Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

saaralota
21. lis 2013

@baritus Já jsem vajíčko normálně používala. Také se mi zdálo docela do sedu, ale nebyla jiná možnost - další sedačku jsem kupovat nechtěla. Ale my jsme nejezdili autem nijak často, takže mi to moc nevadilo - malý jel autem cca jednou za dva až tři týdny, 2x deset minut na chalupu...

lalineckaaa
21. lis 2013

@baritus
@saaralota Taky jsem vozila od narozeni. Hodně i na prochazky. Kolikrat jsem jej na podvozku odtočila jako by ve směru a to ta sedačka byla vic do lehu než v protisměru. Hold nedase se svitit. Když mi usl v autě a pak jsem jej přemistovala do korby probud se mi.a převoz v korbě jneni v čr dovoeny myslim U druhhoho mimi to vyřešim tak že koupim Macxocosi abudu vozit na podvozku quinny buzz jepřece jen menši než gt3.

tatya
24. lis 2013

ahojte Peg-peregacky 😀 dlho som tu nebola, ale za ten cas sme kupili starsi model GT3 v cervenej farbe 😎 a musim povedat, ze sa tesim, ze som sa rozhodla pre tento kocik a mrzi ma len to, ze som ho nemala uz skor 😀 ale pri prvom babenku som sa bala ist do trojkolky, vsetci mi vraveli, ze su nestabilne... ale mne sa tento naopak zda celkom stabilny, je velky a tazky, nemyslim, ze sa mi podari niekedy ho prevratit 😅 a napriek tomu sa s nim super lahko manevruje... A hlavne je velmi priestranny, moj maly velky chlap sa tam pohodlne vyspi zababuseny aj vo fusaku, vobec tam nie je natlaceny ako v predoslom kociku... Akurat tym ze je z bazaru, su potahy dost vytahane od slnka, ale to ideme riesit - hned zajtra posielam striesku aj sedak na renovaciu... a tesim sa ako male dieta, az som Vam to sem musela napisat 😀 dufam, ze sa nam coskoro vratia a budeme moct znovu chodit v nasom milovanom kociku 😎

ema5
26. lis 2013

Ahoj, hlásím se do klubu, taky jsem si pořídila gt3. Ale ráda bych si pořídila i takový ten rukávník na řídítka, ale nevím, narvu tam nějaký, když je tam ta brzda? Máte zkušenost? Děkuji za reakce.

pikusa
26. lis 2013

@ema5 ja neměla ale segra ano myslím od emitexu ? Ted fakt nevim....

fe3c
27. lis 2013

Zdravim, ten rukavnik by zaujimal aj mna

pikusa
27. lis 2013

Na emitex.cz jich je mraky

saaralota
28. lis 2013

@ema5 mám emitex a vejde se tam i brzda

ema5
28. lis 2013

Díky za odpověď. Já právě někde zaslechla, že ten emitex tam nevejde, proto se ptám. Ale když máte zkušenost, že jo, tak si ho pořídím. Díky 🙂

lucenek
28. lis 2013

taky mám emitex...vleze se

fe3c
28. lis 2013

dakujem za odpoved. a je mozne sem dat aj link na konkretny rukavnik. Nakolko ich tam je viac. Aby bola istota. Dakujem

ema5
28. lis 2013

@fe3c Všimla jsem si, že u popisu píšou, že se vejdou i na brzdu.. tak asi vybírat podle toho.

pehu
5. pro 2013

Maminky,budu prodávat peg perego gt3 v barvě tropical. Kdo by měl zájem, tady je odkaz 🙂. https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/qgil/k...
Byli jsme s ním moc spokojení 🙂 .

ema5
28. pro 2013

Nemáte někdo zkušenost s povolenou rukojetí u gt3? Ta moje má trochu vůli, ale na snadnou opravu to asi nevypadá, že?

ivianocka
30. pro 2013

@ema5 myslim z kazda rukojet ma vuli. aj nasa ma, aj som obkukavala u inych a tiez mauu. aj ine typy kocikov maju vuli. takze je to normalne. tiez som najrpv myslela ze to je pokazene a chce to opravu.

misenka0110
31. pro 2013

@ema5 ahoj ja mam od emitexu (ale nie co je teraz ta novinka ze sa da urobit aj na dvojrucku ale jeden v celku bez zipsov cez stred) a je super dost velky cize aj pre chlapa super (moj ich tam da ) 😀

vercajelinkova
1. led 2014

Existuje nějaký typ kočárku Peg Perego, u kterého lze nasadit sportovní verzi po i proti směru jízdy? Děkuji za odpověď

j.kriv
2. led 2014

@vercajelinkova PP Uno má přehazovací rukojeť

ifkael
2. led 2014

@j.kriv len potom sa s unom zle chodi

@vercajelinkova pozri si book plus

j.kriv
2. led 2014

@ifkael To je o zvyku, já ho využívala asi 3 měsíce hlavně čelem k sobě a pak už mi to ani nepřišlo 🙂 Ale ze začátku to byl trochu boj 😀

spiritty
2. led 2014

Chci se zeptat maminky ciste nahodou nevyminil by nekdo
potah na gt3 mam barvu jawa super stav za potah denim,college, corallo- červená nebo barva hneda diky moc za pripadne nabidky

atmosfera
2. led 2014

Ahojík všem ! Já prakticky miluju GT3 od začátku co vybírám kočár, ale řeším furt problém s korbou :( Nejdřív jsem se tedy smiřovala s tím, že má 69-70cm, což mi přijde fakt málo a bojím se, že ve 3 měsícíh budu muset jít do sporťáčku :( ...ale druhý problém je váha 5,5kg... bydlíme v cihláčku v 4.patře bez výtahu, parkovat budu v prostorném sklepě, ale představa, že prakticky od začátku budu nahoru tahat 10kg ... +/- nějaký nákup, tak furt zkoumám jiné podobné kočárky a nemůžu nic najít. Nejvíce mi přijde podobný Gesslein F3, ale je tedy už doost drahej :( GT3 za 13 + koupit starší korbu mi přijde lepší, ale nevím, co s tím "problémem" :( Neřešila jste to některá nějak? Vím, že PP nemá vložné tašky... :/ Díky moooc za rady 😲

saaralota
2. led 2014

@atmosfera Nosila jsem korbičku do 2. patra a v pohodě, těžká se mi tolik nezdála...byla jsem spokojená, že mohu kočár nechat ve sklepě a dítě odnést i spící nahoru, nevzbudilo se. Větší problém byl pak se sporťákem...když malý venku usnul, vozila jsem, dokud jsem potřebovala, aby spal...do bytu se přenést spící už nedal...a taky se hůř pak stěhovaly tašky s nákupem a tak... s korbičkou jsem to brala na víckrát, něco jsem odložila v mezipatře, něco přihodila do korbičky...teď je to větší oříšek 🙂. Vložnou tašku jsem neřešila, když byla ke kočárku korbička...ale jak píšu, problém jsem s ní neměla...a to jsem měla po porodu asi 45 kilo i s postelí a unesla jsem jí 🙂. V korbičce vydržel syn do cca 7 měsíců, myslela jsem, že to tak dlouho nevydrží, ale nakonec pak zase tak rychle nerostl, jako na začátku. Do sporťáku šel v lednu a byl tam skvěle krytý i za sněhu. Kdybych vybírala kočár teď, asi půjdu do Baby Joggeru (city elite, nebo summit), GT3 mi teď přijde moc těžký a neskladný - čím je dítě těžší, tím víc to cítím. Jinak je super, ale ta váha... četla jsem to i tenkrát v recenzích, ale baby jogger se mi tolik nelíbil. Takže zvítězil vzhled a teď občas lituju.

atmosfera
2. led 2014

@saaralota díky moc za reakci 🙂 já se právě bojim, že když pudu třeba dvakrát a ještě nakup (malej) že to bude záhul no 🙂 já teda nemám 45kg, spíš dvakrát tolik, ale tak nějak si říkám zda to nebude moc no ... je teda pravda, že jsem enpřemejšlela nad tim, že po pul roce to bude ještě horši, ale to my z vyššího patra bez výtahu budeme mit asi se všema kočárama 🙂) nebo tam nějak dát tu vložnou tašku pak až vyroste z korby, ale to nevim jak, když na to kočárek není přizpůsobenej co... ty jo, tak fakt nevim... na BJ jsem tam jednou po očku koukla a přišel mi malej prostorove pro to ditě, ještě to zkouknu jednou, díky moc za tip 🙂

saaralota
2. led 2014

@atmosfera BJ je rozmerama v pohodě, nastejno s gt3 nebo snad i lepší.

atmosfera
3. led 2014

@saaralota ok koukám na to, jen co nemůžu najít je, jak se tam upíná ta korbička, milion videí mají, ale s korbičkou nevidím nic... nemáš něco v rukávu? 🙂

saaralota
3. led 2014

@atmosfera to neporadím...jako fotky s korbičkou se najít dají, ale jak snadno se upíná a odepíná, to nevím...jedině zkusit nějakou diskusi a zeptat se někoho, kdo s tím má zkušenost. Třeba tady by mohl někdo poradit http://www.emimino.cz/diskuse/baby-jogger-city-... Já ho mám zatím jen vyhlídnutý na další dítě 🙂 Myslela jsem, jestli ho nepořídit ještě teď a neprodat gt3, koukala jsem tedy hlavně na sporťák....ale malému už je 18 měsíců a gt3 je na prodej dost, tak se bojím, že by mi zůstal na krku...

vercajelinkova
3. led 2014

Děkuji za reakce, jdu koukat na book plus 🙂

smalova
3. led 2014

@tatya a kde ste dali renovovat striesku a kolko vas to vyslo,prosim?

lalineckaaa
3. led 2014

@atmosfera ty ta korba ale nema tolik mela by mit 74 cm a pak jak jsem oddelavala ty polystyren po bokach tak se mi prostor z vvětil 🙂