Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
3. pro 2010

Pikus super díky o tom labyrintu jsem taky uvažovala,a pak na něj zapomněla, asi ho koupím, a ten pejsek s FP- hodíš odkaz, asi vím jakého, ale kdyby to bylo něco jiného. 🙂 Já taky nakupuju na MMB. 😉

pikusa
3. pro 2010

@mpavlinka ten ještě neochutnal 😀

@kacka.l http://www.caryfuk.cz/hracky/fisher-price-hrack...
ale já koupila staršího, ten mluví jen česky a za 400......

pikusa
3. pro 2010

on je fakt svvělej,jsem se s ním sama muchlovala 😀
a taky jsem ráda,že je jen česky....

kacka.l
3. pro 2010

Tak toho jsem myslela, dívala jsem se na něj v pompu, nebo bamuli a stál 700,-nebo i více. A díky za odkazy asi ho ještě koupím.

pikusa
3. pro 2010

Taky jsem na něj koukala ale ted ty nové právě mluví i anglicky....a to nepotřebujeme,jsem ráda,že je tadyten starej jen v čestině

pikusa
3. pro 2010

sice nemá to tlačítko na bříšku a taky nám nefunguje nosánek,ale i tak toho říká a zpívá dost

verusa22
3. pro 2010

koukám,že rozebíráte toho pejska od FP....máme toho novýho stím srdíčkem... a už mě z něho hrabe...kupovali jsme ho novyho za 900kč malá to dostala k narozeninám...mluví i anglicky což mě tda sere....
Holky já nemám ještě ani jeden dárek 🤐 😕

kacka.l
4. pro 2010

Tak jestli pejska, tak teda starší jen českou verzi. .-)

Lucenku co fusáček tchibo???Konečně mi napsali, že mi jej posílají, ale ten odkaz není ani aktivní-ta evidence, tak doufám, že ještě na mě vyjde. 🙂

lucenek
4. pro 2010

ahojte
kčule má recht se neslezem
mě taky ve středu psali tak v PO čekám tedy
psa FP máme a v poho občas mě taky nasere ale co narobim jako 😝
dárky pro gojgy
tabule tchibo, kočárek quinny, lego box, playfoam, fixy s razítkama-to od nás
segra teda sveterky a blbbinky a tak
pro manžu chci tchibo bundu ale až podle výplatnice jelikož jsme neodolala a koupila teda objednala jsme ty keen sněhule do minus 30 se slevičkou je mám za 920 😉

pikusa
4. pro 2010

Ahojík holky...
taky psali z Tchiba,že expedují,tak jsem zvědavá....asi v pondělí že

lucenek
5. pro 2010

nazdar ženy jak se máte při dnešku?

kacka.l
5. pro 2010

Lucenku: venku je krásně, takže asi dobře-normal možná budu mít vlastní auto!!!!Huráááá!!Sice fabiu, ale byla bych vděčná i za trabant!!!Takže asi se mám skvěle, sice na mě začíná padat depka z úklidu- než abych uklízela dávám si kafíčko a lustruju net. A co vy holky?????

lucenek
5. pro 2010

super fabka je fajná...tož to se sejdem 😀 😀 😀
taky cafuju ale mám prádlo, úklid věci do skříní.....no musím začít okna záclony a tak

pikusa
5. pro 2010

Ahojík holkÿ...
já jse sama doma celý týden....drahý letěl do Egypta....a s ním ještě 3 kluci z firmy.....
dostalii to za odměnu z práce,tak jel odpočívat
úklid?????kdy já asi začnu???? 😀

lucenek
5. pro 2010

@pikusa a kde pracuje?že bych tam šla taky? my ani 13 plat nemáme, nic 😝

pikusa
5. pro 2010

@lucenek nene tam nechod.....
nikdy nic nedostal....dělá od nevidím do nevidím a na papíře má plat 8 000.....
taky sám koukal,co se děje.....myslím,že na konci roku otřebovali utratit prachy,tak to udělali takhle

lucenek
5. pro 2010

@pikusa no teda hajzlíci to bude mít důchod na staré kolena jak prase 😝

kacka.l
5. pro 2010

Tak to Piku znám, to máme taky papírově 8000,- sranda to byla s hypotékou, tak jí mám na sebe, i když ani učitelský plat není to nejlepší, ale je to více než 8000,-
Na prd je to i s nemocenskou, ale můžem být prý rádi, že má vůbec nějakou práci.
Nic Bruno je vzhůru- pádím. 🙂

verusa22
5. pro 2010

čauky...my u nás hlásíme -9 stupňů :( hnus....
Jinak s pracham je to děs asi všude..chlap si nevydělává špatně....ale já dělala zdr.sestru a jako sorry,ale za takovou práci mít 13tis je celkem málo ne 🙄 😕 🤐 Teď si užívám vélké prachy z rodičíku 😀 😀 😀 😀 7600 a za dva roky snad dřív mě to zas nastane🙂)))

verusa22
5. pro 2010

@pikusa tak to manželovi opravdu závidím :(

lucenek
5. pro 2010

@verusa22 týjo a kde? já mám jednou tolik 😅

verusa22
5. pro 2010

@lucenek v Brně v černopolní-dětská.... jako někdy jsem měla 14tis,ale to málokdy🙂)) mazec no....ale tak kdyby jsem tam byla dýl tak by jsem měla víc....ale přes 20tis by to urcítě nebylo.... btakový prachy to t závidím.... já jsem koukala,že děláš u rychlíku 🙂 jaký to je? to jezdíš aji k takovým těm vážným případům? a ty jsi doktorka? nebo sestra? 🙂

pikusa
5. pro 2010

@kacka.l vím,jaký je učitelský plat 🙂
No a holky,myslíte,že ted chlap řeší důchod?? 😝
přinese domů měsíčně na 4 hypotéky,ale stejně nám jí nikde nedají.....ale zase k tomu podniká,tak by to šlo po dalším danovém přiznání...

lucenek
5. pro 2010

@verusa22 no divej segra na rychlé má 30 čistýhoi plus minus
já dělám na rychlé dohodu na plný nejde a na NCH JIP segru mám ARO JIP čili nejvyšší specializaci
plat na rychlé je 220Kč hod sestra a 650 kč hod lékař
¨na JIP mám 23 cca čistýho....ale nadřu se, přesčasy neproplácí, fksp 7500kč
jezdím ke všemu jsem v posádce rZP I RLP
dostanu se ke všemu utonulí, trestné činy, přejetí vlakem i kdejakou cipárnu

verusa22
5. pro 2010

wau tak to máš docela adrenalinové zaměstnání 🙂 kdysi mě to taky lákalo dělat u rychlíku.... takže jestli chápu dobře děláš na JIP??? a někdy aji jezdíš rychlou?

lucenek
5. pro 2010

ano JIP na plý a dohoda rychlá cca 5služeb v měsíci jak kdy

pikusa
5. pro 2010

@lucenek obdivuju.....já bych u toho být nemohla

lucenek
5. pro 2010

@pikusa jak u čeho naštěstí dětské katastrofy se mi úspěšně vyhýbají ťuk ťuk