Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
1. únor 2010

Jitusko...super....
Bolder byla taky jeden z mých favoritů,ale odradil mě sporták....

jituskak
1. únor 2010

no, já sjem se do boldera zamilovala a pak už mě nic nezajímalo 😀

pikusa
1. únor 2010

Jitus...mě se moc líbil,už když čekala kamarádka a hledala jsem s ní kočárky....pak jsem ho viděla na živo a pořád jsem byla nadšená...
ale tím,že jsem si říkala,že prcek bude v zimě ve sportáku jsem ho nakonec zavrhla...

kacka.l
1. únor 2010

Jitusko a jaká barva to nakonec vyhrála??Nějak se v tom ztrácím. 😉

jituskak
1. únor 2010

kači, mám moka. je super.
piku, my bychom si tu navettu vzali, ale jestli počkáš do bžezna, páč ted ještě musíme opravit auto a budeme dávat 2000 na plavčo, tak bychom to tento měsíc nemuseli utáhnout🙂

pikusa
1. únor 2010

Jituško....jasně že bych počkala......není problém a jestli to pak bude osobní předání,budu jedině ráda a ty to aspoň uvidíš,jak to vypadá......

jituskak
1. únor 2010

no, s tím osobním předáním fakt nevím. ale jako není to nemožný, že jo. přece jeonom to máme přes celou republiku...

pikusa
1. únor 2010

Jééééééééééééé to jsi nebyla ty,kdo psal,že v létě bude poblíž???? 😲 😀

prchalka
1. únor 2010

jituskak: To je dobře, že z něho máš radost! Malej bude mít luxus 😀
Mě teda holky Bolder ještě nepřešel, to nevím, co by se muselo stát, abych na něj zanevřela, no jsem zvědavá na porovnání a jestli mi v GT3 bude chtít malá být a spát. Pak nemám co řešit a udělala jsem dobře. Já bych mohla mít kočár tak do 14ti dnů (bazarový)!

jituskak
1. únor 2010

psala, ale víš jak to je... je to pro nás daleko a původně jsme tam měli jet na kola, no, v 8 měsíci asi na kole nepojedu, že😀 ale ještě uvidíme. pokud to máš do čeho zabalit, tak já si to klidně nechám poslat. věřím ti, že je v dobrým stavu a poštu samo platím.

jituskak
1. únor 2010

prchal, věř mi, že až uvidíš, jak je ten kočár vymakaný. jako všude nějaký cvočky, aby tam netáhlo a ten mega košík a prostě... akorát se mi nelíbí ta ledvinka a nějak blbě mi tam drží, ale já stejně potžebuju tašku na věci, tak to musím pořešit...

kacka.l
1. únor 2010

Tak já jsem jezdila s obyčejnou taškou, a teď cca před 14 dny jsem narazila na MMB novou originál PP tašku v mojí barvě za 550,- a nedá se to srovnat, pasuje perfektně, neplandá, no fakt rozdíl, nikdy bych to neřekla.
Jitu: a jaká byla procházka?

jituskak
1. únor 2010

nebyla jem☹ páč tu je hnusně, tak jsem ho nechtěla tahat. a ještě jsme si museli jet s manžou zkazit náladu do Fordu 😀 zkazit proto, že nám oznámili cenu opravy a taky protože tam pracuje staršně pomalej a neschopnej člověk a jenom obyčejný vyhledávání v počítači mu dělá problémy 😀 😀 tak já tu tašku taky pohledám

jituskak
2. únor 2010

ahojky, tak mám jednu technickou. jak se sundávají kola? na bolderu jsme zmáčkla na střed a bylo to, ale na tomhle mi to nejde. včera jsme to zapomněla namazat a ještě, jak moc mám nafouknout kola. zdálo se mi, že to je dosti, ale jak jsme tam dala malýho, tak jsme je měla úplně podhuštěný.

prchalka
2. únor 2010

Vyfotila jsem malou neoblečenou v Bolderu, navečer to sem hodím 😀 😅

jituskak
2. únor 2010

je, Prchal, to jsme měla taky udělat, vyfotit malýho ve fusaku, jak má hlavu a nohy přes😀

prchalka
2. únor 2010

Je to tam! 😅

prchalka
2. únor 2010

Jo Jitu, to by mě taky zajímalo ta vaše fotečka 😅

pikusa
2. únor 2010

Ahojík....
Jituško,určitě t půjde,zabalím do bublinkové folie,nebo potravinářské a seženu krabici......
Teda Mates by se asi do Boldera nevešel 😀

jituskak
2. únor 2010

Piku, masakr😀 chudátko, ta si ten kočárek taky zasloužila🙂

lucenek
2. únor 2010

týjo prchal ten bolder je takovej pidi co?

pikusa
2. únor 2010

Tak já dala do alba matese v PP 😉

prchalka
2. únor 2010

lucenek: No, on je ucházející, když nemáš doma Helenku Růžičkovou nebo Helenku Fibingerovou 😀 😀 Takovej pro normální děti.. 😅

jituskak
2. únor 2010

Piku, to je rozdíl, co?

pikusa
2. únor 2010

no to teda je 😀

marketka.27
4. únor 2010

Ahoj holky, potřebuju radu 😉 Začíná mi docela chybět, že nemám přebalovací tašku na kočárek (pořád jsem ji nechtěla). Jaku si mám koupit? Origoš peregáč asi nechci, je docela drahá. Nebo jo??? Stojí to za to? Jaké máte tašky vy?

kacka.l
4. únor 2010

Market, já to tu psala, asi o stánku dál. Já si koupila origoš PP, novou na MMB za 550+50pošta a nedá se to srovnat, Hlavně mi to nezklouzne až kamsi, a když malý spí, netříská mu o hlavu, nebo jí nemusím mít až skoro u koše. Já si fakt nemůžu vynachválit. Ale třeba budou mít holky úplně jiný názor. Kdybych na ní náhodou nenatrefila, taky jezdím dál s tou obyč a na nic si nestěžuju, to jen teď vidím ten rozdíl. 🙂

marketka.27
4. únor 2010

kacko díky. A co je MMB 😀 ? Nějaké inzeráty?

jituskak
4. únor 2010

jako noví stojí 1200 a to teda fakt nedám, jinak jsme nikde nenarazila

kacka.l
4. únor 2010

Jo, to je mimibazar.cz. já bych taky 1200 nedala, ale těch 600 s poštou bylo fajn.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29821019&tab=9

Nová jde koupit za 950, ale je to dost i tak.