• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Ahojik, tak ja ty sraky zatim nezkoumala, jestli jdou odepnout,ale vypada ze nee, akorat jsem je rozepla a dala nastrany a sterjne maly lezi na slozene fleecove dece, takze ho nic netlaci...
22. kvě 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to nějak nedokážu představit holky,jak to vůbec myslíte....no sporták je zatím ve skříni..........
22. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky pasy jdou dat dolu dil co pakři mezi nohy se pouze vyvleče a ostatni ddrži na šroubečku v pravi i v levo stači odšroubovat je to tak udělane tak se neboj o odšroubuj je to parada nic netlači nezavazi supe nakonec by šli i možna otočit ale to jsem neřešila tak at se daři odpoledne dám foto pikusa at se koukneš páá
22. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložila jsem rychlo fotky ,kde je zofik nevite?
22. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám asi dost blbej dotaz...kdyžtak se nezlobte
Tak jsem začala studovat kočárek, teda dostala jsem se zatím jen k Navetě :wink: Nevíte náhodou jestli se k ní nedají připnout nějak pásy nebo kšandy, jakokdyž z autosedačky? Jako aby bylo mimčo trošku přivázané i v navetě. Jezdím totiž hodně na bruslích tak mám trošku strach, abych ho z korby nevyklopila.
Na spodu toho polstrování jsou totiž takový tři výřezy, který mi celkem připadají jako kdyby se tam mělo něco přidělávat. Ale asi je to blbost, protože v návodu jsem nic takového nenašla. Díky
22. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj pokud mužu radit jsem bruslažka taky s kočarkem a nej je autosedačka na brusla
22. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata je tu nekdo???
22. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jááá
22. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
velmi sa mi paci ta sportova verzia s tou otocenou strieskou, idem to vyskusat :grinning: :grinning:
a potom treba napisat do PP italy, nech si vsimnu novy cesky patent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jjj tak to už jsem udělalla
22. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim že by to mohli udělat bud uplne cele otočne opravdu to nepotřebuje moc veci a nebo aspon tak jako to mame mi jen k tomu dodavat specilni nanožnik
22. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste
22. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, malo by to byt tak, aby sa dalo aj sedkat oproti mamine, ale aj tak je toto moj naj kocik. Ked ideme filipko hned zaspi, rozvaleny a spokojny, ja na neko vidim aspon cez tu sietku. Potom ked sa zobudi tak ho posadim, a stiahnem striesku. Ked vidim tie deticky chudatka v kocikoch typu conocrd neo alebo buzz...v uzkom korytku, nohy hore bez moznosti lazkat si na bok, alebo sa vystriet.....blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj no ja jsem snim taky moc spokojena malej je tak krasne rozvalenej
22. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mněla na holku chicco a to bylo podobně taky takovej velkej tank a byla jsem strašne spokojena takove ty kočakry malje a divne ja nevim myslim že pro miminko jen to nej pohodličko nee
22. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja som vcera zbalila sportak a nasadila pekne navettu , mala som to take nacapane vsetko na seba a uz mi ten kocik liezol na nervy aky bol poskladany a tak som ho uz vcera priparvila, ze nec sa mozem tesit ako krasne vyzera ze kedy uz si tam vlozime prcka a pojdeme sa prejst :wink:
ja sa z toho kacarika tak tesim a to uz ho mam asi tri mesiace doma v detskej a stale sa mi nezunoval, teda jedine mam rzelo ze ho neotocim v protismere ale tym vasim vyssie uvedenym napadom je problem vyriesen :dizzy_face:
a este nieco do tych kocarkov co sa davaju do lahu spolu so "zlomenm" nozickami v kolienkach by som posadila ich uzasne maminky, skom zvedava ako by sa mím tak spalo :angry:
mna to neskutocne rozculi ked to vidim, kocik aj 30.000 a praktickost okolo neho ani nesla
22. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jjjjj no myslim že máme dobre káryy
22. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuknite ku mne do albumu, mam do kocika novu podlozku z ceskeho MMB.. :slight_smile:
fotky nie su bohvieco, ale podlozka je fakt nadherna :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala včera ja mám taky ale ted bych pottřeoalana ten otočenej tak jsem si od sestřenky nechala ušit letni fusak
23. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik dají se koupit kšandy do kočárku, které jsou univerzální a pasujou všude, jen se zeptej v obchodě, měli by vědět, na starších kočárech žádné pásy nebývaly, tak se to řešilo vždy takhle.
23. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, muj maly asi totalne miluje svuj kocar... :grinning:
Vsichni vime ze je super ale on to dokazuje po svem... :sweat_smile:
Predevcirem jsme sli pred sestou vecer na prochazku, byl nakrmeny a prebaleny, v 7 jsme dosli domu, maly už v kočiku spinkal, tak jsme ho vynesli nahoru zaparkovali v detskem a normalne tam spal až do 5ti rána :sweat_smile: Bez kojení a přebalené plíny... Nechápalan jsem nic. Spal v něm 10 hodin v kuse, doufam že to je v pohodě, když si tahle přispal... Spi vam nebo spali prcci v necelych 4 mesicich taky tak? A vůůůbec mu nevadilo že leži v kočiku naopak
:grinning:
23. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoji, my byli vcera venku a nanoznik na kocarku jsme meli a aji docela pekne sedel... :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsem naprosto spokojeni nanořice drže jen trochu fouka bolem ale mam ještě swich tak skusime nanožnik s toho ,jinak my máme neco přes tři mesíce a chodime spinka mezi 5-6 večer a na jidlo se budime ve 3 rano a pak v 6 vetrinou pak vstavame kolem 8-9 jak se mu chce ja teda v 6 chystam zbytek do školi a školky a v 11 malej chodi zase spinkat a do 2-3 zase dle jak to vijde....myslim že to je podobné ne?
23. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...tak jsem zkoukla fotečky a to otočení je super,až ho vytáhnu,hned to vyzkouším....asi to nebude trvat,Matýsek je obřík :slight_smile:
A ta vložka v tom sportáku je taky super....musím najít ten odkaz na tu paní,co to šije :wink:
23. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja mam prave jednu ale asi si necham ušit dalši pokud najdete odkaz holky hodte mi o sem diky mocc
23. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,díky i já...........
a holky,jsem asi pako...to mám napsat té paní vzkaz???jestli by mi to ušila??
23. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane pisni
23. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek