• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@mpavlinka psala jsem, s poštou téměř 4000
10. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem si k nim za 400 nechala ušít nánožník
10. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax omlouvám se, jsem to přehlédla. To je fakt kráva :angry:
10. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka v pohodě.
10. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem naštvaná, že jsem prodala ty nase completa. Ale říkala jsem si, v zimě s nima jezdit nebudem, tady to nemám kde skladovat - tak je prodám a pak dojezdíme ve sportáku.

Nooo a mám to. měla jsem si je nechat.
10. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax no normální to fakt není, vždyť podvozky plika se používají i pod navetty a jsou fakt pevné ...
když je teda vezmu do ruky po sporťáku, tak to rozdíl je veliký, ale takhle se to kývat nemůže :frowning2:
co to je za paní na mmb ať od ní dám raději také ruce dál?
10. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mizím do školky..projedem ho pořádně venku a uvidíme.
Pak se ozvu
10. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tohle ten sajrajt na promazávání a čištění?
http://www.axa-oleje.cz/ag-teflonovy-sprej-400-ml

http://www.axa-oleje.cz/wd-40uk-wd-40-100-ml

díky...a postřehla jsem tady debatu o přebalovací tašce z DM myslím, dneska jsem si ji koupila, protože ta velká babymoov, co mám je super spíš do auta na cestování a delší pobyt mimo domov a špatně se mi rve pod kočár, tak jsem koupila tuhle z DM menší a je super :wink: u nás měli jen fialovou a béžovou s hnědou výšivkou, já mám kočár javu, tak jsem vzala tu béžovou, ale já to stejně budu smýkat pod kočárem,t ak je to jedno,ale ta fialová byla krásná, jen se mi k ničemu nehodila no...
a dneska jsem využila parádně ten obr koš pod GTčkem, měla jsem tam velký balík plen, mega pack ubrousků, tašku s různýma drobnostma z drogerky a ještě jsem se protáhla obchodem a vezla menší nákup, jo a tu tašku k tomu a jela jsem jak královna, všechno se vešlo, fakt super...jen ta váha, za chvíli budu mít svaly jak pepek námořník :grinning:

jo a lidi mi kočár hrozně chválí, i cizí se za ním otáčejí, včera mi dokonce paní cizí říkala, jak je nádherný a dneska se mě starší babka ptala kde jsem ho koupila a kolik stál, no řekla jsem jí orientační cenu a málem se křižovala, ale co...líbí se :dizzy_face: :grinning:
10. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett jéé. já promazávám WDčkem

Tu béžovou z Dm jsem měla taky, jenže....prodala s minulým kočírkem. Ted by se mi hodila, tak přemýšlím, že si ji koupím znova. koupím takovou tu karabinku, abych ji navlíkla do tech ocek u perég, našiju a hotvoo.
10. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je to ono, fajn...tak to objednám, bo kdoví kdy se dostanu někam, kde se to dá sehnat :grinning:
holky a teda wdčkem vyčistit a teflonáčem pak nastříkat???

triowax ta béžová je moc hezká, už jsem ji rozbalila a myslím, že pod kočár bude super, já nejsem příznivec vožení tašek na madle, jsem ráda, že GT3 má tu ledvinku, tam hodím klíče, mobil, peněženku, kapesníky, hadrovou plenu, teď rukavice a víc mě nezajímá, zbytek bude v tašce pod košem, já na nákupy běžně s kočárem jezdit nebudu, takže mi tam může spolu s pláštěnkou krásně zabírat místo :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett já wdčkem mažu, je to mastný jak pr..e

no joo,já kočárem jezdím vsude. a mám ráda vše po ruce,než se pořád ohýbat. tak mně taška na madle nevadí, ba naopak nepostradatelná.
Do koše dolu dávám nákup a spol
10. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
triowax, jj já to chápu, třeba k tomu časem dospěju, vozím teprve 2 měsíce :grinning:

tak jsem ty sajrajty objednala, trošku nám vržou kolečka jak je furt hnusně a pak zas pěkně, jednou sníh a mokro podruhé prach, sucho a do toho štěrkt a sajrajt z posypů, tak je třeba to trochu vypucovat :grinning:
10. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett ne každý se tak stará o kočárek. Kéž by každý, pak se nemusím bát kupovat jetý kočárek a dopadnout jak hubkař
10. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax tak jsem měla venku Pliko.....matese jsem v něm nepovozila ani jednou,celé ě hodiny šel sám....
ale teda takhle se mi nekýve ani ten můj....a to je o dost starší
10. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to se máš
10. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax hele,on se taky kýve ale asi ne tak moc.....
aler já šla do něj s tím,že je používanej dlouho a dávno po záruce....
10. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa noo a já do něj šla proto, že je ježděný tři měsíce a má záruku
10. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax no právě proto bych byla nas....
bydlí ta ženská daleko???
10. únor 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa joo na druhý straně republiky. Je z Prahy
10. únor 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax tak to zkus v tom kenyo...ale upřímně pochybuju
10. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax jak dlouho ho máš?
10. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax trvala bych na tom,že chci doklad o koupi........a že si sama teda uplatníš záruku.....
určo bych řekla,že už snad v záruce ani není
10. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek dneska přišel.
a doklad o koupi mi říkala, že hned pošle.
10. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se teda taky kývaly, ale né takto. Taky bych zkusila reklamovat. Ale za 4000,- je to fakt dost, když nové se dají koupit kolem 5000,-
No upřímně já jsem taky lehce z pegu zklamaná, má prostě šíslou boudu, a to mě děsně štve. I když manža říká, že to nejde ani vidět, já to prostě vidím.

A opravdu nejde vrátit zboží, vím, že Luce???tady někdo kočár vracel, ne???Myslím, že vrátit můžeš, ale tuším, že to musíš oznámit hned ten den, co ti kočár došel.
10. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku, můžu od 16.15-17.00. :slight_smile:
Kdo chce, ať se přidá. :slight_smile:
10. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l Vrátit můžeš, pokud ti ho druhá strana přijme. A když přijmout nechce, máš prostě smůlu.
Jooo já kupuj uvždycky jen nový kočárek, z ojetých mám fobii (ted vím proč).
Měla jsem ještě počkat a v březnu objednat nový. přidala bych 1500 a byl by klid.
10. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax Toto slyším opravdu poprvé. :confused:
myslím, že máš výlátané ty nýty, a to fest, a dokonce nemáš je jakoby ohnuté u těch druhých starých plik jsem to tak měla. Ale ty měly fakt tak 6 let. :slight_smile: A nemáš to náhodou kolekci 09???
10. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l ano je to 2009. Už jsem je měla a byla jsem spokojená, tak jsem je chtěla znovu. Proč?
10. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, podle mě je kol 09. lepší než 10, ale zase je divné, že v roce 2011, má kolekci 09 starou tři měsíce, doprodávaly se tuším před rokem, ale pokud má doklad, tak bych to neřešila a golfky poslala na reklamaci do kenya. :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax na které Praze paní bydlí?
10. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek