• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
já čekám ještě topík pro sebe a zástěrku.....pro gojgy k tabuli nepromokavou...koupíme vodovky :grinning:
20. pro 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek promin,to jsem nevěděla,že to je se sestřenkou takhle....
Já už asi nic nečekám.....
jooo vlastně balík z Dedry...
20. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa pikusko v poho tos nemohla tušit...ona by mi to překvákla a já sepsala, to by šlo :grinning:
dedru mám taky celekm spokojenost hlavně s tím desinfekčním sprejem :dizzy_face:
20. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no však i tady by se to sepsalo a PC by to snad přeložil ne????
určo na o je prográmek :grinning:
Taky objednáváš Dedru????já spíš pro okolí,pro sebe občas něco....
Flekcido či jak se to jmenuje je super na skvrny na oblečení
20. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jen pro sebe
já na skvrny mám od Amway prewash spray, 400ml za 300Kč mám ho na rok a paráda, krev, mrkev, čokoládu, trávu z kolen šmíru z bílé bundy, všecko mi to vypralo....nažloutlé límečky....tak já jen to kupuju
20. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek aha......taky dobrý jo????
20. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
perfektní nic jiného nekupuju ariel profi apod se můžou jít vycpat :wink: navíc postříkáš hodíš do pračky, žádné máčení apod
20. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no dělám to tak i s tím sprejem z dedry....postříkám a dám do pračky.....
zatím vše pustilo
20. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nacákat lepší jak máčet
20. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek cákat,máčet.....hlavně že to funguje :grinning:
20. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně mám v hlavě dobu kdy nám buchla pračka a já vše máčela a lavory a vana...fuj dej pokot máčet leda svetry.....
20. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se blbě pochopily....
já myslela že na ty skvrny cákat,nebo to chvilku máčet e je jedno....hlavně že skvrny nejsou
20. pro 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dám teda pokot :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no já právě jen cákat ne máchat :grinning:
20. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dámy, dneska takový duchaplný rozhovor. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak já jsem dobalila, a zjistila, že mi toho plno chybí. Musím jít na nákupy. :confounded: Asi do Lidlu- tetičkám a tak to stačí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l týjo já tetičku seru :grinning:
20. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už neinvestuju nic do vánoc...byla malá výplata a všechny na JIP jsme se divily, tak jsme zvědavá na lístek, ještě nemáme lístky, že se posral stroj..ale půjdu s tím na mzdovku...bo to není normální
20. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku, já už taky nebudu nic moc kupovat, taky nemám prašule, ale v Lídlu mají dobré a levné věci. :slight_smile:
Mi taky jednou dali malou výplatu, hned jsem letěla za ředitelem a další jsem měla odměnu 6000.Někdy se vyplatí otevřít si pusu. :slight_smile:
20. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l tak to zajdu :grinning:
20. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a dvakrát :grinning:
20. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se jezdí s perégem ve sněhu??? a chtěla jsem se ještě zeptat, jestli nevíte jestli má perégo podvozek se 4 koly, né ten klasický
20. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niko fajně peruje :grinning: ale mám sporták jinak se jezdí s korbou, ale to je tak u všech kočárků...jaký jiný myslíš podvozek jedině ještě pak ten AT4 ale ten nemá nafukovací kola ,ale umělá
20. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niko Do sněhu neznám lepší kočár, projede všechno- a že jsem jich fakt měla. :slight_smile: :slight_smile:Díky tomu jak je dlouhý, hromady sněhu jakoby překročím.
JInak perego vyrábělo AT4- stejný vrch, ale čtyřkolový nátáčecí podvozek, ale už to nedělá a MMCH do sněhu je tříkolka určitě lepší.
http://www.google.com/images?hl=en&q=peg+perego+AT4+pictures&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=jIQPTffUB4Gx8gPD5oiEBw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCIQsAQwAA&biw=1024&bih=598

Nebo PP skate.

20. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku :wink:
20. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale skate asi není kočár moc do sněhu...GT je vyloženě celoroční..u některých kočíků o tom pochybuju napč quinny buzz, PP skate a ty nové Janečka
20. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou Lucnku na buzzička mi nesahej!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I ve sněhu jede, ale mám to dvojkolečko- to zdvojené přední musí být maso!!!
20. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste se nějak rozjeli :wink:
Já dárky ještě všechny nemám :slight_smile: ale taky jen pro babičky a dědečky a to pokoupím ve špáru :wink: :wink:
@lucenek pěkně jim to na mzdovce nandej :wink: :slight_smile: je to mazec s těma strhávání platama....
20. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá!!Právě jsem se vrátila z Teska a nakoupila balíčky pro všechny s 50% sleva!!!Takže mám pro všechny.
A Bruník už v peregu neřve!!!Dneska jsem vyrazila a byl nadšený!!! Já jsem byla nadšená z pásů, to mi na buzzovi chybělo- visel z kočáru a přitom držel!!! :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l vidíš....2 super zprávy :grinning:
21. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!Už skoro 2 mesiace skúšame naše vysnívané fáro :grinning: .Super.Mám jednu otáročku. Ako máte nastavené kolečká? Na chodníku je dosť snehu neviem na ktoré to mám dať :unamused:
21. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek