Sourozenecký kočárek. Máte tip?

kkacca
26. kvě 2021

Zdravim, prosím o tip na sourozencky kocarek. Malému budou necele dva roky, když se narodí druhé.
Koupila jsem valco snap ultra, ale maly je tam dost narvany..radši bych korbu než vloženou tašku, ne kolebkovy set a sezeni vedle sebe 🙂 dekuju

radkovy
26. kvě 2021

@kkacca Dorjan twin sport, za nás super.

zuzroko
26. kvě 2021

Pořizujeme teď Nuna demi grow. Malé bude rok a třičtvrtě až se prcek narodí, takže kočárek vedle sebe dlouho nevyužijeme, tak tohle je super varianta na přechodnou dobu než druhý prcek je o něco větší a zvládne třeba skate ☺️

marimanta
26. kvě 2021

@kkacca měla jsem easywalker a byl nejlepší 😊

malinkaelinka
26. kvě 2021

Já čekám miminko v létě, budou s dcerou o 2 roky. Pořídila jsem tfk Velo, takový hybrid mezi sportovním vozíkem a kočárkem. Ale žijeme na vesnici a jsme hodně aktivní, takže jsem potřebovala něco do terénu, dceru jsem hlavně nosila. Do toho Vela je miminkovnik, úplný novorozenec tam nepůjde, budu kombinovat nositko a kočárek nebo nositko a starší pěšky, ale to pocitam do konce sestinedeli a pak pomalu ten Velo.

me_druhe_ja
26. kvě 2021

Mám Mountain Buggy Duet, rozdíl 15m. Využívám maximálně, neboť starší stále nechodi. Mám pro mimino jen vložnou tašku a ta je teda malá. Ale dá se koupit i korba.

teerulka
31. kvě 2021

Děti mám od sebe 22 měsíců a do 2,5 roku staršího jsme používali Bumbleride Indie twin. Byli jsme moc spokojeni.

clementina
1. čer 2021

Baby jogger city mini gt double + nacvakávací korbička k dokoupení. Za nás nejlepší kočár na světě, můžu jen a jen doporučit