Kočárek pro velké dítě - kvalitní, doporučte

alendariela
10. lis 2014

Ahoj, četla jsem tolik diskuzí, a nakonec jsme vybrali Gesslein F4 . Kvalitní německý kočárek, koupila jsem od paní, která ho má mít v záruce.
Ten kvalitní kočár, už nikdy více. Při procházce se nám ulomila řídítka.Opravdu strašný zážitek , a jsem nesmírně šťastná, že to bylo na rovině.
Protože kdyby to bylo na kopci, nevím jak by to dopadlo. Nikomu to nepřeju.
Prosím vás, doporučte mi nějaký opravdu dobrý kočárek, a už je mi jedno jestli je z Německa nebo Bulharska. Hlavně ať vydrží, a vejde se nám tam dítě.
Budu moc vděčná za vaše odpovědi.Díky.

miparime
10. lis 2014

A sporťák nebo hluboký? Verlké korby z hlubokých kočárů mají Inglesiny http://www.klasickekocarky.cz/portfolio/zanovni...

michael2611
10. lis 2014

Koupila jsem ted Camarelo eos, pro dvouletého chlapečka, kočárek lehký, velká bouda, leh 85..

michael2611
10. lis 2014

má několik poloh asi 6 od úplného lehu ažž do úplného sedu jako na židli

alendariela
autor
10. lis 2014

@miparime Původně máme právě Inglesinu, ale má malý sporťák, takže sháníme sporťák. 🙂

curdibilka
10. lis 2014

@alendariela Podívej se na janéčka a peg perega, oboje mají mega sportáky. 🙂

alendariela
autor
10. lis 2014

@curdibilka díky🙂

mpavlinka
10. lis 2014

Peg Perego GT3, po třech dětech stále v pořádku, žádný defekt.

alendariela
autor
10. lis 2014

Ještě mě napadlo, že kdyby existovaly golfky s velkýma kolama🙂 Bydlíme na vesnici, takže potřebujeme něco do terénu a ty malá plastová kolečka u golfek by mi do týdne upadla🙂

wendy_
10. lis 2014

@alendariela TFK, osobne nemam zkusenost, ale kamaradka mela buggstera a byla spokojena. Mne se libi moc tfk joggster iii, ale manzel by to nevydychal zmenu kocarku, jen proto, ze se mi chce. Jinak mam inglesinu a sportovni sedacka mi neprisla mala, spis uz pak byl kocar tezky (mam houpaci podvozek), tak pro batole jsem pouzivala bugaboo bee. Taky spokojenost, ale neni do terenu.

alendariela
autor
10. lis 2014

@wendy_ taky máme houpací podvozek, a sportovní sedačku Otutto, a tam se vážně Ondra s fusakem mačká.

medla
10. lis 2014

@alendariela My jsme měli EASY WALKER QUATRO. Sporťák je opravdu komfortní.Doručuji 🙂

calabasa
11. lis 2014

Já mam pro 3 letoun Baby Jogger Summit. Je parádní. Skladny na placku.

alendariela
autor
11. lis 2014

@calabasa možná je to jen zdání, ale jsou tříkolky opravdu vhodné do terénu? Máme tu silnice opravdu děs, jak polní cesty, díry, kamínky atd. Mám trošku strach, že by se tříkolka mohla převrhnout?

eliskaxox
11. lis 2014

@alendariela Koukni na Concord wanderer,teréňák jak blázen a ložnou plochu má 104 cm. Takže z něj ti dítě fakt jen tak nevyroste. Já malého zatím vozím v hluboké a projeli jsme už uplně vše :D nebo si hodně chválí Brio GO teď již od firmy Britax,takže Britax go,ten má ložnou plochu 102 a taky si ho do terénu chválí

eliskaxox
11. lis 2014

@alendariela Jinak švagrová má tříkolku Cam Cortina a projela s níuplně vše a tomá ještě starou verzi s plastovýma kolečkama. Je to taky velký kočárek a stabilní mý synovci si z něho věčně dělají skákací hrad a uplně v pohodě.Jen ho seženeš asi jen jako kombinaci

carrie_b
11. lis 2014

Za mě Concord Wanderer! Skladný, lehký, nádherně péruje, projedu s ním vše, ložná plocha opravdu bezkonkurenční, na konci má "korýtko", takže dceru nepoutám (nemá kam sjet), nevypadávají nám hračky... A nemusím se bát, že píchnu kolečka, jsou taková pěnovogelová, nesjíždí se.

eliskaxox
11. lis 2014

@carrie_b to pérovaní je fakt bezkonkurenční,až to maminky děsí jestli je s tím kočárkem vše ok :D

carrie_b
11. lis 2014

@eliskaxox Přesně tak🙂. Tohle už se jen tak u kočárků nevidí, max. tak u hlubokých Inglesin, ale ani u nich to nejde tak měkce🙂. Na ty naše vesnické cesty necesty je parádní, jinak by si dcera na výmolech překousla jazyk!

eliskaxox
11. lis 2014

@carrie_b Přesně mimčo většinou v nových kočárcích skáče jak na trampolíně a tady pohoda,jinak na mě všichni docela koukají že moderní kočárek a on houpe jak klasiky. Navíc na to že je težší jede prakticky sám. Kam se hrabe nějaké Camarelo které je papírově o 4 kg lehčí

alendariela
autor
11. lis 2014

Holky, dáte mi prosím odkaz na ten Concord, když koukám přes Google tak se mi to nějak nezdá🙂
Já právě Inglesinu mám, ale už se mi tam nevejde, jinak na houpání to je luxus a lepší jsem ještě nepotkala🙂

carrie_b
11. lis 2014

Nejde mi zkopirovat odkaz, ale treba na www.ondalek.cz staci napsat do toho vyhledavaciho okna wanderer.

alendariela
autor
11. lis 2014

Díky, mrkla jsem na to, nevíte vnitřní rozměr ? Gesslein má třeba šířku 34 cm, tak by mě zajímalo kolik tento.Nějak všichni mají stejný popis, ale nevidím to🙂

raduska21
11. lis 2014

@alendariela ahoj, ja doporucuji easy walker quatro, mala tam lezela do 8 mesicu a to je docela velka - 82cm a 8,5 kg kocarek super do terenu

alendariela
autor
12. lis 2014

@raduska21 Díky, malej je taky velkej, proto sháním ten kočár velikej🙂 Máme přes 11 kg v 9. měsících 🙂

misulka84
12. lis 2014

tak my máme Bébecar a je opravdu kvalitní, ten snad vydrží i tři plánované děti 🙂

carrie_b
12. lis 2014

A chcete šířku sporťáku nebo máte na mysli korbičku? I když v 9 měs. už to vypadá spíš na sporťák🙂. Změřila jsem sporťák, mám sundanou tu sedačku doma, tak se to měří hůř, než když by byla nandaná na podvozku, ale vychází to na ložnou délku cca 100 cm, šířka cca 38 šířka. Původně jsem chtěla koupit Baby Jogger City Elite, ale nakonec zvítězil Wanderer, protože i sedačka jde dávat po směru i proti směru, takže když jsem s dcerou třeba 3 hodiny na vycházce v terénu, přendavám si tak, aby na ni nefoukalo. A jde snadno dát do úplného lehu.

carrie_b
12. lis 2014

A pokud dítě v kočárku položíte do lehu, tak je ta šířka ještě o kousek větší, protože dolů sesunete pouze měkkou část, takže po stranách nejsou žádné plasty, nikde nic netlačí. Dcera v něm spí na břiše.

evab.
12. lis 2014

Koukněte na Baby Jogger, myslím, že s žádným neuděláte chybu, jsou to skvělé kočáry.

alendariela
autor
12. lis 2014

@carrie_b paráda, tak to je skvělý, díky 😉