Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

matra
5. zář 2009

Piku si pis 😉
Sice kolecko v patek neprislo,ale v pondeli už snad... ☹ Jdu ven i kdyz bude prset,se nemůžu dočkat, bude to jako poprvé 😀 PO cca 6-ti týdnech,chjo.... 🙄 TAk aspon mi zustane podvozek z Buzze pro autosedacku na nakupy a podobne...

dominka11
7. zář 2009

baby, da sa s týmto kočíkom jazdit aj v zime???

matra
7. zář 2009

už mám kolečko jsem nadšená, krásná vycházka to byla.
aji jsme dneska koupili nové auto,aby se nemusel rozebírat do kufru, a to jsme si z toho přikupování kočárku delali srandu, že ho budeme muset koupit 😅
A v zimě si myslím že to budebez problému, při kalamitě to jistí sánky po bratránkovi 😉

kacabaja
7. zář 2009

Holky, nemohla byste mi některá změřit délku kočárku od předního kolečka k zadním? Pokud už se pro něj konečně rozhodnu, budu ho muset nechávat ve sklepě a nevím, zda se tam vytočím. 😅 Moc děkuji 😵

renatajjj
8. zář 2009

Dnes ráno jsem skládala kočár do auta. Máme fabii combi a musela jsem sklopit zadní sedadla. Příjde mi to nějak divné. Když sklápíte kočár, zatáhnete za ty madýlka, ale děláte něco s předním kolečkem nebo rukojetí? Mně se to tam nějak fakt nevejde. Jedna z vás tu na předešlých stránkách psala, že se to vejde. Můžete poradit?

ajka82
8. zář 2009

renata, ja ked chcem dat kocik do kufra, tak musim dat aj koliecka dole, aj predne aj zadne (mame C4)

kacka.l
8. zář 2009

A máš to kolo zaaretované, tak se zmenší délka.

pikusa
8. zář 2009

Kacabaja....počítej metr....tak nějak je délka...ono kolečka zadní nejsou jako by nejdelší bod,přesahuje je košík a kousínek i Navetta.

renatajjj
8. zář 2009

Zaaretované, aby se netočilo, jsem ho neměla. Přišlo mi, že když se bude točit, tak to zabere méně místa, protože se přeci nikam stejně neschová. No ještě mě dnes čeká jedno skládání, tak to zase prubnu.

pikusa
9. zář 2009

Do našeho červeného sportáku jsem objednala Matyáškovi i toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11010554
😀
tak jen pro inspiraci

kacka.l
9. zář 2009

ěTak zaaretuj a zkus, je o hodně menší než nezaaretované je cca o 10-15 cm kratší, jinak to kolo moc vyčuhuje, zaaretované je schované pod plastovým stupátkem. Jestli jsi ho ale měla na bok tak je to fakt jedno. 🙂

kacka.l
9. zář 2009

Piku super, úplně jsi mě navnadila. Taky půjdu do toho. A jaký jsi vybrala motiv? Mě se líbí ta žirafka.

pikusa
9. zář 2009

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2530/2530234...
my máme toto žirafka je pěkná,škoda,že není celá

dominka11
16. zář 2009

ahojte, tak dnes som sa stala čerstvou majitelkou tohto kočíka, prehovorili ste ma 😉

kikimaruska
16. zář 2009

renatajjj: my ho skládali do fabie combi. 1) muselo být komplet vyndané to shrnovací plato v té roli, kočár se složil, rukojet se ohnula uplně dolu na maximum a kočár se dával našikmo. (rukojet vpravo , zadní kola byly vzadu vlevo (jak přečuhovaly nahoru do prostoru, proto muselo být to plato uplně demontované, jinak bychom to tam nedali) a ještě se nám tam vešla na bok i navetta. Je to otázka cviku, ale bez toho vyndaného plata jsme to tam nenarvali. 😝

pikusa
16. zář 2009

Dominiko.......tak at jsi spokojená 😉 😀

kikimaruska
16. zář 2009

jo a zapomněla sem , že našikmo, ale na bok...ležel na boku

svoja
16. zář 2009

Ahoj holky, tak mame objednano...cely komplet v barve titanio...uz se moooc tesime🙂 V obchode, kde jsme ho objednavali na nej pry nemaji zadne reklamace🙂

nika
17. zář 2009

svoja budeš nadšená. my máme kočárek už doma 2 týdny, byl do předevčera v krabici, pak jsem jej složili a jsem ještě více nadšeni než v obchodě. paráda. už se těším až budeme jezdit.

jen mi nešlo nasadit boudu naopak, asi to chce cvik 🙂 i půjčená vložená taška z jiného kočárku se nám do sporťáku vejde jedna báseň. 😀

nika
17. zář 2009

tak mne napadlo využíváte některá systému autosedačka do sporťáku na ty držáky co tam jsou? přiznám že mi to nešlo ale asi jsem nechtěla užívat většího násilí, přeci jen uplně nová věc, však to znáte, časem zjistím že násilí neuškodí🙂

filomena
17. zář 2009

baby neviete niektora nahodou ci je nejaky rozdiel medzi GT3 2008 a 2009 ? Mam moznost vyhodne kupit 2008 model, zda sa mi ze rozdiel je len vo farbach, ale pytam sa skusenych majiteliek 🙂 Poradite niekto ?

dominka11
17. zář 2009

pikusa - no tak dufam, že budeme spokojní, je to náš tretí kočík a dufam, že už poslední... 😉

renatajjj
17. zář 2009

2008-2009 rozdíl je opravdu jen v barevném provedení.

kacka.l
17. zář 2009

Holky, to jde i sedačka na sporťák? To mě nikdy nenapadlo? A jak? Bylo by to super, malému jsou necelé 3 měsíce a myslím, že za chvíli půjde do sporťáku.

A jaký fusak kupujete do PP? Díky.

svoja
17. zář 2009

Jeste jsem chtela rict, ze tasku ke kocarku si koupime emitex...stoji neco pres 500, barevne se me hodi (je cerna) a libi se mi....nez davat takovy nehorazny prachy za PP tasku....a nebo zvazuju, jestli ji vubec kupovat.... 😒 😒

nika
17. zář 2009

kacko dle návodu jo, mi to nešlo, vyzkouším znov jak se mi bude chtít kočárek vyprostit z ložnice kde je zaparkován.

tašku ke kočárku já asi koupím tu z DM, líbí se mi desing.

nika
17. zář 2009

a fusak - 3v1 od emitexu.

svoja
17. zář 2009

tu dm jsem nevidela, nemas obrazek nebo odkaz?

pikusa
17. zář 2009

Autosedačka na sporták???jako to jde????? 😲 😲 😲
a tašku na kočárek mám taky z DM a je super.
Svoji...tašku využiješ určitě...teda já jí vozím...hlavně když někam jedeme na dýl.........
Niko....a prosím,můžeš vyfotit sporták s tou vloženou taškou???

zofik
autor
17. zář 2009

nakukuju..autosedačka na spoťák už nejde, bohužel....