Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
20. pro 2010

já čekám ještě topík pro sebe a zástěrku.....pro gojgy k tabuli nepromokavou...koupíme vodovky 😀

pikusa
20. pro 2010

@lucenek promin,to jsem nevěděla,že to je se sestřenkou takhle....
Já už asi nic nečekám.....
jooo vlastně balík z Dedry...

lucenek
20. pro 2010

@pikusa pikusko v poho tos nemohla tušit...ona by mi to překvákla a já sepsala, to by šlo 😀
dedru mám taky celekm spokojenost hlavně s tím desinfekčním sprejem 😵

pikusa
20. pro 2010

@lucenek no však i tady by se to sepsalo a PC by to snad přeložil ne????
určo na o je prográmek 😀
Taky objednáváš Dedru????já spíš pro okolí,pro sebe občas něco....
Flekcido či jak se to jmenuje je super na skvrny na oblečení

lucenek
20. pro 2010

@pikusa jen pro sebe
já na skvrny mám od Amway prewash spray, 400ml za 300Kč mám ho na rok a paráda, krev, mrkev, čokoládu, trávu z kolen šmíru z bílé bundy, všecko mi to vypralo....nažloutlé límečky....tak já jen to kupuju

pikusa
20. pro 2010

@lucenek aha......taky dobrý jo????

lucenek
20. pro 2010

perfektní nic jiného nekupuju ariel profi apod se můžou jít vycpat 😉 navíc postříkáš hodíš do pračky, žádné máčení apod

pikusa
20. pro 2010

@lucenek no dělám to tak i s tím sprejem z dedry....postříkám a dám do pračky.....
zatím vše pustilo

lucenek
20. pro 2010

jj nacákat lepší jak máčet

pikusa
20. pro 2010

@lucenek cákat,máčet.....hlavně že to funguje 😀

lucenek
20. pro 2010

úplně mám v hlavě dobu kdy nám buchla pračka a já vše máčela a lavory a vana...fuj dej pokot máčet leda svetry.....

pikusa
20. pro 2010

Jsme se blbě pochopily....
já myslela že na ty skvrny cákat,nebo to chvilku máčet e je jedno....hlavně že skvrny nejsou

pikusa
20. pro 2010

a dám teda pokot 😀 😀 😀

lucenek
20. pro 2010

@pikusa no já právě jen cákat ne máchat 😀

kacka.l
20. pro 2010

Teda dámy, dneska takový duchaplný rozhovor. 😀 😀 😀 😀 Tak já jsem dobalila, a zjistila, že mi toho plno chybí. Musím jít na nákupy. 😖 Asi do Lidlu- tetičkám a tak to stačí. 😀 😀 😀 😀

lucenek
20. pro 2010

@kacka.l týjo já tetičku seru 😀

lucenek
20. pro 2010

já už neinvestuju nic do vánoc...byla malá výplata a všechny na JIP jsme se divily, tak jsme zvědavá na lístek, ještě nemáme lístky, že se posral stroj..ale půjdu s tím na mzdovku...bo to není normální

kacka.l
20. pro 2010

Lucenku, já už taky nebudu nic moc kupovat, taky nemám prašule, ale v Lídlu mají dobré a levné věci. 🙂
Mi taky jednou dali malou výplatu, hned jsem letěla za ředitelem a další jsem měla odměnu 6000.Někdy se vyplatí otevřít si pusu. 🙂

lucenek
20. pro 2010

@kacka.l tak to zajdu 😀

pikusa
20. pro 2010

@lucenek a dvakrát 😀

niko
20. pro 2010

holky jak se jezdí s perégem ve sněhu??? a chtěla jsem se ještě zeptat, jestli nevíte jestli má perégo podvozek se 4 koly, né ten klasický

lucenek
20. pro 2010

@niko fajně peruje 😀 ale mám sporták jinak se jezdí s korbou, ale to je tak u všech kočárků...jaký jiný myslíš podvozek jedině ještě pak ten AT4 ale ten nemá nafukovací kola ,ale umělá

kacka.l
20. pro 2010

@niko Do sněhu neznám lepší kočár, projede všechno- a že jsem jich fakt měla. 🙂 🙂Díky tomu jak je dlouhý, hromady sněhu jakoby překročím.
JInak perego vyrábělo AT4- stejný vrch, ale čtyřkolový nátáčecí podvozek, ale už to nedělá a MMCH do sněhu je tříkolka určitě lepší.
http://www.google.com/images?hl=en&q=peg+perego...

Nebo PP skate.

kacka.l
20. pro 2010

Lucenku 😉

lucenek
20. pro 2010

ale skate asi není kočár moc do sněhu...GT je vyloženě celoroční..u některých kočíků o tom pochybuju napč quinny buzz, PP skate a ty nové Janečka

kacka.l
20. pro 2010

Náhodou Lucnku na buzzička mi nesahej!!!! 😀 😀 😀 😀 I ve sněhu jede, ale mám to dvojkolečko- to zdvojené přední musí být maso!!!

verusa22
20. pro 2010

Vy jste se nějak rozjeli 😉
Já dárky ještě všechny nemám 🙂 ale taky jen pro babičky a dědečky a to pokoupím ve špáru 😉 😉
@lucenek pěkně jim to na mzdovce nandej 😉 🙂 je to mazec s těma strhávání platama....

kacka.l
21. pro 2010

Hurááá!!Právě jsem se vrátila z Teska a nakoupila balíčky pro všechny s 50% sleva!!!Takže mám pro všechny.
A Bruník už v peregu neřve!!!Dneska jsem vyrazila a byl nadšený!!! Já jsem byla nadšená z pásů, to mi na buzzovi chybělo- visel z kočáru a přitom držel!!! 😀 😀

pikusa
21. pro 2010

@kacka.l vidíš....2 super zprávy 😀

baritus
21. pro 2010

Ahojte!Už skoro 2 mesiace skúšame naše vysnívané fáro 😀 .Super.Mám jednu otáročku. Ako máte nastavené kolečká? Na chodníku je dosť snehu neviem na ktoré to mám dať 😒