Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
9. bře 2010

Jitu silikonový néééééééé. Na ten se lepí prach a všelijaké blééé. Teflonový. Vlastní zkušenost. 🙂

jituskak
9. bře 2010

jsme blbá. koupila jsme teflonový a píšu silikonový 😀

jituskak
9. bře 2010

tak jsem to nastříkala, nejprve umyla, tak doufám, že už nebude padat sníh, nebo něco podobnýho🙂 taky jsme zkusla přepnout na soft a nešlo mi tím otočit, tak jsme to nastříkala dokola toho knoflíku a za chvilku to šlo jako po másle, ale upřímně nevím, na co je to dobrý. zkoušela jsem s tím jet a pžišlo mi to stejný.

pikusa
9. bře 2010

Jituško....v klidu....klidně se můžeme domluvit a můžeš to poslat na vícekrát 🙂

jituskak
9. bře 2010

holky, já se musím pochválit, jak jsem šikovná. poštelovala jsme si brzdu a konečně mi to brzdí. čekat na chlapa by bylo na dlouho. Peti, to nějak uděláme, ju? ještě ti písnu...

pikusa
10. bře 2010

Jituš jasan,však je čas......
a brzdu jsem si taky štelovala sama 😀

jituskak
10. bře 2010

ted je v bazaru pliko, ale tahle barva s emi zrovna moc nelíbí ☹

kacka.l
10. bře 2010

A v jakém???

kacka.l
10. bře 2010

Aha, t abarva opravdu nic moc.

jituskak
10. bře 2010

mě se líbí ta oranžová nebo pak zelená nabo černá. jiný pro mě moc nepřipadají v úvahu... no, i když, ted řešíme hypotéku a koupi bytu, tak asi nebude ani kočár ☹

marketka.27
10. bře 2010

Tak se mi zdá, že diskuze PP GT3 Completo 2009 se nám pomalu mění na PP Pliko P3 Completo 😀 😀 😀 😀

jituskak
10. bře 2010

😀 ale GT3 je pořád jednička. fakt jsme moc spokojená a teď co mi to nevrže a brzdí je to bomba. a taky jsme konečně přišla na to, co jsou ty kolečka na boku s tou šipkou 😀 jsme byla v šoku, když jsme si s tím hrála 😀

marketka.27
10. bře 2010

Jaká kolečka s šipkou 😲 ? Držáky na pití😀 😀 😀 ? No já jsem dnes stála v obchodě u kasy vedle Bebe Confort High Trek a musím říct, že vrzání plastů na PP se dá srovnat s rajskou hudbou proti tomu, jak otřesně vrže BC HT. To bylo něco strašného. Zlatý peregáče😉

jituskak
10. bře 2010

market, jj, držák na pití. jako fakt jsem přemýšlela už od toho ledna, na co to asi je 😀

kacka.l
11. bře 2010

Jitu, já taky na to přišla tak po 4 měsících a byla jsem úplně nadšená. 🙂

kacka.l
11. bře 2010

Jo a asi po půl roce jsem zjistila, že se dá vysouvat i madlo. 😀

jituskak
11. bře 2010

tak to jsme zjistila dřív, ale ty držáky na pití mě dostaly 😀

pikusa
11. bře 2010

hmmmm takže ted mě blbovi popište,jak vysunout madlo...což nevím 😀 a jak zprovoznit držák na pití 😀

lucenek
11. bře 2010

pikus jako jak vysunout pod madlem je takové kolco to zamáčkneš dovnitř a otevřeš 😉

kacka.l
11. bře 2010

Já nemyslím vycvaknout to je jasné, ale jak je jakoby tam dál je tam taková páčka a tím si štělujete madlo, jak chcete aby bylo daleko od mimina.

kacka.l
11. bře 2010

Piku a držák, jakoby to chytneš, zatáhneš směrem dolů a pak odklopíš jakoby dno- no je to na popis složité, ale jinak hned.

lucenek
11. bře 2010

kačií držák tak?já to kolco rám cvaknu nahoru a dno dolů

kacka.l
11. bře 2010

Jasně jsem blbá, malý spí venku,tak to nemám u sebe.

jituskak
11. bře 2010

kačko, jsme koukala na diskuzi k PP si. ty jedeš do brna na veletrh? pokud tam, to sičku bude, vyfotila bys mi ho, prosím? já jsme tam měla jet,a le pro nás je to kus cesty, tak jme to nakonec vzdali.

pikusa
11. bře 2010

Holky,díky,zítra zkusím...

kacka.l
11. bře 2010

Jo chci jet, jenže jako naschvál, manžel dostal dneska horečku a střevní chřipku, peru do něj léky horem dolem, ale bojím se, že to nedá. Jak naschvál. ZUŘÍM. 😖

varo
11. bře 2010

ahoj holky, taky asi budeme taky kupovat PP, ale mám asi blbý dotaz tak se na mě nezlobte 🙂 k čemu ještě kupujete golfky ??

kacka.l
11. bře 2010

Varo, já jsem třeba z vesnice a s GT nevlezu do dveří autobusu, jezdí nám tam dálkové, taky na cestü autem je hodně využiju, když jedu třeba jen nakupovat nebo tak.Taky jak jezdím s malým na rehabky bylo šílené pořád čekat na nízkopodlažní tramvaj, takhle si to vynesu sama do jakékoli.

kacka.l
11. bře 2010

když náhodou jedeme s manžou autem, tak je fakt super vzít jen kostru z těch golfek a na to nacvaknout sedačku a jezdit. GT zabere celý kufr.