Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

martina_martin
18. led 2011

@verusa22 No veru nič také tam nebolo ale vďaka za snahu 🙂

kacka.l
18. led 2011

@martina_martin Drží to na těch packách, je to dřina, ale jde to. prostě vymáčkneš ty 2 čudlíky a pak dáš opěrku tak, aby ta tyčinka byla jakoby zrovna v té slzičce, tu packu napružíš jakoby ven a vyjmeš ji a to samé na druhé straně,jinak to nejde. Jezdí to tam jakoby na kolečku, tak to kolečko musíš nastavit, do té slzičky a prostě vytáhnout silou. Snad je to trošku srozumitelné.
Jinak ale podle mě ani s navettou tam druhé dítě nedáš. Kočár na to není dělaný, podle mě je ta tak až od roku, kdy Ti dítko vydží sedět a starší si tam vleze.

martina_martin
18. led 2011

@kacka.l jasné pochopila som to aj som to tak skúšala ale asi som to nechcela rvat nasilu tak som to nechala tak no skúsim znovu 😝

jchalupka
19. led 2011

@lucenek Díky moc za tip. Urcite toho vyuziju. 🙂

jchalupka
19. led 2011

@pikusa Premyslim i o teochrane na madlo. Ted zpetne to hodnotis jak? Je to hodne prakticke nebo???

lenuskacicinka
19. led 2011

Ahoj holky, zvažuju také tu ochranu na madlo, je ozkoušené, že ten teutoňácký fakt pasuje na Peg Perego??

lucenek
19. led 2011

@martina_martin tak jsme ti googlila a zjistila jsme že fpr two je pouze sportáková kombinace navedu možná nasadit půjde, ale prcek tam nesedne...tohle je od PP trochu nepovedený

maximko1
19. led 2011

neviete mi poradiť či aj na mimibazare sa dá kúpiť peg perego sí completo java a či nový tovar a nech je aj zachovalý dakujem

lucenek
19. led 2011

@maximko1 určitě java je v kol 2010 i 2011 akorát rozdíl je v pláštěnce není obručová..a v ceně

pikusa
19. led 2011

@jchalupka ale já mám na to madlo před prckem,ne to za co vozíš kočárek.....

janula28
19. led 2011

ahoj holky,
jdu pro radu...mám GT3 kolekce 2008 a píchla jsem duši, nějaké tipy, jak vyměňovat a kde ji sehnat?
Moc díky, Jana

pikusa
19. led 2011

@janula28 v cykloservisu 😉

janula28
19. led 2011

@pikusa díky, je to nějaký speciální typ nebo stačí vědět průměr kola?

pikusa
19. led 2011

@janula28 já sundala kolečko a poslala jsem tam chlapa s kolečkem....
ale na boku na kole je rozměr napsaný.
A tady někde kousek mzpět to Lucenek psala taky

lucenek
19. led 2011

9a půl palce neboli 12tka nejmenší velikost dětského kola 😉

pikusa
19. led 2011

Jsem věděla,že Lucenek nezklame 😀

janula28
19. led 2011

@pikusa
@lucenek moc díky a vyměnit to jde v pohodě, jako prostě kolo nebo tam je nějaký fígl? 😉

lucenek
19. led 2011

@janula28 chlap to zmákne levou zadní jde jen o tu duši to pod tou pneumatikou...musí se přesně na ráfek nasáčkovat takže je to celkem piplačka

janula28
19. led 2011

@lucenek moc díky, zítra podám zprávu, jak to dopadlo 😉

marikka11
20. led 2011

Ahojky, kamarádka má kočárek Peg Perego GT3, chce mi ho přenechat. Má jak sporťák tak korbu a autosedačku. Kupovala ho v r. 2008 prý vše stálo 30tis. Můžete mi poradit kolik bych jí za něj dnes měla zaplatit? Děkuji za rady Hezký den

lucenek
20. led 2011

@marikka11 mno 30? tak 25 max vzhledem k tomu že ve výbavě je ledvinka pláštěnka nánožník zdarma....
jaká to je barvička? 2008 byla moka, titano, cedro a coralo....tak dala bych za set korba sporták 12tis max sedačku nebrat a zodhlednit stav používání.....

janula28
20. led 2011

@marikka11 ahoj, já mám Peg perego také kompletní s korbou, sporťákem a autosedačkou, kupovaný v lednu 2008 a stál nás 19790Kč 😉

verusa22
20. led 2011

@marikka11 30tis jo 🙂))) neverim;) ted bych podle stavu pouzivani za nej dala 10 tis. Vic ne. 🙂

ivett
20. led 2011

@marikka11 ahojky, 30tisíc se mi zdá taky nějak moc, my máme kolekci 2010, sporťák stál 11500,-, korba 5000, autosedačka 3700,- a isofix základně na autosedačku 2700,-, nemám origoš přebalovací tašku, ale ta je stejně docela malá a podle mě nehezká a max. k tomu může mít ještě univerzální pláštěnku za 250,-, jinak nevím co víc by k tomu mohla mít, takže nás komplet nový kočár vyšek s tímhle vším na 23150,- jestli dobře počítám, takže jak píše lucenek, nešla bych nad 12tisíc za použitý, navíc v podstatě už 3 roky starý...Taky záleží v jakém je stavu, ale já bych šla tak na 10tisíc, pokud ti k tomu teda nedává i nějaké jiné doplňky, nějaký fusak třeba apod., ale 30tisíc asi fakt nestál...
je fakt, že když jsme chtěli ten kočár koupit komplet v obchodě, tak nám řekli cenu 26tisíc, a to bez isofixové základny, ale na netu se dá takhle sehnat nový daleko levněji... 😉

lenuskacicinka
20. led 2011

Holky, fakt žádná nevíte, zda ten teutoňácký kožený návlek na madlo (to, za které držím kočárek já, ne to před prckem) pasuje na Peg Perego? Nerada bych objednávala zbytečně 🙂 dííky
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8391-teutonia-koz...

ivett
20. led 2011

peg perego má přece taky kožené to madlo ne? teda já mám gt3 java kolekce 2010 a kožené ho mám... 😅 jinak nemá náhodou i emitex nějaké univerzální madlo?

ivett
20. led 2011

teda ne madlo, pardon, myslím potah na madlo 😀

kacka.l
20. led 2011

Madlo to nevím. ☹
Kočár 08, je pouze koleckce moka a tango- cedro a corallo je kol 09 😉
Já bych dala podle stavu. Taky bych dala tak max do 12000,- záleží v jakém je stavu. Já si svého cením, a prodala bych minim kolem 8000,- ale taky je jak nový. 🙂 A hlavně kol 08 už je fakt stará, navíc má nevychytaný nánožník. Ten je fakt naprd. Viděla jsem i minimálně jetou javu za 15000,-

lucenek
20. led 2011

já bych svoji močíčku neprodala...není ani jednou škráblá na konstrukci, nebyla ani jednou složená...je to můj miláček...jo jedu si pro nánožník tak vám večer fotnu i s kyber pláštěnkou 😀

lucenek
20. led 2011

@kacka.l já měla za to že 08 je moka titano cedrp a corralo takže vlastně 08 byly dva a 09 takydva.....