Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
5. říj 2011

@kacka.l jako komplet abych byla v klidu pak...hci si nasyslit 😀 už se mi háčkuje dečka ve wave barvě... 😵 tu matraci budu fakt potřebovat

janettka
5. říj 2011

Tak se hlásím do rodiny pp,minulý týden nám došla sestava GT3 tak doufám,že mě tento kočár nezklame 😉

pikusa
5. říj 2011

@janettka taky doufám 😵
a jakou že barvičku???

janettka
5. říj 2011

červenou 😉
moc navýběr v těch kompletech není,ale doufám,že to vyváží spokojenost z celého kočárku

lucenek
5. říj 2011

@janettka chválím geranium vypadá nejlíp..teda prvotně jsem chcandila z fantasy beige...ale na živo mě zklama nazelenalý divný nádech barvy...to geranium je krásně rudé..jako moje kuchyň 😀

pikusa
5. říj 2011

@janettka super.......tak at jsi spokojenáááááááááááá 🙂

mpavlinka
5. říj 2011

@kacka.l to jsem čekala 😀 Jasně,oni mají ten sklad v polích a hned naproti jsou koníci, takže se tam ráda občas cournu na ně mrknout.
@lucenek poptám se na obojí 🙂 Ty volné pásy jsou lepší viď. Já je mám na gt a je to super, u switchů mám ty napevno.

janettka
5. říj 2011

@lucenek děkuji za chválu,pžiznám se že nemám zelenou ráda,béžová mi připadala divná,šedou nikde neměli....takže červená to vyhrála a u holky to bude vysloveně k pleti 😀

janettka
5. říj 2011

@lucenek děkuji za chválu,přiznám se že nemám zelenou ráda,béžová mi připadala divná,šedou nikde neměli....takže červená to vyhrála a u holky to bude vysloveně k pleti 😀

lucenek
6. říj 2011

@mpavlinka ouká já je našla na MMB za 469 tak chci testnout kdyby byly levnější

lucenek
6. říj 2011

@janettka ted se púrodává na MMB titano taky krásný navíc je s těma volnýma pásma supráckýma.....tož hod pak fotos aktuální

ivett
6. říj 2011

jo tak titanio je nádherná, líbí se mi moc taky...

lalineckaaa
7. říj 2011

Ahoj holky. Dlouhou dobu přemyšlim že si pořidime kočarek PP GT 3,strašně se mi libilo kiwičko,ale bohužel už se da sehnat jen z bazaru.Chtěla bych na prvorozene ditko novy,čekala jsem na novou kolekci 2012 a musim řict že nic moc tedy 😒 http://malli.cz/gt3x0-gt3.html Ryflova se mi nelibi a ta bežova mi přijde odbyta. Takže bud to bude nakonec jawa,a nebo pokud seženu papayu tak tu.Je tam naky velky rozdil? co se tyče roku kolekce? Děkuji moc za rady 😉

lucenek
7. říj 2011

@lalineckaaa tak kol 2007-2009 měla super pásy takové jek na pevno tak na volno- s oblibou pro srovnání píšu, že když máš pásáně dítko může si v sedě cucat palec u nohy a nevysvlékne se z pásů a ani ho nic netahá zpět k opěrce....pak je rozdíl v uchycení pláštěnky na sporták a to že kol 2007a 2009 ji má na zips k boudě a ty novější myslím cvok, korby- kol 2007-2009 na zips ten nánožník. kol 2010 a výše na cvoky
rozdíl tedy v těchto dvou věcech plus možná odlišný matroš a barvy, jiank beze zásadních změn stran konstrukce
jsou to tyto:
2007 - mod bloue, mod green a mod red
2008+2009 - mocca, titano, coralo, tropical

kolekce 2010a 2011 už mají pásy napevno a jsou to
kiwi, papaya (téměř jako tropical- jen má hnědou více v zastoupení), java a pak myrto, geranium, fantasy beige a ty nové co budou

lucenek
7. říj 2011

@lalineckaaa chápu že chceš novej ale stran těch pásů...šla bych klidně do slušného jetého..korbu ti děcko nezničí ani omylem tu bych koupila klidně z druhé roky vyprala a je to...momentálně se slušně dá sehat titano a mocca

jo ještě jsem zapoměla na cedro- je to více křiklavá zzelenožlutá jakoby ta patří do 2009

lalineckaaa
7. říj 2011

Tak to jsem rada že tam nejsou velke změny. Barvičky znam mam už je proštudovane 🙂 jen jsem neměla jasno v te tropicala papaye. Každopadně to budu chtit zkombinovat, vim o jednom obchudku kde maji korbičku kiwičko,a u sportaku jsi nemužu stale vybrat,to necham ai po domluvě s manžou. 🙂 Kukala jsi se na ten odkaz ? Na malli už je 2012 ale nic moc tedy.

lucenek
7. říj 2011

jj uř asi před měsícem jsme měly možnost kouknout na nové a shodly se že nejvíc ta jeansová vypadá dobře

lucenek
7. říj 2011

sem uvědavá na Pavču jak pochodila v kenyu

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek set do Navetty je za 399 a mají je tady u nás v babystaru a pásy by byly na Xaverově v Kenyo - se musí objednat a byly by za 350 Kč. 🙂
Včera jsem dojela pozdě, sorry, že píšu až dnes...byla jsem celý den mimo domov 😉

pikusa
7. říj 2011

Holky....od včera jsem teta Kubíčka 😵

https://www.youtube.com/watch?v=wzYMXnJDDFQ
lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka opravdu? nemyslíš ty pásy do navetty? ty by tak odpovídaly, já chtěla matraci do navetty cenu jsem vygoogila za 849 a 999 fakt je to za 399 a pásy do sportáku kol 350? tož to bych pak brala 😵

lucenek
7. říj 2011

@pikusa ten je krááásnej..zelená košilka a mokrý vlásky, já chci takýýýýý

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek já jsem pochopila že se ptáš na pásy do Plika? 🙂

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek matrace je za 399 - měla jsem ten set v ruce 🙂

pikusa
7. říj 2011

@lucenek taky chci 😀 😀

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka Pavli matraci za 399 bych chtěla
pásy jsem myslela na GT3 kolekce 2007-2009 ty odnímací......

lucenek
7. říj 2011

@pikusa úpe cítím jak foní ještě bříškem zevnitř 😵 😵 😵

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek
hele zavolej 281 910 898 - servis kenyo a poptej se 🙂

pikusa
7. říj 2011

@lucenek hele já do ted voním lenienskou,jak jsem ho chovala 😵

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka ouká..a Pavlinko skákla bys mi tam ? já bych poslala prachy předem na účet