• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Taky mám často oboje :grinning:
17. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky oboje, ledvinku stabilně, a tašku hozenou přes madlo, nemám originál a chci si ji upravit. holky na originál tašce jsou plastové karabinky? nebo jak?
17. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, plastové karabinky. Tak nejsem pako, nechodím tak jenom já, to jste mi udělaly radost:grinning:
17. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi já mám v ledvince nechané rukavice, sluneční brýle, kapesníčky atd. sem tam tam hodím peněženku jak jdu z obchodu ale pak si ji beru do kabele. ostatní tam mám trvale :slight_smile: a je to super.
17. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. uz sa to tu preberalo snad sto krat ale uz som z toho domotana. ktory sprej je lepsi na ten kocik aby nevrzgal teflonovy alebo silikonovy? alebo mate osvedcenu konkretnu znacku? dik :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám levinu a vak od emitexu a kabelínu, ale nosím crossbody, takže pajada :wink:
pralinka teflon
17. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz na Ostravačky. Je v Ostravě nějaká prodejna kde bych si mohla naživo prohlídnout GT3? Moc se mi libí, tak chci vyzkoušet jak mi padne do rukou :slight_smile: Děkuji :wink:
17. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek dik :dizzy_face:
17. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokil už ne,. byl ve skrblíku, aleten už neni :frowning2:
17. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek to je škoda. Tak to asi budu muset risknout.
17. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělej si výlet do Nového Jičína nebo do Valašského Meziříčí tu je mají.

lucenek on je skrblík zrušenej jo, ach jo.
17. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsme dneska v globusu honili paní s plikem, pak jsme ji dohonili aa ona na něj pěla samou chválu a manžouvi se taky líbí :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika a kde v NJ? Jsem z Fulneku, tak to mám kousek. To by bylo super :wink:
17. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika už jsem si to našla. V meinlu, že? Tuším první patro, byla prodejna kočárků. Super, děkuji moc.
17. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokil jedině uhánět maminu s gt čkem :grinning:
17. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v pondělí jsem se stavila v shopingu a jedna tam byla, zkusím ten NJ, jinak to risknu. Kolekce 2009 teď slevnila o 2.500 Kč a jediný rozdíl je v barvách a ta barva cedro se mi docela líbí :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska jsme viděla oranžovou 2010 a je taky krásná. a konečně jsme viděla naživo navettu a je skvělá:slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sokil, v SAMBABY v Ostravě mají GT3, zavolej si a zeptej se. Teď jsem tam byla okouknout Pliko a určitě tam měli sourozeneckou GT3, jeslti i normální, to nevím jistě, tak si to ověř.
http://www.sambaby.com/
17. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v Mainlu je to 2 patro, klidně bych ti nabídla okouknout moje ale mám navetu z roku 2006 a dovoz i Itálie u nás nebyla k mání. a sporťák je složenej v komoře. čeká na lepší počasí :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooooj to bylo dneska čananě co? kdy se slezem v cukrošce peregačky??? :grinning:
19. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ta nová verze mi dává zabrat.
Lucenku mě je to jedno, záleží i na holkách. :wink:
Oranžovou mají v sambaby a tu kiwi taky. Pliko tam mají cedro. navetty tam mají z nové kolekce kiwi a tropical. :wink:
19. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači mě taky to dává kapky, tohle se mi fakt nelíbí....ten bazar je super...alba taky ale zbytek na pikaču :sunglasses:
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt hrůza, bzar super i alba, ale toto je n houby, ale zvyknem si. :unamused:
20. bře 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda taky si budu muset moooooc zvykat :astonished:
20. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zvyknem si nebojte .-) co nám zbyde že. mne to počasí láká k nasazení sporťáku :slight_smile: ale ještě vydržím do Navetty se ještě vejdem jak vytáhnu fusak tak tam můžem být ještě i 2 měsíce možná :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
niko vydrž jmy šli v 6m a přišlo mi to brzo, ale museli jsme byl leden Sára ve fusaku už se tam nevešla ani boha...ale to jsme měli quinny speedy
20. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líbí se mi,že jde přidat fotka :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jn to je super
20. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz, ted jsem narazila u popisku kočárku, že z boudy jde udělat sluneční stříšku.. :astonished:
Přesně píší: ,, Střecha se síťovinou poskytuje lepší ventilaci nebo ji lze změnit na sluneční stříšku. "

Loni jsem s tím nějak zápasila a dycky mi něco trčelo a pořádně nedrželo.. :frowning2:
Máte některá zkušenost?
Díky za radu :slight_smile:
20. bře 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podle mě ,jen odhrneš tu spodní část, pod kterou je ta síť, zapneš, na ten sucháč a to je tak vše, a sluneční stříška???Leda, že překlopíš boudu. :confused:
21. bře 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek