Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa balancuješ ho pokaždý když sjíždíš z obrubníku, asi si to ani neuvědomuješ, ale logicky ho balancuješ se nad tím zamysli 😉 Bohužel spoustě lidí to dělá problém 😠
No když vjedu do díry tak se musím opakovat ale čtyřkolka je stabilnější než to jedno kolo 😉

Jinak já jsem s pegoušem spkojená krom toho nakládání a vykládání z kufru.

Jen píšu pro veronku svůj názor co je blbé, páč to bude asi taky řešit. To bylo smyslem.

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l hele a není to u PP bez koleček a u jane s kolečkama ta váha???

lucenek
15. únor 2011

@mpavlinka jako já dneska jela..s pegem nakonstrukci jsme vezla síčko přes 10 kilo jako balík,sjížděla jsme najížděla a nepřišlo mi že by nebylo pevné.....

kacka.l
15. únor 2011

Holky ale béžovka pro kluka???je jako nejnádhernější, ale ty květy mě tam s...ou, to tam nemohli dát třeba kolečka. 😝 Nebo autíčka??? 😀 😀 😀 😀

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka ale nebalancuju......prostě najíždím kolmo ne??? a je to

lucenek
15. únor 2011

@pikusa kolečka 😀 😀 😀 😀 nebo s taškou 😀

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa no jenže skládej a rozkládej Roana Maritu 😠 To je na půl dne 😀. To radějc budu nakládat těžkej peg, kterej ale složím jednou rukou 😵 🙂

lucenek
15. únor 2011

@kacka.l i ty jedna....kolečka, autíčka....hele nebo zebru ta by byla co?????ten motiv

kacka.l
15. únor 2011

Všimli jste si na bazoši gt3 corallo za 3000,- 😕 😕

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l klidně pro kluka 🙂

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l neeeeeeee já tam nekoukám

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa jasně kolmo ale prostě se to zhoupne do stran. Jsem zvědavá jesi to bude lepší jakožto se sporťákem, zatím mám korbu.

Ta váha holky nevím, ale subjektivně mi Roan přijde lehčí než peg 😒

kacka.l
15. únor 2011

@mpavlinka maritu má kamarádka. Moc si ji pochvalovala do doby než dala sporťák, kráský sed, pásy prý naprd. a madlo nebo nánožník daleko nebo nekryje, už nevím, co si ztěžovala. A co tak AT4???Mě se jako nelíbí, ale možná by ti vyhovoval.

kacka.l
15. únor 2011

Holky tak já už nenajíždím ani kolmo. Prostě jak to výjde, podle mě je to fakt tím zatížením, malý má 12kg, ˇfusaky a tak, kočár sedí jako přibitý.

lucenek
15. únor 2011

jj o tom to je já jela se síčkem bez nákupu a s a nedalo se to srovnat, gor sporták že
@mpavlinka má 7mi měsíčního prcka se to nedá srovnat s velkýma dětma co máme my plus povinná zimní výbava

mpavlinka
15. únor 2011

@kacka.l simtě já mám zatím hlubokej a počítám že pak ho prodám. Tyhle kočáry jakožto sporťáky nejsou dobré.

pikusa
15. únor 2011

@mpavlinka jako když najíždím,nebo sjíždím????
na obrubník to je stejný jako se čtyřkolkou...na zadní a jedu
a dolů???tak bud na jedno kolo,což je blbé,tak zvednu na zadní a pomalu dolů......jako žádnej skok a je to ne???takže jsem pořád na dvou kolech...

mpavlinka
15. únor 2011

@kacka.l když já se ho zbavovat nechci. Já ho mám ráda, jen je pro mne někdy těžké si ho pořád obhajovat před okolím jak je děsnej, nestabilní apod. Prostě mi ho otrávila rodina a okolí ☹

kacka.l
15. únor 2011

@pikusa Ty vyjíždíš nahoru po dvou??? 😕 😕 😕 😕

lucenek
15. únor 2011

@pikusa fakt stejnej mechanismus takže pavlinku nechápu 😅
idu na masaž 😵

lucenek
15. únor 2011

@kacka.l já v jak kdy vysoké překážky určo se točím a najíždím pozadu bo jsme prcek 😀

kacka.l
15. únor 2011

@lucenek Jo tááák, já si představuju, jak to roluje po obrubníku nahoru. 😀 😀

Masáž si užij, já chci takýýý!!!

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa já teda dolů na jedno kolo a co jsem pozorovala tak všichni taky na jedno kolo a pak to balancujou 😀 Ale jak píšu, já s tím problém nemám, okolí má. Plus když mám přímé srovnání se čtyřkolkou, tak prostě vidím, že maj pravdu, ale samo jim to nepřiznám, jim říkám že se to musej naučit apod. 😠 😀

lucenek
15. únor 2011

@kacka.l 😀 😀 😀 rolovat po obrubníku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mpavlinka
15. únor 2011

@lucenek co je nepochopitelné? Že když sjíždíš na jedno kolo z obrubníku že se kočár zváhne? 😎

mpavlinka
15. únor 2011

No a teď furt řeším golfky, jesi těžký Pliko nebo něco lehčího. U těch lehčích je problém že bejvaj i užší a Nikča je obr 😖

pikusa
15. únor 2011

@kacka.l ahoru samo zvednout.....kolo se dotkne chodníku,ale to už tam jsou zase hned ty zadní kola....fofr
@mpavlinka a dolů????zvednu na zadní a ten obrubník není tak vysokej přece kolikrát,tak hop dolů...
Ale holky.....s Pegem už jsem nejela asi půl roku 😀

mpavlinka
15. únor 2011

@pikusa no to je ono - jim taky říkám, ať si najedou k chodníku až se dotknou ta kola 🙂 A to i zvládaj, ale spíš ty sjezdy když je vysoký obrubník jsou problém. Plus tchýně odmítá jezdit s odaretovaným kolem a kočár pořád přizvedává plus se mne furt ptaj, jesi nedotáhnu to madlo rukojeti. To byste se prostě pos 🤐 😠 😀 Vám to okolí nijak nekomentuje? Jesi ne závidím 😠

valentinuska
15. únor 2011

tak pikus nejsi jediná, koho maminka vyklopila - o tom mluví snad všichni moji kamarádi (maminky to nerady přiznávají 🙂), prostě když není rovná cesta a ten kočár má vysoko těžiště, tak ho nikdo neudrží 🙂
ono je to balancování prostě jenom s tou navettou - to už si holky určitě nepamatujete 😀
až to bude sporťák, tak je to prostě úplně jiné - ten kočár má najednou těžiště dole mezi dvěma kolama a když se jede na křivé cestě, tak to jde udržet daleko lehčeji ...

já jsem si říkala, jestli si taky nemám pořídit nějakou pořádnou čtyřkolku - líbili se mi klasická obrovská perega, ale ta cena 🙂

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska tak Roan se mi teda nikdy ani náznakem nenahnul 😉