Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
11. čer 2011

Já Javu původně nechtěla, ale teď se mi hrozně líbí, skvěle k ní sedí růžová 😵

mpavlinka
11. čer 2011

Jo ještě ke škrábancům, to neřeším, včera mi zrovna tchýně odřela kolečko 😠 To je prostě provozní záležitost, škrábe a okusuje madlo i Nikča 😀

lucenek
11. čer 2011

@ivett jj ta paní mi šila na gt ten hnědej fakt pasuje perfektně

ivett
11. čer 2011

luci takže když si nechám ušít boudičku nebo vložku, tak bude super od téhle paní jo?

jako já škrábance taky neřeším, první mě nasral, druhý ještě víc a pak jsem se na to vykašlala 😀

ty golfky vypadají fakt pěkně...

ivett
11. čer 2011

A růžová k javě fakt jde, to jo 😉

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett hele rok a půl ještě v záruce a jak nový, žádnej ani minflíček, bez škrábanců. Prostě bomba i kola nesjetý 🙂 Jediný co mi moc nevyhovuje jsou pásy, nejsou volný a ta jejich spona je taky divná, ale to je deatil 🙂

lucenek
11. čer 2011

@ivett ivett jen pásnout správný odstín těch barev z toho matroše taky není moc....

lucenek
11. čer 2011

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...
tak už jsem dostala info a cena 30-60Kč 😀

rejdzi
11. čer 2011

@lucenek - to fakt vypadá dost dobře.Ale odkud to je???Cena je super 😀 Ale anglicky zas tak dobře neumím 😒

lucenek
11. čer 2011

z anglie tento zrovna

kacka.l
11. čer 2011

no mi se nic neukazuje... 😠

pavli: teda java náádhernáá, fakt krásná!!!!

Jdu se taky pochlubit, místo slaloma mám teda to cedro, a tyhle golfky. .-)

mpavlinka
11. čer 2011

@kacka.l Kači děkuju! Tak ses vrátila k pegu? Já ten slalom zvažovala, ale tím že je Niky fakt obří tak sjem ho zavrhla a koupila jsem switch a jsem spokojená!
Hele golfky moc pěkný! Já teď sháním něco na dovču, nemusí to být nic extra, ale chci aby to bylo polohovací, asi vezmu Energy, mám vyhlídlý jedny pěkný bazarový 🙂

lucenek
11. čer 2011

@mpavlinka schvaluju 😀
dneska šílené v práci jsem na novém místě heč 😀

verusa22
11. čer 2011

@lucenek snad na leˇpším..ať se ti v nové práci líbí

ivett
12. čer 2011

holky jde z navety sundat a vyprat stříška? nějak nevím jak to vyvlíknout z těch "kostic"...díky

pikusa
12. čer 2011

@kacka.l dodatečně přeji malému vše nej nej k svátečku 🙂
a holky.....víte jaké golfky měly snad všechny maminky na dovče???? Plika 😀
já měla,kamarádka taky a potkala jsem přímo v hotelu asi další čtvery 😀

lucenek
12. čer 2011

@ivett nejde to vyvlíknout ani střecha z navetty ani ze sporťáku musíš to prát ručně

kacka.l
12. čer 2011

Lucenku kdee?????????????popiš!!!
Pikusko děkuji, doufám, že sis Tunis užila!!!!!!!
Ivett, já ji sundala jde to, ale neporadím jak, je tam takový čudlík, prala jsem v pračce několikrát. \a byla jako nová!!!

Tašku jsem nakonec vyřešila. Kupuju tuhle a tuhle a tuhle udělám si do barvy, je fakt, že ta originál sedí super. a mě byví moc šít a tak vymýšlet. 🙂
ta oriflame je skoro stejná jak to cedro. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45744899&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43022445&tab=1

lucenek
12. čer 2011

@kacka.l kači a jak aniž bys to prodďuravěla?????

Pracuju na IBC integrované bezpečnostní centrum na záchranné službě jako dispečer, zvedám telefony, nechávám si nadat do kurev a poskytuju první pomoc, event resuscitaci po telefonu, čistá práce žádné hovna a tak

ivett
12. čer 2011

@kacka.l ten čudlík, jestli je to to, co myslím já, jde jako zamáčknout a ta obruč vytáhnout? je to tak? jinak mě nenapadlo, jak to sundat...to je na prd, chci to vyprat než ji dám na prodej...

kacka.l
12. čer 2011

žě b ych to prala i s obručema???? V pračce 100%!!!!!!To vím. jde to sundat, jakoby v tom černém plastua prostě ty obruče vysuneš!!Ale už tu navetu nemám, pokud máš fotku nějak z blízka, tak si vzpomenu. .-)

ivett
12. čer 2011

@kacka.l no to mě jako jediné možné řešení napadlo, že to jde tak, jinak to podle mě nejde, já to fotnu a ukážu a řekneš jestli to tak je jo? ty obruče jsou tam dvě, a jsou tam takové čudle, že mě právě napadlo, jestli to není jak u tyčky u vysavače, co doma mám, že jako když to zmáčknu, tak by ty obruče mohly jít ven...jako ta jedna by šla i bez toho, šla by ta bouda vyvlíknout i s těma koncema, které se cvakají do korby, ale ta druhá, na které je lem té navetty, tak ta je užší, tam bych to neproáhla...

jchalupka
12. čer 2011

@lucenek Lucenku prosím te, pamatuju si to dobre... ze jsi si poridila fusak Kaiser ve výprodeji?Chtela bych take nejaky takovy s rozepinanim uprostred... mam emitex, ale se zipem uprostred bude lepsejis.... mas ten thermo nebo iglu? Jak se ti jevi?... a poradis prosim kde ho sehnat za dobry peniz???

jchalupka
12. čer 2011

jo holky prosim vas, jeste jak jste si nechaval nekdo sit od te maminky z MMB zimni nanoznik na GT3, davate v zime pod nej i fusak nebo je dostatecne teply a jde to bez fusaku??? díky za odpoved

kacka.l
12. čer 2011

To jsem byla ja. 🙂
ten thermo flees je lepší. ten jsem si koupila ve výprodeji, není tak naducaný a je jemnější, vyměnila jsem ho za zelený, do janéčka a ten je iglu, je masivnější a má ze spod protiskluzové body, ale rozdíl ve funkci tedy nevidím.
Na zimu fusak určitě, mě se krásně vleze i pod ten nánožník.

jchalupka
13. čer 2011

@kacka.l ahaaa 🙂 prosim te, takze mas ten thermo flees - je to ten levnejsi bez toho protiskluzu ze zadu a krytí toho zipu vid, takze i do korbycky jednou bude lepcejsi, kdyz neni tak naducanej... jo a tenhle se vejde i pod ten nanoznik sity od te pani jo... ptam se jak debil vid 😒 sory... nemas ho odtud

http://www.toysport.cz/www-toysport-cz/eshop/3-...

kacka.l
13. čer 2011

Jojo, ten je mnohem lepší a dokonce se mi zdál, že i více hřál. tenhle se vejde i pod obyčejný nánožník peregácký, teda já jiný nemám a ani kupovat nebudu, co vím, tak Lucenek má ještě tu horší variantu nánožníku, která je kratší, ale od kolekce 09 se krásně vleze.

jchalupka
13. čer 2011

@kacka.l super. díky moc moc za radu 🙂 já ten fusak na vlastní oci nevidela ani nemam moznost ho ted nikde videt a chci to objednat ted mimo sezonu..

lucenek
13. čer 2011

@jchalupka ehm já ho koupila dneska 😀 hnědej..ale čéče víš že nevím kterej to je? já mám ten nánožník šitej zimní určitě bych investovala zas a znova a určo pod to fusak

lucenek
13. čer 2011

tak mám thermo fleece za 500