Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

matra
21. kvě 2009

Ahojik, tak ja ty sraky zatim nezkoumala, jestli jdou odepnout,ale vypada ze nee, akorat jsem je rozepla a dala nastrany a sterjne maly lezi na slozene fleecove dece, takze ho nic netlaci...

pikusa
22. kvě 2009

Já si to nějak nedokážu představit holky,jak to vůbec myslíte....no sporták je zatím ve skříni..........

zojina
22. kvě 2009

No tak holky pasy jdou dat dolu dil co pakři mezi nohy se pouze vyvleče a ostatni ddrži na šroubečku v pravi i v levo stači odšroubovat je to tak udělane tak se neboj o odšroubuj je to parada nic netlači nezavazi supe nakonec by šli i možna otočit ale to jsem neřešila tak at se daři odpoledne dám foto pikusa at se koukneš páá

zojina
22. kvě 2009

Vložila jsem rychlo fotky ,kde je zofik nevite?

zuzik28
22. kvě 2009

Ahoj holky, mám asi dost blbej dotaz...kdyžtak se nezlobte
Tak jsem začala studovat kočárek, teda dostala jsem se zatím jen k Navetě 😉 Nevíte náhodou jestli se k ní nedají připnout nějak pásy nebo kšandy, jakokdyž z autosedačky? Jako aby bylo mimčo trošku přivázané i v navetě. Jezdím totiž hodně na bruslích tak mám trošku strach, abych ho z korby nevyklopila.
Na spodu toho polstrování jsou totiž takový tři výřezy, který mi celkem připadají jako kdyby se tam mělo něco přidělávat. Ale asi je to blbost, protože v návodu jsem nic takového nenašla. Díky

zojina
22. kvě 2009

🙂 ahoj pokud mužu radit jsem bruslažka taky s kočarkem a nej je autosedačka na brusla

alcag
22. kvě 2009

ahoj devcata je tu nekdo???

zojina
22. kvě 2009

Jááá

katyl
22. kvě 2009

aj ja 🙂

katyl
22. kvě 2009

velmi sa mi paci ta sportova verzia s tou otocenou strieskou, idem to vyskusat 😀 😀
a potom treba napisat do PP italy, nech si vsimnu novy cesky patent 😀 😀 😀 😀

zojina
22. kvě 2009

🙂 jjj tak to už jsem udělalla

zojina
22. kvě 2009

ja si myslim že by to mohli udělat bud uplne cele otočne opravdu to nepotřebuje moc veci a nebo aspon tak jako to mame mi jen k tomu dodavat specilni nanožnik

zojina
22. kvě 2009

Kde jste

katyl
22. kvě 2009

jasne, malo by to byt tak, aby sa dalo aj sedkat oproti mamine, ale aj tak je toto moj naj kocik. Ked ideme filipko hned zaspi, rozvaleny a spokojny, ja na neko vidim aspon cez tu sietku. Potom ked sa zobudi tak ho posadim, a stiahnem striesku. Ked vidim tie deticky chudatka v kocikoch typu conocrd neo alebo buzz...v uzkom korytku, nohy hore bez moznosti lazkat si na bok, alebo sa vystriet.....blee 😝

zojina
22. kvě 2009

Jj no ja jsem snim taky moc spokojena malej je tak krasne rozvalenej

zojina
22. kvě 2009

ja mněla na holku chicco a to bylo podobně taky takovej velkej tank a byla jsem strašne spokojena takove ty kočakry malje a divne ja nevim myslim že pro miminko jen to nej pohodličko nee

zojina
22. kvě 2009

sevzuz
22. kvě 2009

ahojte,
ja som vcera zbalila sportak a nasadila pekne navettu , mala som to take nacapane vsetko na seba a uz mi ten kocik liezol na nervy aky bol poskladany a tak som ho uz vcera priparvila, ze nec sa mozem tesit ako krasne vyzera ze kedy uz si tam vlozime prcka a pojdeme sa prejst 😉
ja sa z toho kacarika tak tesim a to uz ho mam asi tri mesiace doma v detskej a stale sa mi nezunoval, teda jedine mam rzelo ze ho neotocim v protismere ale tym vasim vyssie uvedenym napadom je problem vyriesen 😵
a este nieco do tych kocarkov co sa davaju do lahu spolu so "zlomenm" nozickami v kolienkach by som posadila ich uzasne maminky, skom zvedava ako by sa mím tak spalo 😠
mna to neskutocne rozculi ked to vidim, kocik aj 30.000 a praktickost okolo neho ani nesla

zojina
22. kvě 2009

🙂 jjjjj no myslim že máme dobre káryy

katyl
22. kvě 2009

kuknite ku mne do albumu, mam do kocika novu podlozku z ceskeho MMB.. 🙂
fotky nie su bohvieco, ale podlozka je fakt nadherna 😎

zojina
23. kvě 2009

Já koukala včera ja mám taky ale ted bych pottřeoalana ten otočenej tak jsem si od sestřenky nechala ušit letni fusak

reruna
23. kvě 2009

zuzik dají se koupit kšandy do kočárku, které jsou univerzální a pasujou všude, jen se zeptej v obchodě, měli by vědět, na starších kočárech žádné pásy nebývaly, tak se to řešilo vždy takhle.

matra
23. kvě 2009

Ahojky, muj maly asi totalne miluje svuj kocar... 😀
Vsichni vime ze je super ale on to dokazuje po svem... 😅
Predevcirem jsme sli pred sestou vecer na prochazku, byl nakrmeny a prebaleny, v 7 jsme dosli domu, maly už v kočiku spinkal, tak jsme ho vynesli nahoru zaparkovali v detskem a normalne tam spal až do 5ti rána 😅 Bez kojení a přebalené plíny... Nechápalan jsem nic. Spal v něm 10 hodin v kuse, doufam že to je v pohodě, když si tahle přispal... Spi vam nebo spali prcci v necelych 4 mesicich taky tak? A vůůůbec mu nevadilo že leži v kočiku naopak
😀

matra
23. kvě 2009

zoji, my byli vcera venku a nanoznik na kocarku jsme meli a aji docela pekne sedel... 🙂

zojina
23. kvě 2009

No my jsem naprosto spokojeni nanořice drže jen trochu fouka bolem ale mam ještě swich tak skusime nanožnik s toho ,jinak my máme neco přes tři mesíce a chodime spinka mezi 5-6 večer a na jidlo se budime ve 3 rano a pak v 6 vetrinou pak vstavame kolem 8-9 jak se mu chce ja teda v 6 chystam zbytek do školi a školky a v 11 malej chodi zase spinkat a do 2-3 zase dle jak to vijde....myslim že to je podobné ne?

pikusa
23. kvě 2009

Ahoj...tak jsem zkoukla fotečky a to otočení je super,až ho vytáhnu,hned to vyzkouším....asi to nebude trvat,Matýsek je obřík 🙂
A ta vložka v tom sportáku je taky super....musím najít ten odkaz na tu paní,co to šije 😉

zojina
23. kvě 2009

Ahoj ja mam prave jednu ale asi si necham ušit dalši pokud najdete odkaz holky hodte mi o sem diky mocc

pikusa
23. kvě 2009

Super,díky i já...........
a holky,jsem asi pako...to mám napsat té paní vzkaz???jestli by mi to ušila??

zojina
23. kvě 2009

Jane pisni