• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@kacka.l jako komplet abych byla v klidu pak...hci si nasyslit :grinning: už se mi háčkuje dečka ve wave barvě... :dizzy_face: tu matraci budu fakt potřebovat
5. říj 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím do rodiny pp,minulý týden nám došla sestava GT3 tak doufám,že mě tento kočár nezklame :wink:
5. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janettka taky doufám :dizzy_face:
a jakou že barvičku???
5. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
červenou :wink:
moc navýběr v těch kompletech není,ale doufám,že to vyváží spokojenost z celého kočárku
5. říj 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janettka chválím geranium vypadá nejlíp..teda prvotně jsem chcandila z fantasy beige...ale na živo mě zklama nazelenalý divný nádech barvy...to geranium je krásně rudé..jako moje kuchyň :grinning:
5. říj 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janettka super.......tak at jsi spokojenáááááááááááá :slight_smile:
5. říj 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l to jsem čekala :grinning: Jasně,oni mají ten sklad v polích a hned naproti jsou koníci, takže se tam ráda občas cournu na ně mrknout.
@lucenek poptám se na obojí :slight_smile: Ty volné pásy jsou lepší viď. Já je mám na gt a je to super, u switchů mám ty napevno.
5. říj 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek děkuji za chválu,pžiznám se že nemám zelenou ráda,béžová mi připadala divná,šedou nikde neměli....takže červená to vyhrála a u holky to bude vysloveně k pleti :grinning:
5. říj 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek děkuji za chválu,přiznám se že nemám zelenou ráda,béžová mi připadala divná,šedou nikde neměli....takže červená to vyhrála a u holky to bude vysloveně k pleti :grinning:
5. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka ouká já je našla na MMB za 469 tak chci testnout kdyby byly levnější
6. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janettka ted se púrodává na MMB titano taky krásný navíc je s těma volnýma pásma supráckýma.....tož hod pak fotos aktuální
6. říj 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak titanio je nádherná, líbí se mi moc taky...
6. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dlouhou dobu přemyšlim že si pořidime kočarek PP GT 3,strašně se mi libilo kiwičko,ale bohužel už se da sehnat jen z bazaru.Chtěla bych na prvorozene ditko novy,čekala jsem na novou kolekci 2012 a musim řict že nic moc tedy :unamused: http://malli.cz/gt3x0-gt3.html Ryflova se mi nelibi a ta bežova mi přijde odbyta. Takže bud to bude nakonec jawa,a nebo pokud seženu papayu tak tu.Je tam naky velky rozdil? co se tyče roku kolekce? Děkuji moc za rady :wink:
7. říj 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalineckaaa tak kol 2007-2009 měla super pásy takové jek na pevno tak na volno- s oblibou pro srovnání píšu, že když máš pásáně dítko může si v sedě cucat palec u nohy a nevysvlékne se z pásů a ani ho nic netahá zpět k opěrce....pak je rozdíl v uchycení pláštěnky na sporták a to že kol 2007a 2009 ji má na zips k boudě a ty novější myslím cvok, korby- kol 2007-2009 na zips ten nánožník. kol 2010 a výše na cvoky
rozdíl tedy v těchto dvou věcech plus možná odlišný matroš a barvy, jiank beze zásadních změn stran konstrukce
jsou to tyto:
2007 - mod bloue, mod green a mod red
2008+2009 - mocca, titano, coralo, tropical

kolekce 2010a 2011 už mají pásy napevno a jsou to
kiwi, papaya (téměř jako tropical- jen má hnědou více v zastoupení), java a pak myrto, geranium, fantasy beige a ty nové co budou
7. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalineckaaa chápu že chceš novej ale stran těch pásů...šla bych klidně do slušného jetého..korbu ti děcko nezničí ani omylem tu bych koupila klidně z druhé roky vyprala a je to...momentálně se slušně dá sehat titano a mocca

jo ještě jsem zapoměla na cedro- je to více křiklavá zzelenožlutá jakoby ta patří do 2009
7. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem rada že tam nejsou velke změny. Barvičky znam mam už je proštudovane :slight_smile: jen jsem neměla jasno v te tropicala papaye. Každopadně to budu chtit zkombinovat, vim o jednom obchudku kde maji korbičku kiwičko,a u sportaku jsi nemužu stale vybrat,to necham ai po domluvě s manžou. :slight_smile: Kukala jsi se na ten odkaz ? Na malli už je 2012 ale nic moc tedy.
7. říj 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uř asi před měsícem jsme měly možnost kouknout na nové a shodly se že nejvíc ta jeansová vypadá dobře
7. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem uvědavá na Pavču jak pochodila v kenyu
7. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek set do Navetty je za 399 a mají je tady u nás v babystaru a pásy by byly na Xaverově v Kenyo - se musí objednat a byly by za 350 Kč. :slight_smile:
Včera jsem dojela pozdě, sorry, že píšu až dnes...byla jsem celý den mimo domov :wink:
7. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....od včera jsem teta Kubíčka :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=wzYMXnJDDFQ
7. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka opravdu? nemyslíš ty pásy do navetty? ty by tak odpovídaly, já chtěla matraci do navetty cenu jsem vygoogila za 849 a 999 fakt je to za 399 a pásy do sportáku kol 350? tož to bych pak brala :dizzy_face:
7. říj 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ten je krááásnej..zelená košilka a mokrý vlásky, já chci takýýýýý
7. říj 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek já jsem pochopila že se ptáš na pásy do Plika? :slight_smile:
7. říj 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek matrace je za 399 - měla jsem ten set v ruce :slight_smile:
7. říj 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek taky chci :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka Pavli matraci za 399 bych chtěla
pásy jsem myslela na GT3 kolekce 2007-2009 ty odnímací......
7. říj 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa úpe cítím jak foní ještě bříškem zevnitř :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek
hele zavolej 281 910 898 - servis kenyo a poptej se :slight_smile:
7. říj 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hele já do ted voním lenienskou,jak jsem ho chovala :dizzy_face:
7. říj 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka ouká..a Pavlinko skákla bys mi tam ? já bych poslala prachy předem na účet
7. říj 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek