• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
nebo že by novou boudu na gt???? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l nánožník :grinning: :grinning: :grinning: mi poser oko....to je nánuník ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bylas tam osobně a fakt tam jsou jesle jo? :sweat_smile: mám to vedle baráku a kuva nevim :confused:
16. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak jooo, ještě mi to prosím připomeň, tak 16. A není to pozdě???nenaberou to všechno už 16.3????
16. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek teda nánuník je božíííí. :grinning: :grinning: :grinning: No mě se líbily. Když už ho tammusím dát, tak at se mi tam líbí, za ty prachy. :angry: :angry:
16. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako dámy,to mi ho teda vezmou :grinning: mám to u baráku,jinam nepůjde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l 16.3 je sokolovská a 17.3 žilinská 7-16.30 nerozhoduje datum ani čas podání přihlášky ale přednost mají postupně takto
1. děti v 5ti letech čili s povinnou roční předškolní docházkou
2.děti s odkladem do školy
3.děti pracujících rodičů
4.děti opakovatelně neumístěné
5.děti ve věku 4 let
6.děti vě věku 3 let
7. dfěti maminek co jsou současně na MD

tož jsme třetí priorita snad to projde
16. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to jo, Piku, to musí!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že ty už tam hřeješ místečko teď. :grinning: :grinning: Mít kde, tak taky hřeju. To je pohoda,když děti spí, co????Jen za chváli bude řvát, že chce kojit. :cry:
16. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l kolik?????jesle wau
@lucenek No snad jooo!!!!
@kacka.l já kojila 9m a 18 dní a klidně bych gojgala dál...no.....krásný pocit jak sosá mlíčenko stuká a ta jejich teplá hlavička na prsou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l že nánuníček bud emít Bruníček :grinning: no nejsem já poet? :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači,ještě kojíš???
já to obrečela,když se Mates odstavil
16. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa že krásné to kojeníčko..taky mě to bylo líto ale já ji sama odstavila..už sjemnemohla polovinu vlasů, průhledná bolení hlavy a paralen už nezabíral....do 14 ti dnů jsme se spravila
16. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no krásné a hlavně něco,co jsem ohla jen já :slight_smile:
16. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek pocit krásný to jo, až doteď mi to nevadilo, ale asi tři dny se přisaje a nechce pustit, ani za boha, malíček v puse nepomáhá, takže to dost bolí.
@pikusa No Bruník je skoro plně kojený, prostě asi 4 měsíce odmítá jíst cokoli kromě párků a čínských nudlí. A to tak krásně jedl. :unamused: Dr. říkala ať ho zatím tak nechám, že to přejde, tak doufám. Baru se mi taky odstavila ze dne na den už v roce.
Lucenku si poeta. No za jeslovné bych měla nové pliko měsíčně.Ale já ho prostě nemám kam jinam dát!!!
16. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
completo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jééé tak snad začne zase baštit hezky...
a znám,mates stojí u lednice a řve---pájek pájek :grinning:
16. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l hele kdyby u mě vydžel...no problemo..... :wink: zdravotní sestra s praxí 7 let chvíli na dětském aru jezdící na záchrance.... :grinning: si todle dát do inzerátu tak mám doma plnej barák....
hele jak to hlídání potřebuješ?
16. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l čínské nudle...hele bude to horňák..... :grinning: no vydrž bude líp.....
16. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývoe to je cena...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: už sjem je našla....mrknu tam.....osobně až půjdem na zápis...nebo možná před píšou že je možno celý březen dojít s prckem na kukandu tak při té příležitosti
16. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek To beru. Potřebuju od září Po-Pá od 7-14 hodin. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Až nebudeš n ajipce tak dej vědět, tobě ho v klidu svěřím, ale než dávat 7000,- někomu cizímu za hlídání, to ať je raději v jeslích s programem a v kolektivu.
16. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l to jasný to radši takto.... tak to při své vytíženosti nedám....ale když budu mít volno...proč ne :wink:
16. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek :wink: Valím spát. Zítra se sice ulejvám, jdu k DR, a do práce nee--tralalalalala!!!
16. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l cssss já jdu na nočníkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou s kobrou já ještě budu tu
16. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ty nebo Sárinka?? :grinning: :grinning: :grinning:
@kacka.l jáááá zase pakárna :grinning:
hoja je tu někdo? bych spala...nějak sem se furt převalovala a dnes noční...to bude.....
17. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spala do 10ti :slight_smile:
ted jsem poslala chlapy :slight_smile: nakoupit a pro oběd
17. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa css. provokace jo????
17. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek