• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Brzdy ne....trochu to vrže,když jako by houpu....
18. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kalerat jo je fakt krásnej :slight_smile:
@valentinuska děkuji, fakt pecka
@valentinuska mě zatim nevrže nic :grinning: zatím jezdil jen po bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prý je to tím vlhkem
18. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě taky vržou brzdy, a manžel taky odmítal je promastit, spíše mi je nějak odmastil a je to o hodně lepší. :slight_smile:

Geranium je krásný. :wink:
18. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenniffer001 gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nám vrže konstrukce, je to vlhkem a tak. Brzdy nevržou. Spíš mi vadí jak nadskakuje korba na sněhu :angry: Jinak odpružení zadních kol super :dizzy_face:

@pikusa hele ty pásy na sedajdě jsou krátký, nedám tam malou se zimní zavinkou :unamused:
18. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka jo,ty jsou krátký.....já teda Ma´tese v kombinéze narvala,alë těžko...
to je u té sedačky blbé......možná holky mají vychytávku.....
jo a vyndala si pod zadečkem tu vložku novorozeneckou?????
A korbičku jsem podkládala houbičkou na nádobí.....tam,kde se dotýkala plastu....na druhé straně od tebe....
a koubičku jsem obalila černým hadrem a nebyla vidět
18. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa díky za tip :dizzy_face: , hele ještě dotaz k boudě, ona se kýve jakoby dopředu a dozadu, je to o.k.?

No ty pásy snad nemůžou myslet vážně :angry: .
18. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky
Taky mě to vrže,ale malinko,když zatáčím...neřeším to...
Jen mě serou ty kola! jsou zas měkký!!!! mám to na soft...asi to dám na prostřední :slight_smile:))) jinak nevím...
18. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa22 já jsem se softem hrozně spokojená, fakt první kočár kromě klasickýho houpáku co fakt houpe :dizzy_face: Jsem tomu nevěřila :slight_smile:
18. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka já bych taky byla,ale vždy mě ujdou kola :rolling_eyes: už mě to fakt štve
18. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa22 aha :frowning2: a máš na nich čepičky?
18. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa přesně tak to mám, když jako houpu :slight_smile:
a přítel tvrdí, že jsou to brzdy ... ale toť fuk, nechám ho u toho, ať si myslí, že tomu jediný doma rozumí :slight_smile:

evidentně to tady trápí většinu, tak to nechám být, třeba se to na jaře zlepší ...
jinak já jezdím na medium a taky mi to tak vyhovuje, soft dáváme fakt až v terénu
18. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@valentinuska a co zkusit ten teflonovej sprej? Já jsem to teda ještě nezkoušela...
18. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka :grinning: jasně že mám čepičky... no dám tona meidum a uvidím...
18. pro 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa22 já totiž na jednom nemám čepku a uchází rychlejc. Kočár co jsem měla předtím neměl čepičky nikde a neucházel vůbec :wink:
18. pro 2010 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka no u nás už není co nastříkat - prý :slight_smile: všechno co šlo je promazaný a já to rozmontovávat fakt nebudu ... není to nic hrozného a když se jede, tak nic :slight_smile:
18. pro 2010 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my momentálně na softu perujem chodníky zasněžené tak to drandí líp
19. pro 2010 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se přidávám do fun clubu Peg Pérega, od tohoto týdne jsem hrdá majitelka, tak přikládám foto varianty Fantasy Beige v reále :slight_smile: doufám, že budu spokojená!!
19. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuskacicinka
tak ten je dokonalej :slight_smile: kráááásneeejjjjjjj :grinning:
19. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Letos udělali nádherný barvičky :wink:
19. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ta je nejhezčí, jen mi ty letošní byrvy příjdou spíše jen na holky. A modrý kluk v zeleném kočáře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Měla bych lepší tipy na barvy. :slight_smile:Měli by mě angažovat. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ano ano kakao a tyrkys, kakao a tm, fialová, žlutomodrá, šedorůžová, šedožlutá, :grinning:
19. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
letošní barvičky se mi také moc líbí - bych tu červenou hned brala :slight_smile:
i letošní židličky se jim krásně vybarvily :slight_smile:
19. pro 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky asi jim napíšeme jaké by měly být barvy :grinning:
20. pro 2010 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa jo napíšeme
20. pro 2010 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek ale já neumím italiánsky :grinning:
20. pro 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
sestřenka umí :wink:
20. pro 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucenek no vidíš.....tak at sesmolí psaní :wink:
20. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Teda vy jste akční.... :grinning: :grinning:

Lucenku už se fakt těším, až se slezeme- Piku doraž!!!!!
Ale ta kytičková beige je fakt pěkná.

Hurááá dneska se mi po 5 dnech hnuly balíky z pošty z Prahy- tak už jen aby došly do Vánoc!!!

Asi půjdu balit dárky-nikdo doma-teda Bruník jo. :slight_smile: :slight_smile:Jen nevím, kde je všechny mám. :slight_smile: Barča totiž objevila schovku ve špajzce, tak jsem je v záchvatu uklidila tak, že ani já nevím, kde to bylo.
MMCH-když mám uklízecí afekt- tak tomu říká manžel-tak potom jsem schopná dát klíče do ledničky, svíčky do mikrovlnky- co skončí v koši ani nevím, ale zase nemám škrabku.... :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2010 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l jste holky moc daleko :frowning2:
Já balila v sobotu a skoro vše to je hotové.....
20. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l hele v tom lednu to musíme spytlíkovat
já mám dárky zabalené už hany nic nedostane už dostal termo snowboard bundu z tchiba byly mrazy jak dorazila tak jsme nevydržela a dalal mu jí hned :wink:
@pikusa nesesmolí.....má roztroušenou sklerozu nevím jak na tom je ted s rukama :frowning2: je na vozíku
20. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek