Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
2. říj 2010

Lucenku, už jsem do dopilovala, jde totiž otočit i ten polstr a sedne špičkově, takže jde i pásat, ahlavně já si tam přistehla na boudičku zip a normálně to připínala k tomu zipu z nánožníku, ve fusaku se měl Bruník jako v bavlnce. 🙂

lucenek
2. říj 2010

no a pak že to nejde 😀 😀 😀

pikusa
2. říj 2010

Ivett.......kočárek obráceně 🙂

ivett
2. říj 2010

a jo takhle, tak pokud myslíš to přehození boudičky, tak to jo, to jde, já myslela jako sporťák jako takový...ten přehodit nejde...
fotky jsem tu určitě někde viděla, že to jde...to vím...mě se na tom akorát nelíbí to, že právě to dítě nejde takhle připoutata a bála bych se mi, že mi někde sklouzne nebo tak, ale tak já doufám, že do jara vydržíme v navettě a pak si holt bude muset zvyknout po směru jízdy, i já 😀

magalie ta židlička je fakt super, uvidíš co nakonec vyberete, my to chtěli od narození, nevím jak velkou holčičku už máš, tak ty bys spíš už asi využila jen tu židličku, to lehátko už asi ne...

ivett
2. říj 2010

aha, tak jsem se přehlídla, že tu je ještě jedna stránka, tak kacka.l to už dotáhla k dokonalosti jak koukám 😀 no já si pořád doufám, že to holt po směru přežijem a když ne, tak pak to začnu řešit...dobré vědět, že s tím jde něco dělat, každopádně už vidím manžu jak se tváří, že vymýšlím něco takového a přendávám to... 😀

luca30
2. říj 2010

Tak jsem dnes byla kouknout v Brně na pliko naživo a musím říct, že je super. Měli tam tedy už jen kolekce 2010 ale i tak výběr velký. Nevěděla jsem pak kam dřív koukat jestli na nové korbičky nebo autosedačky...a ta lavanda vypadá jinak než na fotkách taková krásná fialková. Nicméně pliko 2009 se mi zdá lepší, polohování stříšky díky páčkám, jiné upnutí pásů pro děti...nevím zda ještě něco jiného...poraďte jak je to s nánožníkem je nějak mírně vyteplený? ten 2010 se zdá hodně já na gt3 ho mám tak trochu míň bych řekla......ale určo do něho půjdem...

ivett
2. říj 2010

luca a neviděla jsi tam naživo barvu korbičky red step? už se jí nemůžu dočkat, ale nevím o nikom, kdo by ji měl nebo ji viděl naživo...ta lavanda je hezká, ale na mě taková "vyblitá", možná v reálu je ta fialová hezká, ale mě přijde taková jemná a nevýrazná...

koukám, že z těch golfek jste všechny nadšené, tak jsem zvědavá, jestli i já pak skončím u golfek od pp, zatím mám v plánu místo golfek v létě používat stokke explory 😀 ale jak tak čtu, tak pliko mi asi nebude moct chybět...

luca30
2. říj 2010

@ivett to si teď neuvědomuji, byla tam ta kiwi, java, lavanda, taková nějaká modrá, pak oranžová ...a tu red step to bych teď lhala..asi ji tam měli, ale malý mi začal lítat po prodejně tak jsem odtamtud odběhla...ale ta kiwi je krásná a red step bude určitě taky...paní na MMB teď prodává něco tomu podobné jen v hnědé nebo jaká to je...tam modrá je jak manžestr nebo jak to mám popsat...

luca30
2. říj 2010

už jsem to našla je to black step

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37886815&tab=2

ivett
2. říj 2010

aha, no já ji nikde neviděla a i když jsem volala paní do toho kenya, tak mi říkala, že ji naživo ještě neviděla, že ji nikde nemají, tak právě nevím, no snad bude hezká...ta jakoby manšestrová byla asi ta marea ne? taková šedá s modrou, ještě je i v ve vínově červené s šedou, taky jakoby manšestr, tu jsem měla objednanou původně, ale právě kvůli tomu matroši jsem to ještě naštěstí změnila...ta red step má vypadat takhle...

ivett
2. říj 2010

jůůů, ta black step je taky krásná a tobě se zdá, že je to jakoby z manšestru? to mě nestraš...já doufám, že je to z matroše něco jako ta kiwi nebo ta tropical...

luca30
2. říj 2010

@ivett ne ta modrá myslím že to ta marrei....

luca30
2. říj 2010

@ivett kdybych to věděla tak vemu foťák a zkusím to nafotit, ale tak aspoň to bude překvapení až to dorazí....jako u mě to pliko, paní je z Prahy takže to ke mě půjde přes PPL a já můžu jen koukat na fotky 😖

ivett
2. říj 2010

jo, tak to jsi mě uklidnila, i na tom inzerátu to vypadá, že to bude takový matroš, jaký si představuji...no už se jí nemůžu dočkat 😵
do jaké barvy nakonec půjdete vy?

verusa22
2. říj 2010

ahojky děvčata a fandové gétéček 😉
Tak výměna golfek se nekoná... ☹ ☹ chlap zatrhl 🙂 prý už do kočárků co jsme měli vrazil až až ...hahhaha 😀
Ale v říjnu mají vracet mateřskou tak se stím něco bude muste udělat 😀 😵
Jinak nevím proč,ale mě přijde,že moje gtčko když ho dám úplně do lehu tak má hlavu níž než nohy...nevím zda s emi to zdá nebo to tak fakt má 🙂
Jinak s tím kufrem od auta 😒 kočár co jsme měli přdtím jsme tam dala s přehledem.... máme sedana auto 😅 no a gtčko..mazec to tam dát.. pot mě orosí vždy,ale dám ho tam bez jednoho bočního kola 🙂 někdy utrpí gtčko malý škrábanec a pa se proklínám proč nemá škrábanec to auta 😕 Chlap si vybral auto sám .Moje podmínka byla velký kufr...haha malej kufr..stím.že mě koupí pak kombíka 😉 skutek utek🙂 chodím pěšky🙂 ale mám fešáckej kočár tak mě to nevadí 🙂
A barvy? já mám červený stejně jako pikusa.Chci ci ho nechat na durhý a když to bude chlapeček beru červenej🙂 je to pěná barva

pikusa
3. říj 2010

Ahojík holky....teda tady to frčí 🙂
Taky si nechám GT na druhé mimi,jen navettku pořídím....a kdo ví,možná pak sportáka taky 😀
Luco,mě taky šlo Pliko poštou...tak snad to bude vše ok

lanka
3. říj 2010

Já bych se teda otočení nebála... ostatně dřív se na kšírech nedělala ta část mezi nožky a stačilo to. Kšíry jsou na šroubek. Takže by stačilo otočit ty kšíry a oddělat tu "mezinožní" část (aby nepřekážela hlavičce)... Aspoň si to tak plánujem.

kacka.l
3. říj 2010

¨Lanko přesně tak, já tak jezdila, křísy jsem dala pryč a bylo. 🙂

magalie
4. říj 2010

Tak mi dneska volala paní z dětského ráje, že už tu javu ani mít nebudou, že bude až z té nové kolekce, ale že se pak snad nějak na ceně domluvíme 🙂 Takže budu mít béžovku, už je to jisté! Říkala, že v práglu by první kočáry měly být koncem října, takže snad začátkem listopadu ho budou mít na krámě a že už ho budu mít předrezervovaný 🙂
Já se tááááááááááák strašně těším!

Tak teď mě vyděsila kamarádka, že prej to je strašně nepraktická barva, ať si raději koupím tu javu :( Tak co myslíte?

lucenek
4. říj 2010

@magalie no obecně světlá nepraktická je ale zas tam nepůjde vidět rozodrobené pečivo 😀
mě by to neva zase bych ho vysávla přečistila...prostě péče..... 😉

magalie
4. říj 2010

No, já to tak beru, že se o něj samo budu starat, ale zas abych ten potah nemusela prát co týden, to by dostalo GTčko asi dost zabrat...
Ale zase to alespoň nebude šisovat, ne?

pikusa
4. říj 2010

Magalie.....nech si béžovej.....budeš tady 1.a my budeme závidět.....
No co.....oprat se to dá.....dovnitř se dá ušít vložka 😉

ivett
4. říj 2010

magalie ta java je taky hodně světlá, není sice béžová, ale ta stříbrnošedá barva je hodně světlá, takže myslím, že to je tak nastejno s tou béžovou a praktičností...
sdílím tvoje nadšení, mě teď volal chlapík, že kolem 3 mi doveze navettku a ten zbytek, tak se taky nemůžu dočkat...

magalie jestli jsi javu nikdy v realu neviděla, tak házím pár fotek našeho sporťáku, je složený ledabyle, ne napevno, není tam ani košík, my ho jen vybalili a zkontrolovali, jestli je ok a pak ho zase složili, takže omluvte i kvalitu fotky, ale barva sedí...

a taky ho hodlám opečovávat, příp. pak koupit nějakou vložku do sporťáku, kterou budu brát...

lucenek
4. říj 2010

jůůůůůůůůů ale ty pásy, nechápu PP že nedělá tu vychytávku z 2009

lucenek
4. říj 2010

ivett to my razíme ven tož večer pokukám 😵

ivett
4. říj 2010

jakou vychytávku lucenek?

večer přihodím určitě tu korbu, se nemůžu dočkat 😀

lucenek
4. říj 2010

pásy u kol 2009 jsou na takovém zobáčku dají se zaháknout a jsou buď takto napevno jako je kol 2010 nebo se vyháknou a dítě je potáno po celém obvodu těla a nevysmekne se z pásu a přesto se klidně může předklonit k nohám....tohle je fakt super truper

ivett
4. říj 2010

aha, tak to teda moc nechápu, nemůžeš mi to nafotit? já se přiznám, že na pásy jsem ani nekoukala a ještě je nestudovala 😅

lucenek
4. říj 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36610109&tab=1
tady je to na pliku starším já už malou nevozím ☹

lucenek
4. říj 2010

no představ si to pásání jako kdysi byli kožené kšíry do kočíku po celímobvodu těla ale s tím, že se děcko vysmekne a klidně může viseti 😀

magalie
4. říj 2010

@ivett jé, ta java je vážně krásná! jsi mě úplně zvyklala 😉 No to se těším, až sem hodíš fotky navettky!

Tak jestli půjdu do javy nebo do béžovky, to je fuk - protože jestli mi tam ta moje milovaná příšerka udělá to, co teď, tak budu prát jak divá. Holky, nekecám, ona to měla až na zátylku, vůbec nechápu, jak se to do ní vůbec mohlo vejít 😀