Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
16. únor 2011

Taky mi přijde,že Panorama byla větší než ted ta XL navettka

mpavlinka
16. únor 2011

@pikusa jj je hlavně i širší a to oceňuju páč Nikča v kombinezce je tam tak tak. To mi vadilo u x landeru že měl jakoby projmutou korbu a malá se tam nevešela cca ve 4 měsících a nenavlečená 😠

pikusa
16. únor 2011

Mates byl do nějakého 7,měsíce i s fusakem

lucenek
16. únor 2011

@mpavlinka u camu je nevíc minus že podvozek je strašně dlouhej...delší než u pega a tím pádem potřebuje víc prostoru aby se otočil na jednom místě.....a malé výtahy? co sjedeš s pegem s cortinou ne.....

mpavlinka
16. únor 2011

@pikusa no já to mám teď tak, že jsem musela z toho combi fusaku dát ten spodní díl pryč a malá má fusak je na nožky a do pasu a nahoře má teplou bundu. V kombineze ji tam nedostanu. Ale ani jsem nečekala, že by se mi tam tak dlouho mohla vejít, fakt super.
Mimochodem minulej tejden mne dostala jedna bába, jsem jela tady u nás do vinotéky s Roanem a ona: helejte, to je nějaký malý kočár a malá korba 😅 😝 A já ale to je jeden z největších kočárů a korbiček na trhu 😀 Tak už teda nic neřekla, ale asi si myslela své, halt Liberta je Liberta no 😀 😀

mpavlinka
16. únor 2011

@lucenek no výtahy to je leckde průser. My měli velkej a teď jsme v baráku, tak jsem ráda, že nemusím řešit.

pikusa
16. únor 2011

@mpavlinka tak Mates byl i v kombinéze 🙂

mpavlinka
16. únor 2011

@pikusa roztomilej 😵 Já už chci aby bylo tepleji a dáme sporťák 🙂

pikusa
16. únor 2011

@mpavlinka dej klidně hned....on je v něm prcek dobře krytej
a navíc....dopneš spodek fusaku bude ho mít až po bradičku 😀

mpavlinka
16. únor 2011

@pikusa když já mám 2007 a nánožník je tam nic moc 😒

pikusa
16. únor 2011

@mpavlinka tak si nech ušít 😉
hele,ady ten nánožník teda taky nic moc na zimu....ze stran foukalo....ale byl zachumlanej 😉

mpavlinka
16. únor 2011

@pikusa no ono když má fusak, tak by nemělo vadit že ze stran to není úplně krytý že 😅 Některý maminky jezděj v zimě jen s fusakem 🙂

pikusa
16. únor 2011

@mpavlinka jasně.....a když byla velká zima,měl přes fusak ještě deku 😀

lucenek
16. únor 2011

jj deku jsme mívala taky často jen u jiných kočíků, třeba quinny není vůbec polstrovanej by se oplatilo dávat ještě jednu vrstvu pod dítě.....kdyby to koumáci nějak vyšpekulovali

veronka
16. únor 2011

@lucenek ked ho budem kupovat tak iba novy, ked ho vyuzivat pre viacere deti a nie iba pre jedno
inak pego nema medzi nozkami ten kusok látky zachyteny o madlo cvokami, co ma dieta medzi nozkami, aby nevypadlo, ked nie je priputane?

lucenek
16. únor 2011

@veronka myslíš tu debilní látku? ne nemá, proš taky jsou tam pásy můžeš mít prtě poutané jen kolem pasu.....

veronka
16. únor 2011

ide pego uplne do lahu? lebo som nasla na jednej stranke ze iba do 150 stupnov

lucenek
16. únor 2011

@veronka mno kolik je to stupnů nevím ale je to skoro úplný leh když bych měla sporták v lehu dát na podlahu...bez konstrukce byl by rozdíl mezi zádama a podlahou asi těch 10cm max

veronka
16. únor 2011

@lucenek a dobre sa tam dietatu spi?

kacka.l
16. únor 2011

No já mám teda leh tak 175 stupňů- mám skoro rovinu. 150 je nesmysl.
mimi můžeš vozit i obráceně, tak to by ani nešlo.

veronka
16. únor 2011

@kacka.l ty máš ten zelený? hoď sem fotky

lucenek
16. únor 2011

@veronka jasně že v poho hele já nevím co to je za předstudek že musí být úplný leh.....zaprv= by se téměř 90% kočíků v úplném lehu s dítětem zákonitě převrátilo a za druhé to není úplně dobrý i v porodnici máš prcka na matraci se sklonem..... 😉

mpavlinka
16. únor 2011

@kacka.l Kačko já vozila malou obráceně ve sporťáku a to byl úplnej leh ne jesi si to dobře vybavuju 🙂

veronka
16. únor 2011

@lucenek ja som mala v porodnici maleho na rovnom matraci,ani nebola podlozena.
nechapem ako sa moze dieta vozit opacne? ako ma mat nozicky
ma hlavku,ci ako? nie je to nebezpecne?

mpavlinka
16. únor 2011

@veronka prostě nasadíš boudu obráceně a zapneš ji na druky kde by měl být nánožník. Kačka ti to vysvětlí lépe, mne to taky tenkrát říkala jak to udělat a má i fotky. Je to samozřejmě řešení pro malé mimčo když na něho maminka chce vidět a které ještě leží, ty už to asi nevyužiješ.

veronka
16. únor 2011

babeny tak som to oznamila mojmu,kupime gt ked budu peniazky,ale najskor musim kupit autosedacku,lebo sme este vo
vajci. rozhodli sme sa pre kiwicko,dufam ze este bude. inak to myrto je tiez takej farby ako kiwi iba ze miesto bielej ma zelenu?

veronka
16. únor 2011

@mpavlinka pri malom nie,ale pri druhom asi ano,ak na to dovtedy nezabudnem🙂

mpavlinka
16. únor 2011

@veronka no na druhý to bude fajnový 🙂

kacka.l
16. únor 2011

Můj skvělý počítač se opět sekl a vymazal mi,co jsem psala.
Veronka kukni ke mě do alba. Tam je to obráceně, jezdila jsem tak fakt dlouho.

mpavlinka
16. únor 2011

@kacka.l ty máš dvoje plika? Ty jsi kočárková královna 😵 🙂