Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
1. črc 2011

veronka jejda, tak snad ne jen kvůli kočáru, to mě mrzí, že se chcete rozejít...tak hoď gesse na inzerát, třeba se někdo ozve a pak koupíš gt3 😉 hodně štěstí...

veronka
1. črc 2011

@ivett dakujem...prave ze ja si chcem gessa nechat ako druhy kocik na cestovanie a tak, maly mi v nom vzdy zaspi, vies, chcem predat tu trojkombinaciu, uz som pohadzala aj inzeraty ale zatial vobec nic. A gt3 by som tak rada chcela, mozno ju budem mat pri druhom, teda dufam.

lucenek
2. črc 2011

@veronka já to do tématu o speedym psala že máš brát gt3 😀

veronka
3. črc 2011

baby, myslite ze mam predat gessa a kupit tu pouzivanu gt3? @kacka.l preco si predala cedro? ma gt viac miesta na sedenie ako gess f4 buggy? Je gt3 po zlozeni ovela vacsia ako gess?

ivett
3. črc 2011

veru koukni na rozměry pega a porovnej...jako sedačka je podle mě hoodně velká, ale já mám 7 měsíční mimčo, takže neposoudím, jak velké dítě se tam ještě vleze, ale myslím, že třeba 2leté v pohodě...

kačko mě zajímá prosímtě furt ještě to jané slalom reverse, když je postavíš s gt vedle sebe, je ten jané jen opticky níž nebo je skutečně hodně níž než gt3? sezení myslím...mě to přijde, že je o dost níž, ale právě myslím, jestli se mi to jen nezdá, protože třeba teutonka spirit se mi taky zdála níž a kámoška to přímo měřila a není to vůbec nebo snad jen o 1 cm níž, což není nic, tak jak to vidíš ty, když je můžeš srovnat? a to sezen, ležení? je sedačka dostatečně velká? já vím, že si můžu najít rozměry, ale mě někdy přijde,že ty rozměry ve skutečnosti jsou jiné nebo prostě opticky něco vypadá větší než je nebo zase menší než je...a jde do úplného lehu? co materiály? je to takový ten jakoby "neopren"? a jízdní vlastnosti? viděla jsem na youtube video, kde slalomu brutusně kmitalo přední kolco, to byl děs, nebyl to teda reverse, ale i tak...mělas s ním nějaké problémy nebo tak? něco, na co bys poukázala jako negativum? a po složení je o dost menší než peg? na rozměry jsem se dívala a je to víc jak 10 cm na délku tuším, ale zase je o kousek ětší na výšku, nechápu proč píšou 38-48 cm na výšku, tam jde něco sundat? nebo to berou s a bez sedačky? jde to složit se sedačkou? napiš mi prosím ještě nějaké postřehy, díky...

lucenek
3. črc 2011

@veronka i tříleté a klidně hajat..

kacka.l
3. črc 2011

@ivett posuď sama, já myslím, že tragédii z janéčka dělají maminky, které jej vživotě neviděly na vlastní oči, nebo viděly a nelíbil se, ostatně jako mi kdysi. 🙂 Posuď sama. Více fotek nemám.¨
Ten sed není o tolik nižší než peg, max 3 cm, podle mě. Lůžko je délka o pár cm delší, šířka max 33cm. Já byla hotová z madla, na pegu je gigantické vychází z boků, na janéčku je super,dítko tak dobře zapadne. 🙂
matriál, já měla strašně příjemný něco jako mikroplyš nebo tak a bouda je softshellová. Fakt nepromokne. Leh byl lepší než v pegu, mě se PP leh vždycky zdál, že má malý hlavu níže než nohy, tam je moc příjemně.

kacka.l
3. črc 2011

Jé fotky:

lucenek
3. črc 2011

kolca to nemá nafukovací že? jinak vedle sebe vypadaj dobře jane mi přijde užší a menší

kacka.l
3. črc 2011

@lucenek má nafukovací. 🙂 Jojo to je tím, že peg má boudu do oblouku a janéčko do rovna. 🙂 Jak je v práci.

lucenek
3. črc 2011

aha jj fajně...moc se mi tu líbí, zase musíma na kafo podřistat tady swe nedá o tom psát

kacka.l
3. črc 2011

@lucenek jojo, do září mám placené volno. 🙂

lucenek
3. črc 2011

@kacka.l csssss, tak já ti v srpnu písnu termíny a můžem bud na cafo nebo na vřesinu na koupák 😀 ju?

kacka.l
3. črc 2011

@lucenek jojo, abych sháněla velrybí plavky, nebo nakoupila kila lipoxalu...nebo asi nežra... 😉 😀

lucenek
3. črc 2011

@kacka.l dáme mojitko ve stínu dětičky vyrácháme.....hele neser, já už taky nejsme co sjme bývala tak mám parero, nebo kaftan...... 😀

kacka.l
3. črc 2011

@lucenek ale30kg navíc nemáš, že??? 😀 😀 😀 Jasně beru osušku. 🙂Tak jo, až bude hic, tedy jestli vůbec bude.

lucenek
3. črc 2011

@kacka.l to ne..ale ujistím tě že nebudeš jediná tak neštvi.....počítej určitě s hurá akcí..polseduju přeedpověd a písnu....hodíš mi do IP číslo? měnila jsme oparátora některé kontaky nemám....

kacka.l
3. črc 2011

@lucenek o.k.
Lucenku nemáš někoho kdo zná jesle v Porubě, pořád nevím do kterých jít? jestli žilinská nebo mrňousek. 😅

lucenek
3. črc 2011

@kacka.l a nechceš tu moji chůvu? jezdila by ti domů my dopo nebudem potřebovat až nejdříve od 17 hod...bere 80Kč hodina, pedagog. směr vystudovaný a studuje dál....v jeslích bys měla vyšší cenu..a má auto a dojede kamkoli....

kacka.l
3. črc 2011

@lucenek no já nevím, více jak těch 7000 si nemůžu dovolit. Malý řve i když ho hlídá tchyně, miluje jen moji mamku... Kdysi jsi mi o ní psala, že. jdu to pohledat.

lucenek
3. črc 2011

@kacka.l já ti rozumim měla jsme stejné obavy ale jsou kámošky....fakt nečekala jsme že nám tak sedne....no to by tě vyšla levněji ne?mno třeba by slevnila, kdyby měla denně kšeftík na 60/kč hodinu

lucenek
3. črc 2011

@kacka.l ještě bych ti mohla sehnat kontakt na paní co hlídá u sebe doma (má uzpůsobený byt pro tři děti)spaní, jídlo, péče, ale je na fifejdách a cena 40Kč hodina

kacka.l
4. črc 2011

@lucenek Díky, Fifejdy ne, to je daleko. JInak já bych potřebovala tak 7-8 hodin denně, někdy i méně, ale i tak 8x60x20dní=9600,- a to nedám, ale mooc díky.

lucenek
4. črc 2011

@kacka.l jj rozumím to je moc....takže ber tu porubu máš to kousek.....

ivett
4. črc 2011

kacko díky moc, potěšila jsi mě...jízdní vlastnosti teda dobrý? to kolco přední ti nekmitá? fakt žádná negativa?

ivett
4. črc 2011

kacko a náhdou ho nehodláš prodávat 😉 hele, je to ten co máš ty? není v tom mikroplyši horko? nepotí se v tom moc?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45813400&tab=1

pegggy
4. črc 2011

ahojte
našla som túto tému a chcela by som sa Vás spýtať na vaničku ku kočíku GT3, či sa tam v pohode zmestí bábenko s fusakom. Budeme mať novembrové bábo, takže celú zimu budeme v hlbokej vaničke. Čo sa mi tak ešte celkom pozdáva je kočík X-lander trojkolka, ale ani jeden som nevidela naživo, tak neviem posúdiť. Ďakujem za rady.

lucenek
4. črc 2011

@pegggy tak listopadové určitě do dubna

ivett
4. črc 2011

@pegggy já mám dceru začátkem prosince a v hl. korbě jsme byly do června letošního roku, celou zimu jsme projezdili s fusakem a naprosto v pohodě, v tom červnu jsme šli do sporťáku ne proto, že by se už nevešla, ale už chtěla vidět ven...takže určitě se neboj...jinak měla malá při narození 50cm a 3,5kg, teď má skoro 7 měsíců a 8 kg, 70 cm, myslím, že by se tam ještě vlezla, ale už ji tam nedávám...
navettu xl prodávám kdybys měla zájem, je kupovaná nová, používaná půl roku, barva red step 😉