• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@lucenek jestli se někdy dočkám třetátka a ukecám na něj manžu, pujdem do mutsíka
15. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska tak my máme kočárek v bytě...
já toto řešila,když jsme přešla z vajíčka do sedačky.....
ve vajíčku jsem ho donesla až dom.....ale ze sedačky vyndat a přenést a on se vzbudí..
@triowax se mi líbí na nm jen natáčecí náprava u podvorzku tuším rider....
15. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax ahá...jako co bych nechtěla určitě je mura, abc tec řada, buzz jako sporták prostě ty celé skořepiny co se místo polohování celé naklápí, stokke a tp.....
15. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naklápědla jsou na prd
15. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na prd
15. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku ten casual nebyl až tak strašný, jako je krátká opěrka to jo, ale nohy polohovat jdou, ale to přední kolo hrká více než u gtčka. :slight_smile:
Janečko se mi taky moc líbí, ale když vidím fotky rok a půl starých dětí, jak jsou v tom nasačkované, bouda na hlavě, tak mě chutě vždycky zajdou.

Stabilita trojkolek, já nevím, já najíždím na obrubníky jednou rukou-síla zvyku. Je logické, že to nemůže být jako čtyřkolka, ale já s tím do toho šla. Naopak v terénu se mi zdá, že jezdí mnohem lépe. Ale taky trnu, když ho Barča chce vézt, on zkrátka není dělaný na její jízdu. :slight_smile: Ale z trokolek je prý nejstabilnější ještě s janéčkem. A je fakt, že s navettkou to bylo hoší.

Lucenku pak hoď fotenu energy.

15. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda néééé- já si to myslela taky, dokud jsem jej neměla- buzzíček byl docela boží, mám jej na stejné laťce jako PP. Bruníček ho miloval. A ty nožičky jsou naprosto pohodlně, pro mimi, které se rádo cíti v bezpečí úplně super, a navíc to prokrví žíly, ne???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Neříkám coletto- to prý má děsivý sklon, ale na buzzíčka mi nešahejte, jo!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l tak buzzíčka :grinning: :grinning: :grinning: toho teda chválím
15. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l no no...určo se s ním skvěle manévruje jen ta skořepina no.....to je nasáčkováno....
janenergy je úzké to teda jo, ale stačí nám vyhovuje a na golfáče neskutečně dobře jede.....ale jsou i delší takže hlava u boudy není nebuj :grinning:
15. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych bralal od buzzíčka jen podvozek na sedačku naklikávat tak se segrou kukám po bazírcích ale nábídka jedna a ještě nejde polohovat jednou rukou to šedé zacvakávadlo v rukojeti je pokažené.....
15. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Piku, nánožníček krááásný, a jak se ti jako jeví kvalitou ušití. Já bych si koupila v galanterce ty koncovky jako na fusaku, kousek čené gumy a připínala to o tyčku. :slight_smile:
15. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l myslíš casual s4nebp 6? u vintage vím, že jdou ale u s4 jsme na to ani dvě nepřišly......
15. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l výborně, jsem ráda, že slyším na janéčko i negativa :slight_smile: aspoň mě přejdou choutky :slight_smile:

@lucenek fakt otočná sedačka značí komplikace? já to brala jako plus...

@pikusa mě se často vzbudí i při přenášení v tom vajíčku - není to úplně nejpohodlnější na dlouhé spaní ... ale v korbičce s ní házím a spí jak dudek :slight_smile:
15. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska obecně platí že to co nejvíc používáš se nejvíc kurbí...přehazovací rukojet, otočně sedačka, brzda.....
15. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybystě vidělymě...sára nesla vůbec jen 6m řvala, pokud nebyla min hodinu a půl u cicku, pak mi usla při sjíždění ze schodů po zadních, přejezd tramvajových kolejí, vysoké kořeny.....prudké brždění...tohle milovala, vidět mě nějaká soc pracovnice...tak mám problém
15. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l je parádní,kvalitně ušitý dle měho laického pohledu
triovax ho má taky od stejné paní a taky chválí
15. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mpavlinka ty mas gt3? ci ktory kocik ti prevracaju? to je asi zvykom,ze?
15. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to je super.

Lucenku, normálně musíte zabrat, úplně dole jak končí ta látka. :grinning:
15. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo, takže u sebe se mám připravit na brzdu, jo? :grinning:
15. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jen už ho asi moc neužijeme....jedině že budu vozit prázdej kočárek jako doplněk :grinning:
15. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triovax z akej stranky zo slovenska chces objednavat kocik?
15. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska aku mas farbu kocika,javu?
15. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka sporťák mám javu, korbičku a sedačku red step :slight_smile:
15. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak rukávník je doma a je super, už je na řídítkách a těším se na zítra na prochajdu, uni nánožník na vajco je taky super a návleky na kola taky, ať žije emitex :grinning:

jen jsem se nedonutila nafotit tu tyčku s tím plastem, co jsem včera řešila, tak snad se do večera dokopu :grinning:
15. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha tu se debatuje o kočárech...

já bych do mutsyho nešla, mě přijde hrozně těžký a s tou lomenou nápravo se chujovo jezdí...mě dá kámoška právě stokke, co se lucence nelíbí :grinning: ale já ho budu mít spíš místo golfek a na takové to ježdění po asfaltu a do shoppinu a tak, hrozně fajně se s ním manévruje a je hrozně skladný...
jinak mura skořepinu nemá, záda jdou polohovat :wink:

co mě vytáčí, že hodně kočárů v nových kolekcích má na polohování zád. opěrky šňůrku, to mi hlava nebere...

a jané se mi vzhledově líbilo než jsem k němu stoupla, měla jsem korbu u kolen :grinning:
15. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett já právě s mutsíkem jezdila. má ho ségra.
a moc moc si ho pochvaluju.
jen pro nás to byla jiná finanční kategorie.
15. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
triowax tak ono je to asi o zvyku stejně jako 3kolky apod., ale na mě byl prostě těžký, těžší než je PP a to i na to docela nadávám, dneska jsem ho skládala do auta a z auta a jako kurňa těžký je jak prase ten podvozek, a to jsem jela jen s vajcem, takže jsem nesmýkala ještě navettu, takže já prostě co je těžší jak PP, tak to u mě nemá šanci...
a jiná finanční kategorie? vždyť vychází cenově +- jak PP GT3 ne? nebo ty GT3 nemáš?
15. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek