Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
21. dub 2010

marky,klid, já taky tak odpovídám 😀
evi golfáče už mám ale jiné

marketka.27
21. dub 2010

Jinak já jezdím každý pátek do Poruby do Kenny na Vietnamskou. Takže nějaký malý dopolední srazík? Kromě tohoto pátku?

evatk
21. dub 2010

luci a lavandu jako pro druhé dítě? jsem trošku mimo

lucenek
21. dub 2010

ano mám jen sporťák, hluboký jsme měla quinny speedisx a pak jsme kupovala GT3

lucenek
21. dub 2010

marky mě teda taky tento pátek nevyhovuje 😅
jsme zapoměla že mám noční na rychlé 😀
fakt vykojená hlava 😀 😀 😀

marketka.27
21. dub 2010

luci, to jakože při rodičáku pracuješ, nebo jsem zase něco nepochopila?

lucenek
21. dub 2010

marky jj pracuju ale na plný úvazek......mám dvě práce na NCH JIP a na záchrance jezdim, ale jen semo tamo manža je na RD...ted mám týden volno a proto jsme tak vykolejená 😀

marketka.27
21. dub 2010

😲 😲 😲 Jak to bez prcka zvládáš? No u nás by to nezvládl hlavně táta 😀 Ale přiznávám, že si neumím představit, že bych už chodila zase do práce.

lucenek
21. dub 2010

marky musím jsem živitel rodiny....a je to těžký..jenže z trávy se nenajíme...že......
začala jsem jezdit rychlou kyž měla Sára 9m a to jsme jezdila kojit domů, cinkla jsme si na dispečing že jedu kojit a vzlala sjem si vysílačku a kluci dole v sanitě čekali....2x denně na denní...takže pajada 😵 😵 😵

marketka.27
21. dub 2010

Já jsem to ani nemyslela tak, že bych tě za to nějak kritizovala, teď mám pocit, že to tak debilně vyznělo☹ Každý máme něco. Jsi dobrá, že jsi při takovém šrumci ještě i vydržela dlouho kojit 🙂 A ještě tady neustále šíříš optimismus 🙂

lucenek
21. dub 2010

marky v poho zvykla jsme si že každý se mě optá není ti smutno???nebo něco v tom smyslu, jasný že je, ale jinač to nejde.... já a šířit optimusmus?kde prosimtě? 😅 😀

marketka.27
21. dub 2010

No, jak se tak pozoruju, tak za dobu, co jsem na mateřské se ze mě stává nemožné netaktní pako, promiiiiiiiiň. Už žádné debilní otázky😉
No tady přece, neustále odpovídáš zoufalým majitelkám PP na stejné otázky. Ty, pikusa a kacka.l 🙂
A už dobrou, jdu žehlit🙂

pikusa
22. dub 2010

Ahoj holky....
Lucenek,jsi dobrá náhodou,že to zvládáš.....ale já se asi taky zeptám blbě.....jak ted zvládáš třeba vidět děti v nemocnici???nebo když se jim něco stane???
já od té doby co mám matese nějak ani na zprávy nemůžu koukat....jak je tam něco o dětech,hned si představím matyáše....

pikusa
22. dub 2010

A já bych šla do práce hned,na pár hodin denně.....měla jsem ožnost jít do družin na výpomoc na 2 a půl hodiny ale chlap mi týden dělá a týden má volno,tak to nešlo...

lucenek
22. dub 2010

marky v poho 😉
pikus dělala jsme po RD na dětském aru a to jsme nezvládla šla jsme zpět k dospělým na neurochir JIP, na rychlé moc dětí nemám...tuk tuk.....
takže zatím dobrý a zprávy kde jsou děti nebo týrání zvířat nemůžu odjakživa......

zuziq
22. dub 2010

po dlhsej odmlke mozem konecne napisat aj realne skusenosti s kociarikom. Pouzivame ho necele dva mesiace a musim povedat ze zatial velka spokojnost. Nemam, co by som mu vytkla, zvlada aj horsi teren, vobec nemam pocit, ze by drobec v kociari nejak prilis skakal, aj ked idem po krkolomnej, hrbolatej ceste. jedine co mi vadi je sedacka ☹ podla mna pre male babatko nie je vobec dobre urobena, mala by mat este jednu polohu operadla aspon o nieco nizsie, pretoze drobca do nej nevieme dobre ulozit, vzdy mam pocit, ze sa tam "puci", kedze sam este sediet nevie a zadna opierka je dost vysoka... takze ak by sa dalo, sedacku by som uz asi vyberala inu, aj ked, neviem ci vobec su nejake sedacky, ktore by boli pre mensie babenko vhodnejsie 😕

lucenek
22. dub 2010

zuzig a nebude to tím že všichni výrobci uvádí že sporťák vhodný pro děti které samy sedí? 😅
ono je celkem risk dát nesedící dítko do napolohovaného sporťáku.....já bych byla v korbě nejdýl co by to šlo

zuziq
22. dub 2010

lucenek ale ja nehovorim o sportiaku ale o autosedacke 😉

lucenek
22. dub 2010

jo ahá sedačka jako autosedačka ne jako sedsačka sporťák 😀

zuziq
22. dub 2010

jj 😀

lucenek
22. dub 2010

já mám maxi cosi cabriofix, sice nepůjde nandat na podvozek ale u první dcery jsem tuhle možnost skoro nevyužila...

pikusa
22. dub 2010

Zuzo..tak sedačka mi taky přišla "blbá"
a hlavně strašně těžká a jsou v ní krátké pásy.....ale jako + je zase ochrama hlavičky,ta si myslím,že je super....

pikusa
22. dub 2010

Lucenek,tak to jo.....ale sji dobrá.....já bych toto asi dělat nemohla 😲

lucenek
22. dub 2010

pikus každej máme něco 😉
ale je to zajímavá práce, člověk se fakt nenudí

zuziq
22. dub 2010

a daju sa cez nejaky adapter nakliknut na podvozok PP nejake ine autosedacky?

pikusa
22. dub 2010

Lucenek,to ano......však taky slýchám...jééé já bych učit nemohla 😀 😀

lucenek
22. dub 2010

zuzik prívě že nejde nic.....suverenita PP bohužel......

lucenek
22. dub 2010

no bych byla s nervama v prdeli 😀 😀 😀 a valila bych to denně...ty ropštáky

pikusa
22. dub 2010

Lucenek...no vidíš 😀 😀 a mě to bavilo......ale teda někdy to byla síla..... 😀

lucenek
22. dub 2010

hele když si vzpomenu co jsme vyváděla já...a to je oproti dnešní omladině slabé kafe.....tak bych byla bud v Opavě nebo za mřížemi 😀 😀 😀