• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Do pytle, všude mají kdejakou barvu, ale cedro nikde:frowning2: , jdu hledat dál.
kacko díky.
4. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
já tu tašku taky nemám....
koupila jsem si v DM černou tašku,v ní byly ještě nějaké výrobky pro děti a stála kolem 500....
a tady koukám nosnost tašky 1 kg???
no já tam narvu vše---od svačinky,po náhradní oblečení,plíny ubrousky...určo víc,než kilo....
ale zase PP je hezčí :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
babčulíny já mám emitex univak a jsem daleko víc spokojená než s taškou
nikde mi neblambelá neb ho natáhnu na rukojet a spodek narvu do koše :wink:
4. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka.27:aha to už je prodaný,ale cedro seženeš.ale tak za 1190,-Kč
4. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky potřebuji nějakou tašku,PP by se mi líbila,ale ta cena. :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a pak jsem si koupila ještě jednu tašku v Delvinu...menší,ale tu dávám pod kočár většinou
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já do té PP teda rvu více než kilo a v pohodě. No 950 je nejnižší cena. :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, máme PP GT3 2010... Jde u kočárku sundat ta malá taška u rokojeti a jakým způsobem se sundává? Koupila jsem totiž i tu větší tašku, tak asi kdybych měla na rukojeti dvě, tak to vypadá blbě...
4. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul jde, to musíš vykroutit z těch bočních držáků, myslíš tu ledvinku že?
4. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co se týče tašek sedí do těch oček i taška z DM drogerii, mívají černou, hnědou a červenou. já vozím zatím obyč starou tašku od noťasu. pak jsem si koupila krásnou hnědou tašku v kabelkárně a přidělám si na ni sucháče aby šla zapnout do oček - co jsou pod lednivnkou. originál je krásná ale za ty prachy teda ne.

jinak mám doma tu podložku od paní a vypadá užasně už se těším na léto, jak bude frajeřit.
4. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek: jo přesně, myslím tu ledvinku, právě jsem to nechtěla urvat...jinak děkuji, zkusím to, tak uvidím jestli to půjde... :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás jde lehce jako by vysunout....ted je to jinak u 2010???
4. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, že lehce mi to nejde vůbec...
4. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady hledně tašky. No na tu v DMku jsem se byla už třikrát dívat, ale nějak se mi k té naší barvě moc nelíbí :frowning2: Zatím to všechno tahám v tašce od Lamaze, ale ta je úúúúplně na h ..., nejde ani zapnout - má jen dva prťavé sucháče, je to zkrátka taška zadarmo :grinning: Jsem blbá,měla jsem si ji koupit hned s kočárem, to už by při té celkové pálce nebolelo tak moc, jako teď. No byla jsem chytrá, dobře mi tak. Mimochodem, dnes mi přišla nová mateřská ... bleee.
4. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
market o kolik to kleslo???? :frowning2: to je maras, já měla po staru ještě těch 80% platu to jsem si fakt výskala
4. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
V mém případě cca 3,5 tisíce. U větší mateřské to musí být hotový masakr. No naštěstí už mi v únoru mateřská končí, takže mě to až tak strašně nepostihlo. Chudáci holky, kterým mateřská teprve začala.
4. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau to je síl,já měla mateřiny dvě což bylo bomba.....
4. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvě? Asi jsem to nepochopila :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
market měla, jsem teda mám dvě práce, dvě nemocenské, dvě mateřské a bohužel jeden rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela, že mateřská je vždycky jen jedna. No rodičák nekomentuju, jdu na dvouletý a stejně je to propad jak blázen. A můj vzácný manžel objevi origoš tašku na netu v cedru. Takže si ji asi pořídím, i když teda ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... A včera jsem potkala PP 2010 kiwi poprvé "naživo" - Navettu, ještě se mi nelíbí, ale myslím, že ho potkám ještě tka dvakrát a zamiluju se do něj tak jak do 2009:grinning:
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky on se snižuje i rodičák????Já myslela, že je MD?? :confused:
5. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko neboj, nesnižuje. Ale je to hrozný propad proti mateřské, asi jsem to blbě napsala. Prostě že mateřskou jsem měla pěknou, ale rodičák bude jak pár facek:slight_smile:
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
market jen rodičák je vždy jeden :wink:
5. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak sporťák je doma. Vyfotila jsem v rychlosti do alba. Ale nebyla možnost ozkoušet ještě, co to umí :sweat_smile: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj peregačky, tady je nějak mrtvo :astonished: ?
Prchalka, gratuluju ke kaufu:wink:
Mně už jde ta taška na madlo, tka se těšííím, doufám, že nebudu zklamaná, neprohlédla jsem si ji nikde "naživo". Jo a nějak se mi sere kočár :frowning2: , blokuje se mi přední kolečko, dnes jsem malou málem vysypala. A pak nám odpoledne třikrát za sebou vypadlo, přeštože při nasazení zacvaklo, zítra mám lítací den, ale ve středu vyrazíme na delší prochajdu a vyzkouším to pořádně. Neumím si představit, že bych to měla reklamovat, druhý kočár nemáme :frowning2:
8. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě taky...ale jen že mi blbne když j¨chci zatočit tak v poho ale následně vyrovnat se nadřu :angry:
a jdu a koopnu od zlosti do toho cypatého kola :angry: :angry: :angry:
pokud manža mi ho promaže a bude to dělat tak to vyhodim, nemám na to nervy sem spocená jak prase
9. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku, to mi dělalo jednou taky, pomohlo to víckrát nadcaknout a vycvaknout a hlavně namazat, od té doby, co jsem si tam dala kus té gumy, jak tu někdo radil, jede úplně luxusně. Ale je to bordel, taj drahý kočár a to přední kolo děs, ale zdá se mi, že to dělá jen kolekce 2009, nebo ne?
9. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači asi jo...a jak a kam kus gumy?????
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde že to dělá ted v zimě na sněhu a v mrzazech, v říjnu jezdil luxusně
9. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek