• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@lucenek hele,denně vstávám s Matesem po 6,když se zadaří,vstává v půl 7
tak dnes měl holt službu tatínek
17. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja som dnes volala do jednej predajne v BA a majú posledné 2 kiwíčka, cena 462 €, a musím dať vedieť do večera ci ho chcem zarezervovat alebo nie, tak som zufala, ani som ho nevidela nazivo. nechcem zas kupit dalsiu kravinu
17. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nebudem banovať určite?
17. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa no jo no....... :grinning: ale závidím do desíti :dizzy_face:
@veronka mno já bych zas a znova do gt3 šla ..ale tvoje prachy to jsou.....já hlasuju PRO
17. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronka já GT3 taky mohu jenom doporučit :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak som bola s kamoskou co ma gt3 vonku,a teda poviem vam,ta gt3 je fakt obor oproti tomu mojmu,aj na dlzku je dost velky. som s nim jazdila,ale je to riadny nezvyk,ked mam stvorkolku. a moc sa mi nelubi ta strieska,akasi velka a keby na nej bolo aspon okienko az vidime na deti.
17. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Stříška je právě perfektní hlavně v létě proti slunci, ale i v zimě, je hrozné, jak jsou některé sporťáky otevřené.
17. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Veronka kuk:slight_smile:
17. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l ale to je skor na leto ako na zimu,nie? inak nehybe sa ta rucka trochu? ste ma prehovorili,uspim maleho a idem tam zavolat. KIWICKOO budes nase.
17. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronka Ručka se hýbe každému, prostě to tak PP mají, já jsem z toho byla zpočátku na nervy, protože jsem měla na starém ručku pevnou, ale zvykla jsem si. Veronka, rozhodni se sama, ne každému gtčko padne. :wink:

Jinak je to asi na léto, ale když potřebuješ kuknout, jen to nadzvedneš. :slight_smile:
17. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:

Tak dneska fakt naposled v Navettě venku, dám na vás a zítra nandám sporťas. Nikouš je tam narvaná chudák malá a kámoška mne dnes seřvala že týrám dítě v malé korbě :grinning:
Potřebuju vaši radu. Myslíte že můžu dát Nikču ještě do otočenýho sporťasu nebo už je to bez pásů blbost :confounded:
17. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka jestli bude otočená,bude to jen leh....hele zkus a uvidíš,vždyt boudičku přendáš vždycky
17. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa no nám leh vyhovuje, jí se v korbě líbí a v kočíku dost času stále spí :dizzy_face:. Nikdy se mi v kočáře zatím nejevila snahu obracet, tak to asi zkusím :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka jasně......stejně jí nebudeš poutat ne????bude zabalená ve fusáčku,tak to nepotřebujete ted
17. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa no kdybych ji dala po směru jízdy tak bych ji poutala ale takto nebudu :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mpavlinka já teda v zimě nepotala ani po směru :grinning:
17. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepoutám v zimě doteď, fusak mám neprostřižený. :slight_smile: Jinak vám, že jedna maminka, otočila i ten potah, nevím jak, já to nezkoušela, ale jde to. Hlavně já mám zafixované nevím proč, že v poloze v leže musí do zádíček tlačit ten zobák.
17. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
baby hodte foto,alebo linky ake mate fusaky. inak ta pani z mmb sije nanozniky z takej istej latky ako su origos? je v gt podlozka?
17. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l hele,asi netlačí....mates si nestěžoval :grinning:
17. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronka já mám emitex....
Vložku jsem si nechala ušít
a nánožník není úplně ta stejná látka......ale je super
17. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
kiwicko mame rezervovane,dufam,ze si nan zvyknem po tej stvorkolke. mne sa paci aky je velky sportak,asi najvacsi zo vsetkych kocikov,ze?
17. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronka gratuluju....a co syn,ty aby sis zvykla :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Veronka mám taky emitex, ale prodávám a chci kaiser, zdá se mi praktičtější, nikdy se mi nelíbily, ale mám vyhlídlý tento.
http://cs.sen-deti.cz/fusak-kaiser-iglu-thermo-fleece-kiwi/
17. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ještě vlastně mám thermo fusak od Tchiba :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l já mám taky emitex, ale dneska měla příbuzka na bagaboočku kaiser a zdá se mi super :slight_smile: V poloze vleže si nemyslím, že by tam něco vadilo.
17. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronka já mám Aesthetic a chtěla bych Lodger Bunker :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No ten tchibo mám taky za 249,- jak tu agitovala Lucenek, a právě je super, se mi osvědčuje lépe než emitex.
17. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Veronka mám tentýž, ale limetka černý, je pěkný.
17. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka.l a tento by sedel do pega: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9894260

davate na fusak aj nanoznik? akx je rozdiel medzi zimnym nanoznikom a origos?
17. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek