• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Pavli houbelec, nekradu. :grinning: :grinning: To je jediné foto, kdy jsem měla oba,než jsem oranžáka posílala paní. Mám jen kiwi. A jestli myslíš plikouše v albu, tak jo, měla jsem nejprve ty puntíkaté, pak jsem ho prodala, protože u plik děsně kopu do koleček, holt jsem vysoká, a pak jsem si koupila oranžáky plika-zase starší a zase kopala do koleček, tak je zase prodala, tak jsem pořídila síčka, ty byly božské, ale blbě se mi rvaly do feliny, tak mám nunu ajiný už fakt hledat nehodlám. To je můj miláček.
Takže Pavli pokud jsi vysoká, asi bys kopala taky, není to nic hrozného, ale mi to prostě vadilo.
16. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l to zelené gtčko je krásné :dizzy_face:
16. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je krásné, jen má šíslou tu boudu, ne moc, Lucenek to viděl, ale já jsem detailista a děěsně mě to štveee!!!Ale už se s tím nějak srovnávám. ...ale těžko. Vidíš Lucenku, ani jsem se tě nezeptala, jestli je to moc???Nebo mám jen velké oči???
16. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l to kiwíčko je luxusní, krásná barva! No já furt řeším ty golfky, už jsem z toho jelen :frowning2: Hele ono člověk asi zakopává o každý co?
16. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l a paní co prodávala neřekla že má šislou boudu?
16. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jéé já nevěděla,žes měla puntíkaté :grinning:
16. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Piku, proto jsem Ti tehdy říkala, že vypadají hezky v reálu. :wink:
Pavli, pokud jsi vysoká, to pliko má ty kolca dost u sebe. Teda já kopala jen do plik. :slight_smile:
Veru: nepsala, a mě se ta zelená tak líbila, ale je fakt, že jsem dlouho zvažovala, jestli jsem neudělala chybu.
16. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l no mě asi nedošlo,žes je měla,myslela jsem,žes je viděla někde
16. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka jo? já měla v porodce naklopenou celou ložní plochu..ale asi je to jak kde :wink:
kačka je éro :grinning:
16. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l máš velké oči rozdíl je pokud se opravdu pekelně soustředím.......brouku..ale seš vysoká koukáš shora a vidíš i střechu i nánožník.....já střechu a její okraj :grinning:
a síčko se ti blbě skládalo? neke...mě právě luxusně a že samo stojí :dizzy_face:
16. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to ne skládalo se skvěle, ale do feliny se blbě rvalo, holt moc dlouhé, a co nový kočárek???Foteny byly i v profilu MK. :slight_smile:JInak díky, tedy neřeším to. ...sakra nejde to.Já jsem prostě barevný detailista- to je pozůstatek šíleně detailní výchovy mé matky. Jak něco není tón v tónu, je krize.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holyk já mám i sešity děcek ve škole podle barev. červený-český jazyk domácí, žlutý školní, zelený matika domácí a modrý matika školní. :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l bože matko...... :grinning: :grinning: :grinning: se picnu.....
janečko jde ke mě zrovna písám kámošce odkazy.....je pidi jako já tak asi síčko oproti janečku je delší širší váhově stejné, rychle složitelné a vynese..hele u síčka šlo madlo sundat komplet dolů?u completa?
16. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l teda kači....to já barevné sešity neměla :grinning:
16. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l ja som si myslela,ze ty mas nove gt.
16. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l tak u kamarádky vítězí nuna :grinning: zatím...je něco co bys negovala?
16. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka Nene použité, v záruce.

@lucenek Na mě by mohla mít vyšší rukojeť tak o 5cm, jinak nic. :slight_smile:
16. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l oká....dík a símtě příště vem nuničko ju? si pojezdím :dizzy_face:
16. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jasně. :slight_smile: Počkáme na sluníčko a vyrazíme. Jdeš ještě na zápis do té školky???nebo už nemusíš???
16. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jj jdu.. 16 a 17 března, mám už vytisklé papíry, jen potvrdit doktorkou a zajít tam
16. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tý jo, to musím i k DR???Ještě, že tě mám!!!
16. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tedaaa už zápis do školky :astonished:
16. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale mi došlo...Matesovi budou 2,tak by jsme měli jít na příští rok se nechat zapsat ne?????
16. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jj na těch papírech je i kolonka pro mudru tzv potvrzení o bezinfekčnosti, že malej je zdravej nemá odchylky ve vývoji a trvale nebere léky, chtějí na to razítko.....ale na mš sokolovská a žilinská to je na v. makovského žádné formuláře nemaj tak až půjdu potvrzovat ty dva k mudře rovnou si vyžídím třetí potvrzení na papír od ní at ho pak můžu jen přiložit a neletět tam znova :wink:
16. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa brouku na září ti přece nebude chodit do školky ne?
16. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no....asi bych příští rok kolem vánoc volala do školek na indivindi místečko..vzhledem k tomu že tři bude mít tuším v dubnu
16. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no to ne.....
já nevím,jak to je.....ale sakra jsem zaměstnanec MŠ a ZŠ...tak mi snad dítě vezmou ne???? :grinning:
16. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek byla jsem se zrovna předevčírem dívat na jesle žilinská, moc krásné jsem nadšená, vidíš, tam je i školka, zkusím to i tam!!!! Na zápisek klidně můžeme spolu. :slight_smile:
16. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa csss taková protekce....hele zavolej si do školek a optej se...každý kraj to má jinak...ať nebalamutím :slight_smile:
16. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa nevezmou, tedy u nás je to jedno, dokonce kamarádky mamka dělá učitelku ve školce a vnučku nevzali ani od tří let, vozí ji do vedlejší vesnice.
teda pokud nemáš obálku, a to já nemám, tosi rači koupím nánožník na nunu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jooo tak joooooo 17.3 tam budu :grinning:
16. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek