Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
15. únor 2011

@ivett mě je dneska blbě a nevyrážím ven, takže jsem nevyrazila ani pod schody se na tyčku podívat ☹
když ti to bude stačit zítra, tak mrknu 🙂

lucenek
15. únor 2011

MĚ se stokke líbí designově, ale ten sporták je maras nepraktický dle mého pohledu

ivett
15. únor 2011

@valentinuska jasně, kdykoli, to nespěchá, díky...

lucenek, no já se sporťákem jezdila a přišel mi v pohodě, ale samozřejmě se to musí brát s rezervou, to prostě není kočár do terénu, hnusu apod., taky je to prezentováno jako čistě městský kočár na asfalt a chodníky, jinak není vůbec pružený, takže drncá jak šlak, ale s tím se musí počítat dopředu, jako jediný kočár bych si ho určitě nekoupila...kámoška už další dítko neplánuje a slíbila mi ho, tak se na něj těším, je lehoučký a na léto bude super...my využijem ještě i hl. korbu...

ivett
15. únor 2011

jo a jinak se teda chystám na úrdžbu koleček toho našeho gt, co všechno tím wd 40 teda čistíte? a tím teflonáčem potom stříkáte co všechno?

pikusa
15. únor 2011

Tak stokke se mi nelíbí....a hlavně se do toho sportáku snad vejde jen miminko ne???? 🙂

ivett
15. únor 2011

pikus ne ne, kámošky nalý má rok a půl a je dost velký a vleze se v pohodě 😉

triowax
15. únor 2011

@ivett nee nemám gtčko

pikusa
15. únor 2011

@ivett no já v Anglii v říjnu viděla prcka ve fusaku v tom a teda přišlo mi,ža tam je jako sardinka...

lucenek
15. únor 2011

@ivett jasný tady v porubě je to naprd hlavní třída a okolo je to vydlaždičkovaný ale jinak...chodíky a v nich vybraných třeba 10 větších kachlí...5-10m a zas to znova.....maras já su ráda za teréniček gt3
jinak jsme vezla síčko na poštu mělo 10.2kg a příplatek za křekce jde jen do 10ti kil,já to vědět tak pošlu ty bebechy k tomu zvlášt....snad dojde v poho...jo vezla jsme to na gtčku a dobrýýýý 😀

ivett
15. únor 2011

triowax aha, já myslela, že máš i gt...

pikus tak nevím, já v tom děcko ve fusaku neviděla, je fakt, že ten fusak sám o sobě je takový naducaný, tím, že na to není nánožník tak to tak možná působí, nevím no...

lucenek přesně, jako já bych to třeba asi nekupovala ani do prahy, kde jsou všude kočičí hlavy, ale na normoš chodníky, asfaltky se to fakt dá, já s tím drandila po golfovém hřišti, kde jsou cestičky vysypané takovým štěrkopískem a jelo to úplně v pohodě, ale jak říkám, je to prostě čistě městský kočár a podle mě ještě ne do zimy, kterou tady máme, i když kdo ví, možná přijde jen mě takový tenčí, já ho fakt beru jako kočár na léto - podzim, na zimu to chce něco festovního...

lucenek
15. únor 2011

jj jako městskej jo..ale viděla bych ho v itálii španělksku mírná zima dlaždice......tady jak nafujá tak je to někdy síla.....ale je krásnej no...

ivett
15. únor 2011

jj tady do zimy moc není, i když kámoška říkala, že i na sněhu s ním byli, jako ono to na uježděném sněhu bude asi stejné jako na asfaltu, takže to jede, určitě to ale není do závějí a tak...mě se designově líbí moc, akorát kámoška ho má po klukovi, tak je tyrkysový, tak si objednám pak nové potahy, asi zelené, ať je to univerzální i pro holku i pro kluka...

lucenek
15. únor 2011

tyrkysovou bych nechalaklidně na holku a s hnědou 😵 čokoládkově

veronka
15. únor 2011

baby poradte, neviem ci mam ist do tej gt3 alebo nie,oplati sa mi to ked uz bude mat maly rok? ak hej,tak ktoru farbu z 2010 by ste mi poradili,bohuzial nemam moznost vidiet ich nazivo. @kackal preco si menila tropical za kivi,ktory je krajsi? ak by som kupovala,tak uz aby bol aj pre dievcatko,ak sa podari ako druhe😉 prosim vas na ktorej ceskej stranke maju gt3 najlacnejsiu? dakujem

ivett
15. únor 2011

lucenek, kdyby to nešlo sundat ty potahy, tak si s tím taky hlavu nelámu a vytuním to nějakou dekou, ale když to jde a mě se ta zelená líbí, tak to můžu pak aspoň střídat 😀

veronka tak gt3 je super sporŤák, takže se to určitě vyplatí, ale záleží jak dlouho ti malý v kočáru pak vydrží, některé děti jak začnou chodit, tak do kočáru už nechcou...z 2010 bych brala javu, protože se mi nejvíc líbí a na barevné kočáry moc nejsem, ale když ne javu tak ještě snad kiwi, určitě bych nechtěla tu oranžovou, ale to je věc vkusu každého, určitě je kiwi hezčí než tropical - pro mě...s těma stránkama, zadej si do seznamu PP gt3 a ve zboží dej seřadit od nejlevnějšího a uvidíš, kolikstránek ti to nabídne...

lucenek
15. únor 2011

@veronka ty nejlacinější si zkus najít...jednoduché...seznam, zadat do lišty a přes zboží zakliknout od nejlevnějšího....
já gt3 kupovala když měladcera rok a půl a jezdíme dodnes

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska dle mého čytřkolka prakticky převrátit nejde, mně se to nikdy nestalo a rodině také ne. Za to u pegu je to pořád, při každým sjezdu, nájezdu mají problém 😒 Vžďyť je t i logické, něco co má tři kola je prostě méně stabilní než kola čtyři 😉

@veronka no prostě se má tendenci převracet viz co píšu výše. Sama uvidíš, že s tím budou babičky a deděčkové bojovat, ale nejen oni, u nás měl problém skoro každej i mladší generace.

JInak co se týče cestování s pegem, je to bída. Kočár je šíleně těžkej, dlouhatánskej a je to facha ho hodit a vyndat z kufru. Když tp dělám potřetí za den, tak toho mám dost 😠

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka hele,mě mamka vyklopila když jsem byla malá....a byly tehdá tříkolky?????
a tím,že je těžkej a velkej jsem počítala.....takže to mě nepřekvapilo.....

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa no když někdo blbne s kočárem prosím, ale normálně se to nestane, za to s pegem prostě balancuješ furt.
Jo já taky věděla, že je těžkej, ale ono by ani nešlo o tu tíhu, kdyby šel složit a byl menší a nebyla to taková páka 😉 .

lucenek
15. únor 2011

@mpavlinka já ti nevim jak ty teda jezdíš......jako jet přes kotary tak si bloknu kolco...ale co ty píšeš je trochu přitažené za vlasy......

pikusa
15. únor 2011

Taky to nechápu.....já s Pegem nikdy nebalancovala.....

@mpavlinka proč sis pořizovala Pega,když ti nevyhovuje???

kacka.l
15. únor 2011

Veronka: tak já nevím, pro kluka je určitě hezčí ta zelená, ale už jí neseženeš, už prý před měsícem byla vyprodaná v celé ČR, poslení kus mají tuším někde v Luhačovicích, ale za cenu kolekce 2011- vím to, protože jsem obvolávala obchody skrze té boudy. Oranžová je taky krásná, ale už jí mám dost. 😝
Teď už se dají koupit nové kolekce za 11400,- tak bych šla do té zelenkavé, v kenyu mi říkali, že je to stejné jako kiwi, jen místo toho šedého pásu je zelená. 😉 Tak nevím.

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka jo a jsem si jistá,že moje mamka neblbla 😀
vjela prý do díry a bylo to

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa já jsem prostě podcenila okolí a rodinu jakožto aspekt při výběru kočáru 😀. Jasně, sice já nejvíc jezdím a já si kočár vyberu dle sebe, ale abych trnula jesi jim kočár půjčím ven (tchýně, máma) to je prostě blbý. A jsem ráda, že mám klasika čtyřkolku a tu tchýni půjčuju když přijede vozit tady k nám. Pega mám v autě na cesty. Příště bych asi koupila čtyřkolku s natáčecíma kolama.

pikusa
15. únor 2011

a já bych šla do béžovky 😀

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka no jooo ale pego v autě na cesty????na to je to právě těžký kočár...

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka nebo prodej,dokud ještě bude za dobrou cenu a kup jinej 😉

lucenek
15. únor 2011

taky fantasy beige.... 😵

kacka.l
15. únor 2011

To že je kočár těžký a velký je ale pravda. Ale já to nechápu, uvádějí 13kg, a to samé má třeba jané slalom. A ten si chválí jak je lehký. Podle mě je to o robustnosti kočáru, ale to s emi na něm právě líbilo. 🙂 Mě to neva, složený je za vteřinku a mám kombíka. 🙂

Pavli, asi bych zkusila počkat na sportovní verzi, a pokud Ti nevyhovuje, tak zkusit nějkou čtyřkolku s natáčecími koly. Teda ty nenátáčecí bych nechtěla ani za zlaté prase. 🙂 Né každému trojkolka sedne.

pikusa
15. únor 2011

@lucenek jooo jsem nevěděla jméno ted