Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

dasty79
15. kvě 2013

@lalineckaaa tak to seš teda šikulka 🙂 Nechceš mě taky ušít??? 🙂 Tuhle barvičku miluju!!!! 🙂 🙂 🙂

orchidis
15. kvě 2013

@lalineckaaa Ty jsi úžasná!!!! Netroufla by sis jen na střechu ke korbičce/navettce? Máme 2007.

lalineckaaa
15. kvě 2013

@dasty79 🙂 😀 Neni problem jen musim doladit detaily a budeto super. Ja sem si našla pani na MMB že šije ale musela bych ji poslat svou střišku a ona by mi to našila na to .tak jsem to vymyslela takhle. 🙂

lalineckaaa
15. kvě 2013

@orchidis na navetku bych to asik udělla stejně jen nemam podle čeho udělat ...před 14 dny jsem korbičku prodala a v mem okoli nikdo nema ☹

lalineckaaa
15. kvě 2013
lalineckaaa
15. kvě 2013

U lemu jsou našite 4 suche zipy (ručně ) o to se zachyti černa latky a natahne se dozadu kde se zachytne o suchy zip u sitky. Ten jsem tam měla našity už dřiive jelikož mi to hrozně plandalo a vadilo mi toooo 🙂.....ještě musim kolem kraju upravit jak je pačka na natahnuti střišky a hotovsoon .
Holky ale na obrazku je latka světlejši,i když jsem objednavala tak byla . chtěla jsem tyrkysovou ale je tmavši...ale i tak je pěkna.......
střišku jsem musela udělat nak tak že když by chtěl vozit chlap at muže jet s oranžovym a tak je to rychlovka 🙂

mpavlinka
15. kvě 2013

@lalineckaaa teda! Jsi šikula, super 😅 😵

dasty79
16. kvě 2013

@lalineckaaa a to máš na boudičce a tam jak prcek sedí,tak tam máš nějakou podložku ve stejné barvě?nebo jak jsi to řešila?a na kolik by to přibližně vyšlo???Fakt by se mě to líbilo - a kdyby měl být druhej prcek kluk,tak by to bylo úplně úžasný 🙂 v té tyrkysové 🙂 Seš fakt šikulka!!!!

lalineckaaa
16. kvě 2013
lalineckaaa
16. kvě 2013

@dasty79 tak mam tady tu podložku ušitou je oboustrana z jedne barevna ajedna je jak ta modra....sice u nožiček jde vidět origoš barva tak uvidim chtěla jsem to prodloužit ale už jsem měla ten molitan ustřihly ....jinak mam fusak od emitexu jaro,leto ,podzim ..v tyrkysove.a mam ho tam ještě ted 🙂
No na kolik by to vyšlo teta vubec nevim....za latku jsem davala 100ku ale ještě mi zbylo na tu podložku,jenže jesm ji objednavala přes internet takže za poštovne jsem vyplajzla dalši 100ku.....
Pokud by jsis sehnala svou latku a jen mi ji poslala tak daš za poštovne cca 40kč
černou bych neřešila tu mam doma a na ten kousiček je zbytečne abys ji kupovala.
A za praci 150,- ?.......takže by tě to zhruba vyšlo na 300ky 🙂

lalineckaaa
16. kvě 2013

@dasty79 prosimtě a ty maš barvičku fantasy beige že? No ja jsem to na te sve střišce dělala jen po sitku a co je od sitky po upevněni za zadovou opěrku jsem nechala original hněde ...protože jinak nevim jak bych to tam cele upevnila .... a nevim jak by jsi to chtěla ty ? celou střišku ? nebo jen po tu sitku?.

saaralota
17. kvě 2013

@lalineckaaa Ahoj, máš to moc pěkné 🙂. Chtěla bych se zeptat, odkud máš tu látku se zvířátky, jak z ní máš podložku do kočárku? Sháním něco veselého, ale málokdy se mi něco líbí....a tahle látka je moc pěkná.

lalineckaaa
17. kvě 2013

@saaralota jj tež jsem nemohla nic sehnat ale tady maji užasne 🙂
http://www.dumlatek.cz/67-detske-latky

saaralota
17. kvě 2013

@lalineckaaa Díky, mrknu tam.

bea_t
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majinka69
23. kvě 2013

Holky, poraďte... mám možnost koupit Per Perégo gt3, rok asi 2011. Za 5tis. zelený. Prý jako nový, používaný rok, rok už stojí a paní prodává.... Poslala mi fotky, vypadá skvěle, ale poraďte zkušenosti atd.? Dá se sehnat za lepší peníze?

lalineckaaa
24. kvě 2013

@majinka69 jen sportaček? Ja si myslim že je to pěkny peniz. Ale daji se sehnat starši 3 kombiinace třeba za 6000tis

majinka69
24. kvě 2013

@lalineckaaa my máme trojkombinaci CAm a jka malá půjde do sporťáku prodáme a chceme už jen sporťák...

lalineckaaa
24. kvě 2013

@majinka69 🙂 tak to je pěkna cena 🙂

mi_chelle
27. kvě 2013

Holky, prosím vás, kdo máte doma GT3, jaký je vnitřní rozměr korbičky? Jde mi především o délku. Všude píšou 70 cm, ale zdá se mi to divný, protože taky všude píšou, jak je extra velká atd...což podle mě 70 cm rozhodně není, tak mě napadlo, jestli ty eshopy od sebe neopisujou údaje - blbě. Vnější rozměr je totiž 87 cm, tak nechápu, kde se ztratilo těch 17 cm cestou k vnitřnímu rozměru????

pikusa
28. kvě 2013

@mi_chelle vnější je jako by vrchní obvod té korbičky.....
spodek...kde prcek leží je cca 72cm

mpavlinka
28. kvě 2013

@mi_chelle stará Panorama má 76 cm 🙂

mpavlinka
28. kvě 2013

Holky dorazil izofix na vejce, to je pohodaaaaaaa 😵 😀 Žádný pásy 😎

orchidis
30. kvě 2013

Holky poraďte mi jak jste vybíraly hračky na navettku? Máme 2007 a ta má takový kulaty okraj (však víte) a pak to madlo a já bych chtěla nějakou pěknou hračku, co by na tento kočár šla zavěsit. Úplně normálně, tak aby na ni miminko vidělo, aby zdobila, atd. Akorát mám problém, že u nás na maloměstě není žádnej obchod s hračkami na kočárek a abych jela schválně objíždět nákupní centra s novorozenětem, to se mi zas nechce. Budete zlaté, když dáte tip a já si budu moct objednat přes net. 🙂

orchidis
30. kvě 2013

No prostě a zkráceně: Nejsem si jistá, jaký typ hračky vzít, aby držela na tom madle, nebo aby se dala upnout na ten okraj navettky - jaké upínání zvolit. 🙂

Snad jsem se vyjádřila srozumitelně.

lalineckaaa
30. kvě 2013

@orchidis My jsme měli od Lamaze a drželi pěkně jak na okraji boudy tak na madle sice na madlo šlo huř nandat ale šlo

lalineckaaa
30. kvě 2013

@orchidis a ještě takovou opici a ta šla pěkně taky nandat měla to uchyceni takove plastove kolo a tež šlo dobře..sem chtěla dat foto a za boha nemuu najit 😖 😖

saaralota
31. kvě 2013

@orchidis My měli na Navettě poutko (nahoře, uprostřed) a za něj jsem věšela skunka od Lamaze nebo koníka od Lamaze...na madle mi to moc nedrželo, pořád to klouzalo dolů.

mpavlinka
31. kvě 2013

@orchidis Lamazí hračky jsem věšela na okraj boudy za tu plastovou karabinu 🙂

alicar
12. čer 2013

teda ty si sikulka. my mame zelenu starsi typ a je dost vyblednuta. asi skusim usit tiez novu. Latku si kupila nepremokavu? vdaka za odpoved. alica