Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

svoja
24. srp 2009

Jo a koukala jsem na albicka...To Matyaskovo mas krasne napsany, uplne me to dojalo. Jste krasna rodinka!

svoja
24. srp 2009

...se super kocikem🙂

kajka8
24. srp 2009

Pikuso, to koukám, že jde u vajíčka vytáhnout novorozenecká vložka pod zadečkem. Volala jsem si do obchodu a řekli mi, že u Primo Viagio se vložka nevytahuje ( u ostatních sedaček ale ano). Budu na to muset ještě kouknout. Pikuso, když půjdete potom do sporťáku ( v Navettě už taky dlouho nevydržíte, jak koukám 😀 ), máš vyhlídnutej nějakej fusak na podzim nebo čím ho budeš přikrývat? Říkám si, že v tom sporťáku nebude tak chráněnej. Já mám zimní kožešinový fusak, ten je ale na podzim moc teplý, tak přemýšlím, jestli mám koupit ještě jeden na přechod. Je to sranda s těma našima obříkama, že? 🙂 Mě už z něj začala bolet kolena, nevím, jak ho budu moct za pár měsíců nosit.

smartie
25. srp 2009

Ahoj děvčata,

chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou nevíte, jak to je s kompatibilitou starších korbiček a nových podvozků Peg Pérego. Máme Cullu ve výborném stavu, ale bohužel starší výroby a odešel nám podvozek. Na MMB jsem narazila na inzerát, kde paní prodává starší korbičku a upozorňuje na to, že na nové podvozky nepasuje (to je zatím první informace tohoto druhu, na kterou jsem narazila a docela mě překvapila). Chtěla jsem koupit podvozek nový, ale tohle mě zarazilo.

Díky za info!

pikusa
25. srp 2009

Svoja...no předělat to není fakt sranda.....a díky za pochlavu 🙂
Kajka...no já jí vyndala....proč by se to nemělo,nevím 😒
Fusak mám na zimu slíbenej od kamarádky...tak to zatím neřeším....jinak na podzim,myslím,že postačí deka a nánožník,je docela velkej a mimís bude snad dobře chráněný.
Jinak,dnes mi malej-velkej kluk dává zabrat...je protivka a chovat chce a to mě teda zmáhá 😲 😀
Smartie....já neporadím,nevím.,bohužel 😒

renatajjj
27. srp 2009

Ti, kdo jste už ve sporťáku: máte to tak, že když dáte nánožník a pak pláštěnku, tak tu pláštěnku kromě zipu nemáte na ty cvočky kam připnout? A ještě jsem se chtěla zeptat: příjde mi, že v určité pozici madla má kočárek hodně těžiště vepředu a docela těžko se s tím manévruje, je to jako kdyby mi dítě sedělo na předním kole. Nemáme to špatně sestavený? Jak jste na tom?

pikusa
28. srp 2009

Renatko...myslíš origoš pláštěnku???tak to holky myslím psaly,že pořídily jinou,aby schovala i boudičku....

renatajjj
28. srp 2009

Ne, nevadí mi, že nekryje boudu, to jsem četla. Myslela jsem, že když tam je nánožník, tak pláštěnku zapnu na zip k boudě a pak jsou tam cvočky, které nevím, kam připnout, když je tam ten nánožník, který je už v těch cvočkách. Jinak musím napsat, že kočárek je fakt vychytanej, jsem z něj unešená. Mám druhej, tak můžu posoudit a snad u něj zůstanu.

pikusa
29. srp 2009

No my jsme zatím ještě hlubokém....tak neporadím... 😒

kuspitka
29. srp 2009

Ahojte.mohla by som sa nieco oypatat???
da sa aj operadlo zlozit dole samostatna...

zuzik28
29. srp 2009

Pikusa, ono to nepatří moc sem, ale vím, že máš taky PP. Prosím tě kolik měl tvůj brouček ve 3 měsících. My máme 6.6. tři měsíce a vážíme 6800 g. Prý je to hodně. Já jen tak, že jsi myslím někde psala, že váš malej je taky velkej...

mayla
29. srp 2009

Ahoj holky, už váš tady nějakou chvíli čtu. Mimi bude až v Březnu příští rok, vím spousta času. Ale zajímá mě jak píšete o tom, že by se nemusela kupovat navetta a použít jen vloženou tašku a přehodit boudičku. Ale kdybych to sem tam chtěla vyměnit za autosedačku, tak by to vlastně nešlo, protože by se musel přehodit cely sporťák. Pochopila jsem to dobře? 🙂

lucenek
29. srp 2009

holky PP má jen ruční brzdu? a je to ok????

matra
29. srp 2009

ahojky lucenek,ano ma jen rucni brzdu, ja jsem s ni spokojená 😉 Už bych kočárbez ruční nechtěla,ted jezdím s náhradním kočárkem a tam není a moc mi chybí 😒

lucenek
30. srp 2009

já mám teda měla jsem quinnyho..ten má jako nožní tak tuční brzdu a drží pevně když se zacvakne na nervném terénu?

marculi
30. srp 2009

Ahoj maminkám,znám rozměry kočárku a u mě je spíše problémem jeho délka.Máme panelákový výtah,délka 110 cm,na jednoho prodejce jsem se tázala,zda-li se mi vejde aniž bych ho musela rozložit a napsal,že ne.Dnes jsem náhodou narazila na jednu maminku a měla opačný nároz.Když dá kočík bokem,jak tojen jde,tak to zvládne.Chtěla bych poprosit vás o zkušenosti,pokud jste také musely tento problém řešit.Děkuji,ahoj

pikusa
30. srp 2009

Zuzik...na 3 měsících 7.70....takže opravdu obřík 😀 ale neřeším,je jen kojený a dr.taky neřeší.
Mayla...jojo to by pak autosedačka nešla 😒
Marculi,máme malý panelákový výtah a kočárek dávám jako by z rohu do rohu a dám dolů madlo a jde to 🙂
teda ten pohyblivý konec rukověti jsem myslela 🙂
Ale pozor zase na vstupní dveře...jak jedeme k babičce do věžáku,musím přes sklep,tam se nevejdeme do dveří,pokud se neotevře i to druhé křídlo dveří.

zuzik28
31. srp 2009

Pikusa, díky...taky jen kojím, takže to taky neřeším. To já jen tak, že jsem si říkala jak je možný, že z MM tak přibírá, když všude píší jak jsou kojené děti menší a tak. Jsem ráda, že na tom tak nejsme sami 😀

Mrculi, my bydlíme taky v paneláku a kočár nám tam v pohodě vleze...no né tak v pohodě, ale z rohu do roku, jak píše Pikusa, a konec rukojeti dám nahoru...

miskinadamko
31. srp 2009

baby mate prosim vas niektora farbu cedro? ak ano prosim napisat IP. dakujeeem

zofik
autor
1. zář 2009

holky kočík js super, jsem s nim moc, moc spokojená 😉

PIku jsem zvědavá na naši váhu...

pikusa
1. zář 2009

Ahojík...
Zofik,já taky 🙂 🙂 🙂
tak pak hned písni ju??

renatajjj
2. zář 2009

Holky od čeho jsou na kočáru ty dva držáky kousek za sporťákem? To je pro větší dítě, aby se za ně drželo? A chtěla jsem se zeptat, jak kočár zvedáte třeba do nebo ze schodů, táhnete to za řidítka? Máme tu schodů asi 5, ale je to docela fuška, protože ty řidítka jsou docela dlouhý. Jak taháte vy ☹ ?

zofik
autor
2. zář 2009

jaký držáky? pokud myslíš to co já tak za ně kočárek chytíš, když se skládá...

mikijana
2. zář 2009

holky, máte někdo zkušenost s reklamací?vím, že už to tady někdo psal. jak to probíhá, kde jsou servisní centra?mi ta brzda prostě málo brzdí a nikdo mě to ne

mikijana
2. zář 2009

není schopen opravit, ale jestli to je reklamace na dlouho tak radši uvažuju že bych zašla do servisu kol, tam by to mohli taky umět

mikijana
2. zář 2009

jinak se mi trochu viklá rukojeť, máte s tím někdo zkušenost? a taky ten pásek na zobáček popruhů se mi nějak odpárává☹ale to bude asi moje chyba, že to bylo moc napnuté...

kacka.l
3. zář 2009

Rukojeť mám taky vyviklanou, jako bych drandila půl roku po poli, a né 2 měsíce po asfaltkách, je to děs. Mě taky nebrzdil, ale sama jsem ho obrátila vzhůru nohama, poviklala tím lankem hned u kola a od té doby brzdí dobře. 🙂

mikijana
3. zář 2009

kacka.l: díky za radu, koukli jsme na to zespodu i zezhora a nakonec to stačilo utáhnout nahoře a super to brzdí na druhý zobák, tak doufám, že to vydrží. s tou rukojetí asi nic nenaděláme?☹ my máme kočík taky cca 2 měs. a už zjišťujem první závady☹

matra
3. zář 2009

miskinadamko My mame barvicku cedro...
Jinak s radostí oznamuji že zítra by mělo dorazit konečně kolečko 😅 😵 😉
Už se menůžu dočkat až přesedneme z ,,Buzzíka" 😀 do peregáčka,konečně se malý pěkně uvelebí,jak ho tam vidím dycky skřiveného tak mi je ho líto.... ☹

pikusa
4. zář 2009

Matra..konečně vid....vsadím,se že ted už si na něj dáš pozor 😀