Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

atmosfera
3. led 2014

@lalineckaaa myslíš GT3? me jí měřila kamarádka co má a naměřila mi právě 69-70 tak jak je, ona nic neoddelavala teda... 🙂

lalineckaaa
3. led 2014

@atmosfera jjj tak 70 cm ale když od dělas ty polystyreny pod potahem tak ti to vyjde vic. My maleho vozili do 6-7 měsíců

lalineckaaa
3. led 2014
katka.l
10. led 2014

Mamicky, viete mi poradit ako zistim v ktorom roku vysli ake farebne kolekcie?

katka.l
10. led 2014

@tatya prosim ta kam si to dala na renovaciu a kolko to stoji?

tatya
10. led 2014

@katka.l napisala som Ti IP 🙂

ivianocka
13. led 2014

@atmosfera nomy mame tu starsiu korbicku,ta ma 72 cm. ta nie XXL,a le ta iba navetta oznacenie.a mala sa narodila v oktorbi (rijen)a vydrzala az do aprila(duben). a to je dlhan. ono sa to da napolohovat trochu akoby do sedu, a vtedy je to dlhsie. a to uz chcela aj pozerat, no na sportak sa mi zdala este mala, tak som jej korbu napolohovala a bolo to. a tazka, no co ja viem, ja som to zvladala. a bolo to pohodlne. aj v aute sa dala vozit namiesto sedacky, so specilanymi pasmi k tomu.

timea5
13. led 2014

Kde by som si mohla pozriet kociar peg pergo?Predavacka mi vravela,ze uz maju len internetovy obchod,ale ja by som ho chcela vidiet nazivo.Videli ste ho niekde v obchode.Dakujem

spiritty
16. led 2014

Prodavam tento kocarek super stav bez vad nemel by nekdo zajem?

varo
25. led 2014

Nema nekdo zajem o vymenu potahu na sportak? Mam barvu kiwi.

lalineckaaa
25. led 2014

@varo záleží o jakou barvičku mate zajem ;)

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
saaralota
15. únor 2014

@ann_87 na malli.cz mají na perego všechno možné, ale jestli i kšíry...můžeš jim zkusit napsat. Jinak s kočárkem jsme cestovali hodně, nakonec jsme ale koupili ještě golfky, tak to střídáme - jezdíme hodně na výlety do lesa a tak a tam jedině s velkým kočárem.

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
lalineckaaa
15. únor 2014

http://pegperego-baby.cz/_ppgt3s_band-servis-gt...
@ann_87 kukni tady 🙂
Malli.cz a kenoy.cu ofiko dovozci.

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
dalfy
16. únor 2014

mě se moc líbil nejdřív na netu a pak i naživo - prostě Italská elegance. Ale jelikož budu často kočár nakládat do auta, které není až zas tak velké tak jsme ho zamítli kvůli skladnosti a je těžký. Ale jinak bych ho brala je nádherný.

ivianocka
16. únor 2014

@dalfy no ja ked oddelam kolecka, tak ho narvu i do nissan micra. ale je pravda, ze oddelavat kolecka a skladat ho do auta kazdy den by ma nebavilo, to iba prilezitostne tak fungujem.

dalfy
16. únor 2014

@ivianocka právě bydlíme na vesnici a tudíž dojezd autem je u nás nutné téměř každý den s dcerou.

mmp
5. bře 2014

Ahoj holky, potřebuji poradit. Čekám první mimi a zamilovala jsem se do GT3. Jen nevím, jak moc vadí, že se nedá sporťák otáčet proti směru jízdy. Furt přemýšlím, kdyby to šlo, kolikrát bych ho asi tak otočila..🙂. Můžete mi poradit, kdo ho máte, jak moc Vám toto u sporťáku vadí? Děkuji

ivianocka
5. bře 2014

@mmp ja ho mama a kupovala som k nemu presne kvoli tomuto este peg perego pliko switch. mala som od zaciatku obidva podvozky. kvoli skladnosti som jazdila autom s plikom, na prechadzky s gt3, ked sme mali vanicku. ta sa da nakliknut na obe. potom som chvilu v lete jazdila len s plikom, to bolo obdobie, ekd malej vadilo, ze ma v sportaku nevidi. to trvalo tak tri mesiace. teraz jazdime uz vyhradne v gt3, nevadi jej ze ma nevidi. a ked ideme autom, tak uz potom v obchdoe bud kraca alebo je v nakupnom voziku. takze kvoli trom mesiacom podla mna zavrhnut gt3 je zbytocne, lepsi kocik nenajdes. je fakt bozi. vela detom vobec nevadi, ked rodia nevidia. kamosky take nemuseli riesit vobec.

mmp
6. bře 2014

@ivianocka Ahojky, moc Ti děkuji za odpověď. To jsem chtěla slyšet...🙂)))....už se na kočárek moc těším, manžel se do něho úplně zamiloval....🙂))

ivianocka
6. bře 2014

@mmp je to dobra volba.ten druhy skladny mame bazarovy...

vendyzr
16. bře 2014

@mmp Malá šla do sporťáku také brzo, cca v 6 měsících a vadilo mi, že na ni nevidím. Naštěstí jde u sporťáku nakliknout boudu obráceně a tím, že jde úplně do lehu, tak dítě má pak hlavu tam, kde mají být nožičky. Teď mi vychází, že druhé půjde do sporťáku cca říjen/listopad a na zimu bude ještě malé, tak chci dokoupit vložnou tašku od Emitexu a boudu budu opět nacvakávat obráceně.

jchalupka
8. dub 2014

Dobry den , prodavam korbu navettu v barev. Provedeni java i s origo matraci a polstarkem. Nemate nekdo zajem?

luckamb
20. čer 2014

Holky prosba...Peg perego GT3 (sporťák) nevím jestli tam mám dobře uchycenou opěrku zad. Je tam taková kolejnička a v ní jezdí takové kolečko a pak je tam ještě taková jakoby tyčka a ta je pod tím plastem?? Přijde mi že jí mám asi taky někam strčit, ale nevím kam a v návodu na obrázku to není vidět. Předem moc děkuji za rady.

mia636
19. črc 2014

Ahoj holky chci se zeptat houpe aspon trochu Peg perego GT3 nebo vubec? Nemuzu to nikde najit.... dekuji

lalineckaaa
19. črc 2014

@mia636 trochu pruzi. Ale spíš ve sportaku jak je dite těžší. V korbičce jsem houpala nebo spis třásla do boku.

mia636
20. črc 2014

Ok moc dekuji za info nemohla jsem o tom nikde nic najit... 🙂

sisus
25. črc 2014

ahoj holky, prodávám GT3, tak pokud máte zájem, mrkněte do mého bazaru 😉
https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/r3pm/s...