Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
5. říj 2011

@ivett pasuje Ti všechno na všechno, z jakékoli kolekce.
Moka Ivett jsou dva druhy, jedna jakoby bavlněná šisuje a druhá co má lucenek- šusťák ta je v poho. Corallo má Piku. A je to červená pěkná.
Červenošedá je tango kol 08- a šišuje strašně- tedy co jsem viděla byly všechny.

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett navetta taky, to je pořád ten samý systém.

ivett
5. říj 2011

a ta velká sedačka, moje malá už sedí, sama krásně, pevně, bez problému si sedne, za 2 dny jí bude 10 měsíců, tak myslíte, že už může nebo mám co nejdýl vydržet ve vajcu? V pohodě tam vleze, teď jsem teprve posunula tu hlav. opěrku o pozici výše a malé trčí jen nožky, klidně tam ještě do roka i vydrží, ale jako váží už 8,5kg a to vajco s ní je fakt těžký 😀
tak právě přemýšelím, jestli už bych ji nedala do velké sedačky a po směru, chceme koupit velkou 9-18kg na isofix, manža si u té Opal nemůže zvyknout, že je to na pásy a obě auta máme na isofix, jenže ty isofixové velké sedačky jsou už jen po směru...tak právě přemýšlím, kdy tam malou posadit...

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett Nikča byla ve vejci a měla deset klo, už to bylo fakt masakr jí tahat. Navíc skoro začala přečuhovat, takže musela do velký. Ono to ty děti přestane taky ve vejci bavit. Nicméně pokud se tam vejde a nezlobí, tak je lepší co nejdýl vozit ve vejci, kvůli bezpečnosti.

ivett
5. říj 2011

Corallo se mi právě líbí, Moca taky, ale která je která? Teda z jaké kolekce je bavlna a z jaké šusťák? Jo a tak to je Tango, no dyť jo, jsem měla Skate v barvě Tango red, to je ona...😉
Díky za info...Kdyby se ségra rozmyslela dřív, mohla mít moji Javu, ale smůla, navíc nehce tak drahý kočár, tak sháním něco max. do 5tisíc a právě mi nabízelo Corallo, pak něco starého z r. 2006, a Moca...

ivett
5. říj 2011

no vejde se a nezlobí, hlavička jí zatím netrčí, tak já nevím no, asi jí koupíme tu velkou sedačku na rok, to bude zkraje prosince, tak to už pak asi z vajca vyroste...ale teda pronese se to šíleně, jsem ségře nabízela to vajco samotné a ona ho bez podvozku nechce, že to odmítá tahat, bo oproti jiným sedačkám - vajíčkům, je to fakt tíha jak šlak... 😀

mpavlinka
5. říj 2011

Já marně sháním jesi někdo neprodá madlo... ☹ Bylo rozervaný a kámošky holčinka ho dodělala...Ale nikde nic 😒 Budu muset koupit nový za 1200, jsou to zloději 😠

ivett
5. říj 2011

madlo před dítě? na MMB nějaký bylo...nebo myslíš rukojeť? 1200kč je teda darda...

a ten zelený teda myslíš nešisuje? na mmb se prodává jeden a nevypadá vyšisovaně, ale na fotkách taky prd jde vidět...

ivett
5. říj 2011

mě se ještě hrozně líbí barva titanio, ale ty jsou ještě drahý...

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett vodící madlo se to jmenuje přesně 😀 - rukojeť 🙂
Zelený... teď jsem ho viděla na Vyšehradě zdálky, nevím... 😒

ivett
5. říj 2011

aha, tak to tam nebylo, tam bylo madlo před dítě...

mpavlinka
5. říj 2011

@ivett hm... jdu napsat do Malli 😖

kacka.l
5. říj 2011

@mpavlinka piš do kenyo mají o hodně levnější, mali má vysokou marži.

pikusa
5. říj 2011

Mám Corallo a teda nešisuje...mě teda ne 😀
A vajíčko bych nechala co nejdýl...pokud v něm je v poho.....pokud by koukala hlavička,dala bych do větší

lucenek
5. říj 2011

@ivett brouku ta mocca na MMB co má paní ze štenberka a cenu 4500 je ta co mám já....

lucenek
5. říj 2011

taky bych ve vajcu nechala nejdýl je to nejbezpečnější hlavně proto že nejvíc kryje a je proti směru....takže dokud nepřeroste hlavička, nebo rodičům neupadnou ruce tak ve vajcu
Sára šla do Tobiny v 11-12m a to ještě neseděla ale přerostla

lucenek
5. říj 2011

hele našla jsem nové vawečko....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26492898&ta...

barva soice divná ale jukněte ke mě do alba mám tam vawe korbu a to je reál 😵

ivett
5. říj 2011

luci díky za info, no ségra nakonec mocu nechce, se jí nelíbí, že prý je mdlá 😀 tak já nevím no...se jí líbí právě ten červenočerný a zelený, co prý šisuje 😀 nespěchá na to, tak na to prdím...až přijde zima, uvidíme co se naskytne...

mpavlinka
5. říj 2011

@kacka.l děkuju moc! Šla jsem do babystaru, mám ho kousek a oni, zajeďte si na Xaverov do Kenya a mají ho za 629 Kč! Neuvěřitelný 😀 Ten Malli si to přiráží jednou tolik 😠 Takže jsem hned chytla bus a za deset minut jsem byla v Kenyu a ochotný pán mi to vyměnil do pěti minut, ani za tu montáž nic nechtěl... Díky moc 🙂 Je super, že to tu mám kousek... 🙂

mpavlinka
5. říj 2011

Jo tak pozor, teď jsem vlezla na mail a pan Malli nabízí jen tu pěnu za 530 🙂 Ale když připočtu dopravu kdybych k němu jela, tak mám za tu cenu celý nový madlo 🙂 Ale kdybyste to někdo řešil je to možnost 🙂

ivett
5. říj 2011

pavli toje mazec ale, že si to tak nadhodí tu cenu, to je síla...ještě že máš možnost přímo do kenya..

lucenek
5. říj 2011

@mpavlinka no malli. co čekáš? Pavli koukla by ses mi v kenyu na tu matraci do korby kolik by vyšla Malii ji má za 999 ted slevil na 849 - jakože poštovné, ale zajímalo by mě kolik kenyo, pěkně prosím

mpavlinka
5. říj 2011

@lucenek zítra se ti zeptám až půjdu s psíkama 🙂

lucenek
5. říj 2011

@mpavlinka děkuji

mpavlinka
5. říj 2011

@lucenek 🙂
Holky já s tím novým madlem jela jak carevna 😀 😀 Dělá to fakt hodně, to naše vypadalo šíleně 😠

lucenek
5. říj 2011

to by bylo aby jsi nejela jak carevna 😀

lucenek
5. říj 2011

@mpavlinka na kenyo, potažmo babystar jsme našla tu matraci za 849Kč taky a ještě se símtě optej na náhradní pásy ale ke kol 2007-2009 ty volné

ivett
5. říj 2011

mpavli a to by to madlo prodávali na kenyo i na netu nebo jen když k nim dojdeš osobně? hodně starších gt3 se prodává s madlem popraskaným a omotaným atd., ale za ty prachy cos za něho u kenya dala, bych to vůbec neřešila a koupila nové...

kacka.l
5. říj 2011

@mpavlinka Pavli super,tak ta cena je božská. A super, hned to vypadá perfektn, co??lucenku a ty už aktuálnuješ vložku do navetty??? 😝 😉

kacka.l
5. říj 2011

@ivett pošlou ti co chceš, jen PPl, já jsem ti takhle kupovala kryty na pliko, kryty stály 25kč a PPl 120,-
Ale máme Pavlínku... 🙂 🙂 Pavli, kdybych něco potřebovala můžu Tě otravovat???