Kočárek pro velké dítě - kvalitní, doporučte

alendariela
10. lis 2014

Ahoj, četla jsem tolik diskuzí, a nakonec jsme vybrali Gesslein F4 . Kvalitní německý kočárek, koupila jsem od paní, která ho má mít v záruce.
Ten kvalitní kočár, už nikdy více. Při procházce se nám ulomila řídítka.Opravdu strašný zážitek , a jsem nesmírně šťastná, že to bylo na rovině.
Protože kdyby to bylo na kopci, nevím jak by to dopadlo. Nikomu to nepřeju.
Prosím vás, doporučte mi nějaký opravdu dobrý kočárek, a už je mi jedno jestli je z Německa nebo Bulharska. Hlavně ať vydrží, a vejde se nám tam dítě.
Budu moc vděčná za vaše odpovědi.Díky.

eliskaxox
12. lis 2014

@alendariela Já nemůžu metr najít ale vím že jsme to počítali a délka je minimálně 102 cm,on ten sporťák je fakt obří. Já jsem se až lekla když mi kočárek poprvé přišel domů. Takhle obří sporťák jsem ještě neviděla

alendariela
autor
12. lis 2014

@carrie_b prosím tě a ta vnitřní šířka je červená čára nebo žlutá, se radši ptám jak blbec🙂

alendariela
autor
12. lis 2014

nevím jestli to je vidět, ale v Inglesině se s fusakem fakt mačkáme 🙂Takže Ondra to řeší tak, že si sedá bokem:-/ Máme Otutto, nevím jestli jsou jiný typy větší, ale dole je šířka 28 cm a nahoru se toršku rozšiřuje, jenže je to dost stísněný těma bočnicema.

eliskaxox
12. lis 2014

Takhle v tom sportáku vypadá můj 6,5 kilový syn :D ale myslím si že těch 38 bude ta červená čára ale od té žluté se bude lišit tak o 2 max 3 cm jelikož jak paní psala on ten kočárk nemá takové ty klasické mohutně polstrované bočnice

carrie_b
12. lis 2014

@alendariela Ta žlutá, je to prostě ten vnitřek, prostor pro dítě🙂. I s těmi bočnicemi je šířka 44 cm.

carrie_b
12. lis 2014

@alendariela S těmi plastovými bočnicemi.

carrie_b
12. lis 2014

@alendariela Odpoledne Vám mohu v kočárku vyfotit svoji roční dceru🙂

miparime
15. lis 2014

@alendariela Tak to jo, hluboké jsou parádně prostorné. Sporták jsem neměla, takže nemůžu bohužel posoudit