 2010

Evi, ty tam máš poutka???Já druky.
Měla jsem emitexový, ale podle mě se peregáckému nemůže rovnat. Je to jen kus vyteplené látky, a navíc se mi nelíbil, že byl černý. Na černý kočár dobrý ale na gtčko se mi nezdá. Ale možná bodou holky spokojené. .-)Vím, že dělají i více barev.

evatk
26. srp 2010

@kacka.l druhy uplně na konci (ty co se dávají na boudu), ale cca v polovině poutka, které se dávají k podnožníku, i když jdou tam stejně zbytečné, děcko vystrčí nožku i tak
jen mě zajímá, jestli se pod to vejde v pohodě i prodloužený fusak?

no mě se právě ten emitex moc nezdá, nějaký lesklý, ne? a barvy mi taky nepasují

kacka.l
27. srp 2010

Evi, aha, tak to jo, myslím takové ty koženkové poutka, že??No ty jsou fakt vetché. 🙂
Do peregáče se vleze prodloužený v pohodě. A ten emitex je asi větší. Lesklý nebyl, to dělá asi fotka, ale je to jen takové nijaké. 🙂
To bych si raději nechala ušít. Vyjde to skoro stejně a paní ti udělá v jakýchkoli barvách. Já jsem si teď šila na buzze, ty totiž nánožníky nemají a musím říct, že je super. Takže pokud chceš jiný, já osobně bych si nechala ušít na míru a ještě Ti jej dopasují do barvy.
Fotka je i s fusakem. 🙂

kacka.l
27. srp 2010

Ještě ta fotka.

evatk
27. srp 2010

@kacka.l to šije taky ta paní z MMB?

kacka.l
27. srp 2010

@evatk ten jsem si šila sama, ale na MMb je plno paní co ušijí jakýkoli nánožník, šijí i vložky do kočárů a tak. 🙂

ivett
1. zář 2010

tak se hlásím do klubu parégaček...gt3 je doma, v barvě java, ještě doobjednám červenou hl. korbu a autosedačku 😵 včera jsme ho jen tak narychlo složili, abysme viděli, že má všechno co má mít a je nádherný, už se těším, až s ním vyrazíme...
teď už si zase hoví v krabici a pojede ke tchýni, kde bude do listopadu čekat 😀

snad budeme spokojení a nebudem litovat té větší investice...

holky diskusi jsem celou pročetla, chci objednat pláštěnku na tu hlubokou korbu, asi od emitexu, psalo se to tu 100x, ale já fakt nemám sílu to hledat, byla to pláštěnka XXL? a sedí pak i na sporťák, nebo si na sporťák budu pak muset koupit jinou? a co pláštěnka na autosedačku? je to k něčemu? a ta černá moskytiéra sedí i na hl. korbu i na sporťák?

zelvatko
1. zář 2010

já mám univerzál pláštěnku, ale né od emitexu a seděla na hluboký a sedí mi i teď na sporťák.. sice tak tak, ale nic není mokré 😵
pláštěnku na autosedačku mám taky, ale použila jsem ji max 1x.. když trochu poprchalo, tak jsem přes Baruš a autoseačku přehodila plínu..
s moskitiérou nemohu sloužit .. nemám a zatím jsem ani neuvažovala o koupi..

jinak gratuluji k nákupu.. určitě budete spokojeni 🙂 😉

kacka.l
1. zář 2010

Já jsem si koupila tu emitex XXL a na korbu j větší, ale v pohodě, a na sporťák jí narvu taky. Moskytyéru dášna korbu i sporťák, je na gumu a fakt se dost natáhne. 🙂
Ta java je hezká,viděla jsem ji jednou v obchodě. 🙂
Já mám pořád kočár v Praze, ale ani se mi neozvali,že dorazil, tak uvažuju, jak jim vůbec když tak dokážu, že jsem jej tam poslala, jedině podle podacího lístku. ☹

pikusa
2. zář 2010

Holky,vím o pěkném Pliku.....na miminu v batárku je a holčinka mě poprosila,at dám info sem 😀

mooby
2. zář 2010

Ahojky holky,
uvažuju o tomhle kočárku na mimíska a chtěla jsem se zeptat vás co ho už máte jak jste spokojené/ nespokojené atp. Nevím jestli koupit fungl nový nebo někde na bazárku, ale asi bych koupila nový sporťák a dokoupila někde hlubokou korbičku za levněji přeci jen v hlubokém bude prcek jen spát a až povyroste tak ten sporťák využiju víc a déle. A jak se vám sním jezdí?! Já sním budu potřebovat absolvovat všechny terény tak chci vědět jak se stím popere.
Předem všem díky za odpověď 😎