Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
24. čer 2011

Ivet, black step prodává paní jako novou už asi 3 týdny za 2500,- myslím, že více jak tři za ní nedostaneš, ale zkus třeba 3500,-

mpavlinka
24. čer 2011

@ivett ono korbičky lidem často stačej starší, já vím jak byla paní nadšená z tý mojí a teďka jsem prodávala vejce a paní jesi nemám i starou navettu 😉 Ale zkus to, zlevnit se dá vždy 🙂

kacka.l
24. čer 2011

našla jsem fotku pega se skatem

veronka
25. čer 2011

baby, poraďte, akej farby podložka sa hodí do f4 buggy k tyrkysovej? Niektora mate gessa, ci sa mi to iba zda?

ivett
25. čer 2011

jj, já vím, že korby stačí starší, ale někdo chce třeba barvu, co jen tak kdekdo nemá, např. nejčastěji vidívám mocu, tropical nebo coralo, red step jsem nepotkala co s pegem jezdím ani jednu, tak si říkám, když když to někdo bude chtít už kvůli tomu, že je to neobvyklá barva, tak si klidně připlatí a nemusí kupovat novou za 5 tisíc jako já...
no uvidíme, jako já na prodej nespěchám, klidně si ji můžu nechat, ale pokud by ji někdo chtěl, tak ji pošlu dál...

veronka mě se k tyrkysové líbí šedá nebo hnědá...

verusa22
25. čer 2011

Holky kde jste na emiminu na diskuzi?

pikusa
25. čer 2011

@ivett když bude až budu těhule,beru jí 😀

valentinuska
26. čer 2011

@ivett mám stejnou korbičku a taky přemýšlím, jestli jí neprodat ... ale pořád nevím, jestli si jí nenechat na další dítko :-/
proč si se rozhodla prodávat?

ivett
26. čer 2011

@valentinuska protože na druhé dítko budu chtít nový kočár 😀
a já zvažuju prodej celého gt3...

valentinuska
26. čer 2011

@ivett no taky o tom trochu uvažuju - právě spíš o prodeji celého gt3 🙂
na jednu stranu nevím, jestli to není zbytečný luxus a s kočárkem jsem nyní spokojená ... ale kdo ví co bude právě za těch pár let a budou daleko lepší vymoženosti 🙂
taky si říkám, že až bude malá ťapat, tak už s sebou asi velký kočár tahat nebudu a budu využívat nejvíc golfky :-/

ivett
26. čer 2011

no, já nad tím zatím jen uvažuju, doma jsem o tom ještě ani neřekla, manža by mě asi přetrhl 😀 ale tak z 99% s ním jezdím já a i když se mi moc líbí a rozhodně ho považuju za super káru, tak prostě nedokážu zkousnout to, že na malou nevidím (ve sporťáku), že je neskladný, těžký a prostě myslím si, že jestli ho mám používat jen než malá začne chodit, tak mi právě stačí něco obyčejnějšího a spíš ho prodám teď když je sotva půl roku starý, než když s ním stejně nebudu jezdit, bude mi tu stát a prodám ho za rok...mám krom toho bugaboo frog a i když jsem ho brala jako cestovní kočár místo PP skate, tak ho mám stejně doma vytažený a chodím ven více s ním, protože na malou vidím, kočár není tak těžký (bydlíme na kopci) atd.
upřímně je mi to líto a mrzí mě to, ale asi půjde z domu, pokud teda nemám slabou chvilku, ale zrovna dneska nad tím celý den přemýšlím a nevím no...

ivett
26. čer 2011

jako na druhé dítko bych si ho nenechala určitě, to zas jako se znám a vím, že budu chtít něco jiného, nového a neokoukaného 😀 ale teď když uvažuju, co místo něj, tak mě vůbec nic nenapadá...jako už nebazíruju na 3kolce, naopak bych možná uvítala 4kolkus předními otočnými koly, ale vůbec netuším, co bych chtěla, mám pocit, že velikostí a vymakaností se gt3 nic nevyrovná...

lucenek
26. čer 2011

já zase pega nedám plánuju druhé do tří let abych byla zbouchnutá a vím že lepší max bude barva.....a možná psy jestli se k nim vrátí......já ho miluju no 😅

valentinuska
26. čer 2011

no uvažuji asi podobně jako ivett a doma už jsem to nadhodila 🙂
jako je lepší ho právě prodat teď než po dvou letech i když bude nejetý :-/

ivett
26. čer 2011

jj, právě...já to doma ještě nenadhodila, protože už si manžel klepal na čelo, že jsem nejdřív chtěla PP skate, tak jsem ho měla, pak jsem ho vyměnila za bugaboo a teď bych chtěla měnit gt3, ze kterého jsem byla nadšená a já jako jsem, ale tak prostě používáním přicházím na to, že bych chtěla něco jiného no...u nás to byl hlavně manža kdo ho chtěl, mě se líbil teda vždycky, ale ta otočná sedačka mi vadila od začátku, no myslela jsem, že to přežiju, ale nějak asi ne 😀 a tu váhu a rozměry fakt nezkousnu, jako k čemu je mi kočár, který s sebou nikam nevozím, bo je těžký jako kráva a pomalu se nám nevejde do aut (a to podotýkám, máme oba auta velká), nehodlám se sedřít, on je to fakt kočár pro ty, co s ním jezdí všude a furt, pěšo nebo tak, já prostě všude musím autem a potřebuju podle toho něco, co je skladné a lehké, když to denně i několikrát do toho auta rvu...

@valentinuska a už jsi uvažovala na ceně? ty máš taky javu a red step jo? z kolekce 2010? jak dlouho ježděný?

valentinuska
26. čer 2011

@ivett no o ceně jsem uvažovala a nevím, co je vlastně reálné - mám javu a red step + i sedačku red step s isofixem ... ježděný je od léta 2010, ale teď už spíš jezdím s gofkama ...

ivett
27. čer 2011

@valentinuska no tak to jsme na tom podobně, já teda mám autosedačku javu + isofix, ale to ještě neprodávám, to používáme a ještě používat budeme, takže já prodávám jen kočár + hl. korbu a taky nevím, co dát za cenu...my začli jezdit na štědrý den 2010 takže vlastně je ježděný fakt jen půl roku, sporťák ani ne měsíc, do té doby jsme byli v hl. korbě...no, zkusím tam něco dát a uvidíme, jestli někdo zabere, zatím tam napíšu, že to zvažuji, jestli by vůbec měl někdo zájem...

ivett
27. čer 2011

kdyby se mě někdo ptal, je nějaký rozdíl mezi javou 2010 a 2011? není že? jen se prodává oba roky...

kacka.l
27. čer 2011

@ivett Myslím, že není rozdíl.
Tak jste mě nahlodaly, že asi to cedro prodám, je fakt, že malý už je velký...a golfky stačí. Na zimu jsem ho chtěla, ale to když tak pak operativně něco koupím- už mám v záloze x-landera za 500 od známé, tak bych to dojezdila. Tak prodám a koupím malému postel a bude. Stejně, co jsem ho pořídila jen zabírá místo...No nevím...Piku, ty už nejezdíš vůbec, že??? navíc malý půjde do jeslí a školky, tak už se žádné velké kočíkování konat nebude.
A holky Váš prodej chápu, co jsem zkusila otočné sezení...u malého mimi super. pegouš je boží, ale v dnešní době kočíků s otočním sezením... přestává být tak oblíbený. Jsem zvědavá s čím se Italové vytáhnou v září v nové kolekci. jestli udělají tu čoko tyrkys...tak mě picne.. 🙂

ivett
27. čer 2011

to otočné sezení mě fakt štve no? ☹ mít otočné sezení, tak jsem ochotna přehlídnout i tu neskladnost a váhu...ale takhle prostě ne...jen nevím co místo něj, golfky nechci, žádné se mi nelíbí a kočár potřebujeme, malé bylo teprve půl roku...
poraďte holky co byste místo něj braly, nemusí to být 3 kolka...včera jsem nad tím přemýšlela a projížděla všechny kočáry na netu a jako docela se mi líbí brio go nebo teutonia cosmo...nemáte zkušenosti?

evisa
27. čer 2011

ahoj,
jen jsem nakoukla, máme gt z roku 2007, a koukám, že probíráte nové kolekce. nedávno jsem v malli koupila pp pliko easy drive a když jsem mluvila s majitelem, říkal mi, jestli prý nechci gt prodat, že teď by se ještě dalo, že to vypadá, že pp přestane napřesrok gt vyrábět. 😒 těžko říct jestli to tak bude, že prý pp gt vyrábí jen pro čr a polsko, na veletrzích se předvádí jen superlehké kočárky. nikdo jiný nemá o gt zájem. jinak ty kočáry jsou kompatibilní pořád. i 4 roky starou navettu nasadím na letošní kočár.

pikusa
27. čer 2011

@kacka.l nene já nejezdím vůbec už.......ani Plikem.....
GT už ani doma nemám

kacka.l
27. čer 2011

Tak to je síla, rtak to abych si ho archivovala. Oni taky taliáni se s barvama nepářou, jejich inovace jsou na ...třeba pásy, místo toho měli vymyslet otočný peg a bylo by, trubky odlehčit a je. MMCh nové jané reverse je o kilo těžší než PP a jde na dračku. No...jejich problém,že.... 😀 😀

Piku, tak asi taky prodám. 🙂

Holky i když je to mimo mísu,,co říkáte na tuto postýlku, nechtěla bych ji na dlouho, tak na rok, na dva, ať se to malý naučí, spí se mnou v ložnici, v září jde do školy a jeslí, tak ať to umí spát sám. nemáte ji třeba??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36786208&tab=0

ivett
27. čer 2011

tak mě byl doma prodej gt3 posvěcen, takže pohoda...prý s ním stejně nejvíc jezdím já, tak vím, co mi vadí a je to na mě, hodného muže mám 😀

vendyzr
27. čer 2011

@ivett Hodně dlouho jsem váhala, jestli GT3 nebo Quinny Freestyle. A celkem jsem na sebe naštvaná, že jsem vzala PP.... Hodně mě štve to neotáčecí sezení, Elli se nevešla do Navetty v půl roce, takže šla do sporťáku, dlouho jsme jezdily s opačně nasazenou boudičkou a Elluš spala obráceně. Jenže pak se začala obrácet a já se bála, že mi vypadne. Takže teď jezdíme normálně ve sporťáku a je to naprd, Elluška se furt otáčí a jak mě nevidí, tak je zle.
Jinak jsem s ním spokojená, jezdí hezky....

Ještě se mi líbí X Lander, čtyřkolka, teď jde otočit po i proti směru jízdy....

ivett
27. čer 2011

vendy já na to přicházím taky, mě by se malá do korby ještě vešla, ale už chce vidět, takže šla do sporťáku, ale jezdím s ním sotva 3 týdny a štve mě to neotočné ležení...naopak jsem ji nevozila nikdy, mě se to tak nelíbí, vypadá to divně, i když je fajn, že aspoň takhle to jde, ale naštěstí mám svoleno ho prodat a koupím něco s otočným sezením, zítra jedu s kámoškou do babyshopů, tak něco obhlídnu...
na ten xlander jsem koukala, ale zatím se mi nejvíc líbí brio a ta teutonka cosmo...

vendyzr
27. čer 2011

@ivett Máš fajn, že můžeš prodat, nám kočár kupovala tchýně, takže mám smůlu a budu se s ním zlobit ještě při druhém mimču.... Tak ať dobře vybereš 😉 😉 😉

ivett
27. čer 2011

vendy, tak pokud tě to štve až tak, tak zkus tchýni rozumně vysvětlit, že na spoustu věcí člověk prostě přijde používáním, já bych to tak asi udělala, jako ty s tím jezdíš nejčastěji, takže než se trápit, radši si vyslechnu pár vyčítavých keců od tchýně a koupím si za to něco co mi vyhovuje...ale je mi jasné, že někde to prostě nejde...já mám tchýni super, takže koupit mi ho ona nebo naši, obhájím si to a prodám, resp. vyměním za takový, co mi vyhovovat bude...

no, a je sice fajn, že ho můžu za něco vyměnit, ale problém je, že nevím za co, on je ten peg fakt vychytaný a máloco se mu vyrovná...

kacka.l
27. čer 2011

@vendyzr nevím jestli to pomůže, ale kukni ke mě do alba, já jsem si přistehla zip na kočárek a když byl opačně, tak jsem to prostě zapla, a nebála se, že mi bruník někudy vypadne. Pod nohama byl zip z nánožníku a na boudu jsem tu druhou půlku v ruce přistehla.