Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kočárek pro sourozence Babywelt oregon tandem. Máte ho?

vojtisek2007
31. črc 2008

Maminky,mám takovou prosbu, koupili jsme pro naše zlatíčka sourozenecký kočárek babywelt oregon tandem - z druhé ruky a paní k němu už neměla český manuál - jenom německý - a to je pro mě španělská vesnice - je v něm sice spousta obrázků,ale potřebovala bych i ten komentář k ním - nemůže prosím někdo tenhle manuál v češtině poskytnout ??? Díky moc.

krista
2. srp 2008

Tady píše lienkal, že maji Babywelt, ale jestli zrovna ten tvůj typ, to nevím, zkus se na ní kdyžtak obrátit 🙂 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

vojtisek2007
autor
2. srp 2008

krista díky, už jsem jí napsala do IP - je to k vzteku -měli jsme koupený abc desing zoom pro sourozence - jenže byl dlouhý, nevešel se nám do výtahu když jsme jeli k dědovi, tak jsme ho nechávali v kočárkárně a když jsme tam byli naposledy, tak nám ho nějaká krysa ukradla.....byl dva měsíce starý, dali jsme za něj téměř 14tis., a policie - měli jsme si ho prý lépe zabezpečit a většinou prý stejně nikoho nechytnou 😢 - já vím, že to není lehký,ale štve mě to

krista
2. srp 2008

Vojtisek tak to bych taky byla celá vzteky bez sebe, parchanti 😠 To aby si člověk fakt všechno přikurtoval nebo pojistil 🙄

krista
16. srp 2009

ronikacz • 1d, 37tt • Dnes ve 20:18
holky, nevíte, kde v ktere prodejne maji vystaveny kocarek babywelt tandem oregon. Delam si na nej zalusk, ale samozrejme by sem si ho nejradsi osahala a ne rovnou koupit na zaklade fotek na netu.Dekuji.

Sem začni psát odpověď...

Odešli