Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
5. kvě 2009

Tobi: tam jsem si kupovala i já, ale jsem kousek od Ostravy, tak jsem si ho vyzvedla osobně,milá obsluha- rychlé jednání- objednáno v pátek a ve středu byl doma. pošta těasi nevyjde mnoho, koukni.
http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/...

A já jsem jej kupovala tady: to je přímo prý jejich prodejna: ty ostatní jsou jakoby pobočky.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19611920&tab=0

katyl
5. kvě 2009

tak, aj ja ho mam objednany, z ceska, zo stranky pucmeloun.cz
vo farbe corallo, cerveno sedy, tak o tyzden zhruba ho mam doma, poslu mi ho na dobierku
uz sa neviem dockat, strasne sa na neho tesim.... 😀 😀 😀

zojina
11. kvě 2009

Ahojjjj copak se staloo novehoo

pikusa
13. kvě 2009

Tak peregačky,copak,tady už to nežije???
Zojinko,co dětičky???
Matyášek je zlatíčko moje a teda strašně hodný 😉

zojina
13. kvě 2009

🙂 ahojjj no dětičky super neři je to tu pěkne nudo .... my se dnnes chstame na rehabku tak jsem zvědava co a jak ... co jinakk kdy bude dapši peregaček?? zofiii cooooo?

matra
13. kvě 2009

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat na GT3jku, jde otočit korbička sporťáku proti směru jízdy, čelem k mamině? Je to jediná věc, kterou nevím, jinak jsem pro kočár na 100% rozhodnutá a toto by mě docela mzzelo, malý má teprve 3 měsíce a starý - nový kočár I'coo se nám rozpadl... Jo a vložná taška se tam asi určo vejde,že? 🙂 Díky za radu.. Matra

zojina
13. kvě 2009

Ahoj otočnou sedačku nema s vložnou korbou to jde to maš odtrojenej celej sportaček jinak ja mám 3 mimi a korb nam bude za chvili mala tak přemyšlim jak na to vyzraju abych ho mněla čelem k sobe no uvidíme neco musim vymyslet koukala jsem že i bez te vložne tašky by se to dalo jen přehodit tu boudu

pikusa
13. kvě 2009

Zojinko,jak malá korbička??????????????? 😲 😲 vždyt máte necelé 3 měsíce ne???
Teda Matyášek roste taky strašně rychle a je dlouhej jako tejden..............

matra
13. kvě 2009

No tak ja bych toho naseho do korbicky už asi nenacpala, ve trech mesicich ma pres 7 kilo a delku ani nemluvim,nosi oblecky pro 6-9 mesicni mimi, nekdy aji pro rocni 😀 Zitra uz by konecne na obchode Perega neli mit,dneska jsme tam jeli zbytecne, jeste nedorazil, tak ho chci omrknout nez objednam a chci se ujistit v barve nevime jestli sedou nebo moka.

zojina
14. kvě 2009

No máem ano 3 mesice ale taky přes 6 KG A KOLEM 62 CM NO muž ma 2 metry tak se neni čemu divitt

matra
14. kvě 2009

To ja vcera maleho meřila a asi to vypada na 67 cm 😀 Dneska jsemperega konecne videla a je to jasne 🙂 Akorat bych chtela moka barvu ale vsude maji jen tu ze stare kolekce, bez tech bilzch mist ☹ tak nevim kdyz ji objednam co vlastne prijde...

zojina
14. kvě 2009

já ani nezkoumala jestli nova movva je jina ...mám šedou tak nevimm

katyl
14. kvě 2009

😉 taaaak, uz aj ja mam peregacika domaaaaaa 😎 😎 😎
prisiel dnes pred obedom, ledva som dala varit a bezala som vybalovat a skladat. trosku som si nevedela poradit s tym kosikom, ale manzel to rychlo spravil. Je uzasny, velmi sa tesim, ze ho mame. Ked sa Filip poobede vyspal, hnes dom ho nalozila hybaj von. Samozrejme, hned zacalo poprchat a potom sa aj dobre rozprsalo, to sa mi stava vzdy, ked mam nove topanky, alebo kocik 😀 😀 😀 tak som vyskusala aj plastenku a aj nepremokavost striesky..je to pri tomto babatku moj treti kocik a jednoznacne najlepsi. 😉
Chcem sa spytet, mate na kocik tuto origos plastenku, alebo ste si kupili nejaku inu, taku na cely kocik s okienkom??
Ak ano, poradte aku, asi budem chciet aj ja taku

zojina
15. kvě 2009

my tu všichni kupovali na celej kočarej jen ted nevim odkaz u koho ji obednat tak zkus pročist určo to tam je někde na zpatek asi unor bych to tak tipovla

pikusa
16. kvě 2009

Ahoj holky.........
tak to jsem zvědavá,jak dlouho budeme v Navettě my.........tak je matyášek veliký...v týdnu jdeme k dr.tak uvidíme,kolik měří 🙂

zojina
16. kvě 2009

http://www.malli.cz/_pou803-peg-perego---slunec... ahojky holky našla jsem kranse slunečniky my už asi jdeme do sportaku jsme opravdu sloni

mima3
18. kvě 2009

tak aj ja sa pripajam k vam, uz mame pp doma.. objednavali sme si ho z ciech a mysleli sme si, ze to bude trvat aj viac ako dva mesiace.. a on prisiel za necele 2 tyzdne, tak preto ho mame takto skoro.. ale je zabaleny stale v krabiciach, v ktorych ho priviezli, len sme pozreli, ci je tam vsetko.
trosku ste ma naplasili s tou navettou, ze tak kratko vydrzi.. vyzera to tak, ze aj my budeme mat velke babo, tak sa tam dlho nezohreje ☹ nebude to pre babo nepohodlne, ked ho dam v zime a vo fusaku do sportaku?

pikusa
20. kvě 2009

Mimo....my počítáme na zimu stopro do sportáku....proto jsem šla do GT,že má sporták veliký 🙂

katyl
20. kvě 2009

Sportak je fakt veliky, ale uzasny je aj ten ooooobrovsky kos, vsetci mi ho zavidia 😀 😀 😀
fakt je velky a dobre pristupny, vsetko sa mi tam zmesti, dnes som bola na plavani a mala som taskus osuskami, kopec veci na prezlecenie, prsiplast, deku, plienky, flasu na pitie, hracky.....dokonca aj nakup som tam v pohode strcila 😀 😀 😀

pikusa
20. kvě 2009

Tak s tím košem musím jen souhlasit...ten je opravdu super.Taky mi ho závidí 🙂

matra
20. kvě 2009

Ajojky, tak vcera jsme si byli v obchode pro PP... Konečně dorazil, mame cedro, zelenou barvicku a je úžasná, Ale vybíránín barvy bylo fakt náročné, ještě že jich není tolik...
Malého jsem ko kočíku hned posadila a smál se jak sluníčko, první procházku v něm celou prospinkal, ani mu nevadilo, že měl hlavu na opěrce nožiček a nožičky u zadove 🙂 Zatim budem jezdit naopak nez se posadi... Ma sotva 4 mesice a je ho plný kočár 😀
Tak doufám že budeme spokojeně jezdit a ne jak s předešlým ,,mercedesem" mezi kočárky 😠 který nám stojí bez kolečka na chodbě 🙄

katyl
21. kvě 2009

matra a ktory to bol ten "mercedes"? 🙂

pikusa
21. kvě 2009

Tak to by mě taky zajímalo 🙂

zojina
21. kvě 2009

🙂 ahojky holky tak jak vám to jezdi?

matra
21. kvě 2009

I'coo Pocco(Targo) Country... zlomila se po trech mesicich vzperna tyc a na druhy den upadlo predni kolecko,a prodejce mi to nechce uznat, pry ze jsme si to urvali sami 😠 - blbost...

matra
21. kvě 2009

Jinak tedka jsem prijela z obchodu a nechapu ze jsem vsechen nakup pod kocarek narvala 😀 sice jel ztežka ale jel, chudáček... 😖

zojina
21. kvě 2009

🙂 JA TO VYPADA KDYŽB MAŠ MALEHO OTEČONEHO NA SPORTAČKU K SOBE NEMÁŠ FOTEČKU JA MAM NAVETTU ALE V TOM VEDRU JE MU HORKO A JE TAK JAKO SARDINKA TAK HO CHCI DAT PRAVE TAKTO DO SPORTAČKU

matra
21. kvě 2009

fotečku zatim nemam ale zkusim vyfotita pridal do albicka, a vypada to super, nikdo nepozna ze to je naopak, dala jsem pod neho akoratdeku, pac tam jsou ksandy (nezkozsela jsem je vyndat) a boudu nasadila naopak... Pěkně pasne pod opěrku nohou

matra
21. kvě 2009

a pochybuji ze ja bych ho do navety nacpala, sice mi pripadala vetsi ale nevim nevim
😒

zojina
21. kvě 2009

Ahojky tak ja dnes teda nastrojila sportak otočila jsem boudu ale vadim mi tam ty šrak ymam pocit že ho to musi tlařit musim to proskoumat jestli to nejde vypnou asi ne že