• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
10. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no má dvě negat a jedno neutral hodnocení, týkají se přesně popisu používaného zboží a následných vad.....
já bych se nedalal 4 je 4 a to na zemi nenajdeš......
10. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a pročpak je prodáváš?
10. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek fakt,já jsem dál hodnocení nehledala.
10. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax tý mě to síčko dělá taky tak....a to je opravdu nové......ale když tam sedí malá nejde to tak lehce.....
10. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax hele já kupovala na mmb gt3 a taky jsem se docela napálila. Kočár rozhodně není ve stavu který paní popisovala :angry: Jako je pěknej a v pohodě, ale ona psala hory doly znáš to... Teď když jetej kočár, tak ho jedině vidět :angry:
10. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka nevyuživám tolik jak jsme si myslela.... a štve mě přístup do košíku.....nic jiného nemohu vytknout...
znova jsme šla viklat síčekem k tvému videu...viklá se ale ne tolik...řekla bych..
10. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jenže já jsem peréga měla. uplně ty stejné a tohle rozhodně nedělaly
10. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka taky to je o čestnosti uživatele..já prodala ostatní kočíky a v pohodě, snažím se nafotit ale také píšu že pokud se při přepravě neco posere neručím, od toho si žádám takové poštovné a pojištění samozřejmě....a všechny kočíky co jskem kdy prodala byly ještě s poděkováním.....takže je to i v lidech
10. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax jj tohle je hodně viklání se.....
10. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax tak dnes jdeme do města,vyndám pliko a zkusím.....
ale já ho měla za asi 2900 a používané víc o moc
10. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tohle není ale přepravou. Bohužel.
a normální mi to taky nepřijde. Psala pani, že nevrže, no já bych řekla, že ano.
10. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa než jsem prodala to první, bylo ježděné půl roku, vozila jsem tříletáka vzadu na tom stupátku a tohle nedělal.
10. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax no je to hustý, já viděla v bazaru plika po jednom dítěti a byla na tom podobně. Ono i jetý perego se slušně kejve :unamused:
10. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax jasně je rozhrklané.....
@triowax mně taky psala že nevrže a vrže :angry: Ale vržou všechny si myslím, dávám si na to pozor, když někoho někde vidím :grinning:
sakráááá, já nechci rozhrkaný kočár,který se špatně ovládá
10. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka gt3vzže je to kombinací plastu a kovu uvnitř perování...tohle prostě je od výroby a řeknu ti já to u gt už nevnímám.....ale přejít z jiného kočíku na gt a slyšet to tak asi je to i o tom co je lepší jestli jízdní vlastnosti komfort nebo tě víc bude srát to vrzání.....a to jsem kupovala nové...takové lupání v konstrukci, skladuju ho v suché čisté kočárkárně a dělám pravidelnou údržbu zkrátka starám se o něj...je to miláček
10. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jj ale já měla předtím X lander po dvou dětech, poláci si řekneš a ten kočár nevrzal a byl pevnej, to ať se jdou Italové bodnout. Málem mě z toho omejvali, manža nadával, naši taky, ale pak jsem objevila super vlastnosti pegu (manévrovatelnost, košík, skládání apod.) a jsem spokojená :dizzy_face: , ale počátek byl rozpačitej :grinning:
10. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax hele no tak by se dal vrátit ne? Odstoupit os koupě? :confused:
10. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka jako to je lupání v té konstrukci dělá to vždy přes hrbol, zatáčení myslím i tah rukojeti na stranu ne jen zatočení ....no...ale nedělá to vždy....ale když mám tlumiče na soft a zahoupu tak taky slušně lupu
10. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka nedalo, u bazarového zboží to nejde
10. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky valíme ven páááá
10. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax i tam by to mělo jít :confused: ...
10. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax teď jsem se mrkla na to tvé video, já mám plika a jezdím s nimi už tak dva a půl měsíce (je pravda, že popojíždím s nacvaklou sedačkou) a na kostkách dostávají fakt zabrat
ale tohle mi to nedělá ani náznakem, paní bych nakopala do pr... normálně bych si udělal výlet a osobně bych jí je vrátila
10. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax ale pliko sa kyve. aj sicko sa kyve. je to tou konstrukciou, ze sa takym stylom sklada, nema napevno trubky. :confused:
10. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka NEJDE, NA TO JSEM SE INFORMOVALA
10. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zajo79 není pravda.
já jsem už jedny plika a nové měla a nekývaly se.
Navíc i servisák mi na video odpovídal, že tohle normální nen a po třech měsících by to dělat rozhodně nemělo
@triowax je to drsný, já viděla ty bazarovky a takto se nekývaly. Ale napovědělo mi to, že bazarový plika nechci :unamused:
Jestli to není tajné, kolik za ně paní chtěla?
Jak píše @valentinuska asi bych se za ní rozjela :angry:
10. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek