Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucia20
21. čer 2011

@ivett idme ti pohladat link.

lucia20
21. čer 2011

@ivett ja mam podlozku od tejto pani. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252

ivett
21. čer 2011

lucia20 díky, tuhle paní už mám taky na mmb v oblíbených a chci od ní něco zkusit...tak super...nafoť ještě tu tvoji podložku na kočáru prosím, jak to vypadá... 😉

kacka.l
21. čer 2011

ivett, už jsem si vzpomněla, já jsem tam měla jak máš tu černou část, ty plastové ´tupky, jen jsem ty ´tupky šroubovákem zamáčkla dovnitř a to uvolnilo tu tyčku a vytáhla jsem jí z toho kolečka a normálně vytáhla a vyprala. ALE ta ttvoje navetta vypadá, že tam má nýty, jestzli je to plast, tak to půjde,jesrtli nýty tak ne.

kacka.l
21. čer 2011

tyto

ivett
21. čer 2011

kacka díky, myslím si, že jsou to nýty...no tak ji budu muset vyčistit ručně, snad ji nezničím...

kacka.l
21. čer 2011

jestli nýty, tak to nepůjde, já jsem měla plast. 🙂
Jinak dneska došla ta taška a je fajn, barva super, skoro stejná, šedo-cedro, jen je až moc velká. Ale alespoň tam dám plno věcí. 🙂

rejdzi
21. čer 2011

@lucia20 - fakt nádhera 🙂 Až si budu dávat šít,tak taky zvolím suchý zip 🙂

lucia20
21. čer 2011

@rejdzi dakujem. ja si myslim, ze to bude lepsie sediet, ked tam bude ten suchy zips.

ivett
23. čer 2011

čau holky, chci se zeptat, jde vytáhnout z autosedačky primmo viaggio tri-fix nějak ta novorozenecká vložka? kolem hlavy ne, že? a ten podsedák? a kdy se to má vyndat? nebo kdy jste to vyndávaly vy? a vyndávaly jste to vůbec? díky...

no jinak si chci nechat šít vložku do gt3, mám javu, poraďte do jaké barevné kombinace nebo vzoru byste šly, nechci ať je to jak pěst na oko, ale zase se bojím, že hnědou nebo šedou k tomu neodhadnu, že to nikdy nebude stejný odstín, a než by to bylo v různých odstínech, tak to radši úplně jinou barvu, akorát nevím jakou...klidně jednu holčičí a druhou univerzální, nechám si ušít asi oboustrannou...

a včera se mi podařilo prodat ten PP Skate, tak jsem ráda, věřím, že paní ještě velkou službu udělá 😵

kacka.l
23. čer 2011

No vytáhnout jde, a oprat, ale je tam polystyrén, takže na jízdu ne, podsedák jde.
Barva bych šla klidně růžová nebo lila fialková...🙂

ivett
23. čer 2011

dík kacko...a co zelená? ta by taky šla ne?

kacka.l
23. čer 2011

Ivett,já myslím, že půjde jakákoli. .-)

luca30
23. čer 2011

Ahoj holky mám takový dotaz jde na všechny plika nacvaknout korba a autosedačka nebo to jde jen na plika od určitého roku..díky

valentinuska
23. čer 2011

@ivett já jsem do javy chtěla červenou a nakonec mám tmavě růžovou a taky to pásne 🙂

@luca30 řekla bych že na všechny ... pokud něco staršího kupuješ, tak ať ti to vyfotí, že to má ty vyndavací zobáčky a máš jistotu 🙂

lucenek
24. čer 2011

tak z triowax se vyklubala podvodnice...viz modry konik nespolehliví inzerenti.....
mě to trklo neb tady kdosi nabízel půjčení golfek zrovna jí.... 🙄

pikusa
24. čer 2011

Ahojík holky
@lucenek hele,už tady s ní něco bylo....ted nevím co přesně,ale myslím,že měla i vce niků.....
@luca30 jde na všechny jen některá jsou naked a ty jdou celé odstrojit...a u některých ti zůstane myslím zádová opěrka...

valentinuska
24. čer 2011

@lucenek a ty jsi s ní něco měla společného?

pikusa
24. čer 2011
kacka.l
24. čer 2011

Lucenku a kde to je??nevidím žádný odkaz nespolehliví inzerenti..

lucenek
24. čer 2011

bylo to tady a je to promazané že odbočovali od pův tématu tady se fakt kámen jebe s cihlou...by mě zajímalo kdo mazal 😠
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/skusenos...

lucenek
24. čer 2011

@valentinuska neměla jen tady furt vymýšlela co s kočárem že má malou a staršího syna do školky, koupila pliko, rozvrzané a vymýšlea jakej nebo bakovej...žádná rada na typ jí nebyla dobrá, už jsme myslela, že jí pošlu někam, na všecko ne a to je hnusné apod

pikusa
24. čer 2011

@lucenek i na e-miminu pliko tehdá řešila.....a každá rada marná

lucenek
24. čer 2011

@pikusa jj mazec

lucenek
24. čer 2011

v tom než to smazali prej ji jedna kočka poslal prachy za stepper a stepper v řiti,

pikusa
24. čer 2011

Co stepper....i prachy

valentinuska
24. čer 2011

@lucenek joooo už si vzpomínám! taky jsem si na ní nedávno vzpomněla, že ty naše plika jsou trochu vrtkavé a ona je kvůli tomu vracela té ženské nebo co - dávala sem video 🙂

lucenek
24. čer 2011

@valentinuska jj to je ona

mpavlinka
24. čer 2011

Holky to je síla, taky mám pokaždý trochu strach když platím předem na účet jesi věc dorazí, koukám na hodnocení a tak... 😒
Ale zas je pravda že to její Pliko fakt vypadalo rozvrzaně 😒 Vždyť jste to viděli... Ale legenda k tomu mohla být jiná 😀

ivett
24. čer 2011

na tu holku si taky pamauju, to jsou věci...

já se teda taky vždcky trochu bojím, když něco platím předem, ale zatím se mi nestala žádná špatná zkušenost, tak stále důvěřuji 😀

holky budu prodávat navettu XL v barvě Red step, kupovaná nová, používana půl roku, kolik za ni mám chtít? ze začátku určitě víc, ať můžu kdyžtak slevňovat, ale nevím kolik...starší navety se prodávají třeba za 2,5tisíce, ale staré kolekce a já mám takovou, co jich moc není a kupovala jsem ji novou za 5tisíc, tak bych chtěla asi víc...za kolik byste to zkusily?