• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Děvčata, viděla jste některá z vás tu novou sourozeneckou GT3ku na živo?
21. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne, ale ten prcek dole je borák, nevím , které dítko by tam dobrovolně sedělo :frowning2:
21. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si tím taky nejsem úplně jistá, ale viděla jsem párkrát děcka ve phil&teds a vypadaly vcelku spokojeně, tak nevím...
21. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
colette já jsem ji naživo viděla a dítě dolů bych nedala. :frowning2: Řekla bych, že je to hodně nepraktický, to spodní mimčo tam nemá skoro žádné místo, nehledě na to, že je hrozně nízko od země, výhled taky žádnej.
21. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku, poslala jsem Ti mail :wink: a jinak mi holky držte palce, a´t prodám bolder a můžu koupit pliko :grinning:
21. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo souhlasím s Paxies, sice je ten kočárek vážně malej a pěknej, ale vůči tomu druhýmu dítku nic moc :confused:
21. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holčiny prodávám zrovna jednotný sportovní kočárek od peg-pérego,tak kdyžtak koukněte on nám tady chudák stojí nadarmo :frowning2: :frowning2: využila bych tak leda nějaký obyčejný golfky,když jedem dál na cesty...
21. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
colette ja som ho tiez videla a tiez sa mi to zda dost nizko od zeme a fakt ten komfort pre dieta je onicom. zalezi od toho ako casto by si tam to druhe dieta vozila a ako dlho.
21. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sourozenecká GT3 je nádherná, v Sambaby mají oranžovou. A má blatníčky na kola. Komfort pro dítě (dole) nedokážu posoudit, ale až tak zlé se mi to nezdálo, nevím.
Zdechla mi brzda, úplně OFF :frowning2: :frowning2: :frowning2: Manžel to zítra zkusí nějak dát dohromady, ale vychodila se ta šroubovací kovová část u páčky. PP je nejvychytanější a zároveň nejzfušovanější kočár. Nádherný design, suprovní funkční vychytávky a pak to smontuje nějaký fušer z levného materiálu a je po parádě :angry: :angry: :angry: Ale stejně bych si ho koupila zas:wink:
22. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! prepacte, ze sa vam sem len tak vtierknem ale chcem sa spytat, ci sa PP GT3 zmesti do klasickeho panelakoveho vytahu. Rozmery ma d:100cm, sirka: 70cm. Dakujem
22. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myo..símtě to tu řešíme furt, přečti si pár stánek dozadu
22. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marketko, to se mi stalo taky, stačí zajít do cyklosportu a koupit jen ten závit, stojí cca 10kč. Tedy pokud je to jen tohle :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myo...měřila jsem výtah mockrát,už tam faaaakt nejdu.....je to o pár stránek zpětně....zkus pohledat ju???jak psala Lucenek :wink:
22. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusa:Tak jsem tam hned běžela,ale je to na rychlo,takže + - nějaké cm.....
šířka 80cm,délka 105 a měřila sem i z rohu do rohu,jk já musím kočárek dát a je to 125cm....
takže zvednout madlo,ještě jde kočárek jako by nadzvednout trošku....a vejde se
22. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko...ty jsi zlato....já to hledala a musela jsem odběhnout a tys to zatím zkopčila :grinning:
22. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžem to kopčit na každou stranu ne? :grinning:
23. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile: , pojdem si to najst :grinning: ....to fakt sa kazdy pita na rozmery furt :wink:
23. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo....skoro furt :grinning: :grinning: :grinning:
mě bude líto schovat kočík......Sáruš má 20m a lítá ted na jaro to bude odrážedlo...písek....to spíš využiju golfiny
23. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.....tak nevím,ale přijdou mi krátké pásy u sportáku.....nebo dělám něco blbě????
vzadu nahoře je mám i vyháknuté....vše povolené a stejně....na fest :unamused:
23. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa nestraš, mně stačily ty blbé pásy u autosedačky :angry:
Sehnala jsem v cyklosportu tu koncovku k brzdě, tak to MM odpoledne opraví :slight_smile:, díky za tip. A udělala jsem jarní údržbu, kočár je jak nový, úplně mi bylo líto s ním jet na prochajdu:slight_smile:
Poraďte mi, prosím, jak sundám ten kryt korby, už je teplo. Jde to nějak odzipsovat?
23. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus...nekecej my v poho, máš ještě fusak???My teda ne sára je v bundě a ještě jsme utahovala
23. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zrovna dneska jme stáli na semaforu a nějaká maminka čekala s pro mě neznámým kočárkem a musím vám říct, že gt3 je mega kočár snad oproti všem, co vídám, když nepočítám roan a podobně,a le to se nedá srovnávat hlavně designově, že. ale tak jsme ráno umývala kolečka, protože babička musela jet s malým prostě do zahrady a celej jsme ho myla, protože ona něco asi sázela a byl celej od hlíny a pořád jsem si ten kočárek prohlížela a natáčela. já ho prostě miluju. už se těším i jak mi přijde od pikušky korbička, jak to bude vypadat a tak celkově jsme moc spokojená. škoda jenom, že jsme na něj nenarazila než se malej narodil. takýe já jsme moc spokojená. ještě teda přijít na to, jak sundat sporták a připnout boudu a bude. do golfek jdu do plika a sourozeneckýho do duette sw. mě teda značka peg perego přesvědčila:slight_smile:
23. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to jsme se chtěla zeptat... dáváte fusak? mě teda ráno přijde chladno, ale pak už je teplo a malej spocenej...
23. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu: tak já dávám, ale je fakt, že je v něm jen ve štramplikách a to byl odpo zpocený, asi si koupím ten letní, mi to celkem vyhovuje.
Holky jdu se pochlubit, dneska mi přišly nálepky na kočár. :wink:
23. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí kde jsi je klofla???? :grinning: čanané
my jsme bez.....ale vás chápu máte prdečky malučké, tybych taky nechala ve fusaku
23. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo nálepky super, odkud jsou prozraď.
já mám už jen zavinovačku od emitexu v kočárku a Berušku jen lehce přikrytou. hrubej fusak jsem vytáhla minulý týden. ale kdo ví jak bude o vídkenu se má ochlazovat, ale ne už ho tam nedám z principu, raději ji zabalím do deky.

holky jak já vidím tu oranžovou tak je mi líto že jsem ji nekoupila, ale moje Moka je taky krásná :wink:
23. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
niko mám taky moku a ještě jsem nelitovala...leda že bych viděla sporťák lavanda :grinning:
23. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Lucenku, ty jsi vtipná, ale je to fakt, že nedělají více kombinací barev.
Nálepky jsou přes MMB, dělá je paní z Ostravy za 70kč, udělá cokoli. Já to pak najdu a hodím.
No nezežerte mě, ale mě se ta moka moc nelíbila, byla taková smutná, zase se dá hezky oživit vložkou a nejdou Vám na ní mušky. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm :slight_smile: já mango nebrala kvůli hmyzu právě já sama jsem alergická a co kdyby byla i malá. ale mám vložku už ušitou aušiju si i další. a budu dělat parádu. zatím máme kombinaci - krémový maskáč a z druhé strany jemný oranžovo-růžový-béžový maskáš. další bude oranžová a něco --- co koupím , až narazím a bude se líbit a udělám, jen najít čas.
zato mám černooranžový fusak a oranžovou deku - alespoň něco. když já oranžovou miluji, ale i jiné barvy.

náhodou se na tu svou moku těším teď jezdím s navettou neurčitého typu - tmavá šedá se světlou a červeným lemováním uvnitř bílomodrý proužek - ta se u nás neprodávala, udajně, já ji mám z druhé ruky a oni prý z Itálie přímo. tak nevím. ale na spotťák se těším jak malá.
23. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
safra ne mango ale papaia, mně se ty ovoce něják popletly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek