• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek - prosím o radu. Chci kočárek do max. 12000,-

9. května 2014 
Ahojky maminky, prosila bych Vás o zkušenosti s Vašimi kočárky .. popř. kdybyste přidali i fotky a cenu :slight_smile: chtěla bych kočárek max. do 12000,-
Předem moc děkuji :slight_smile:
6. kvě 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyyseek Ahojky, já našla kočárky za celkem rozumnou cenu, ale zatím ti ještě neřeknu jak splnil svou funkci, protože mám termín až příští týden a malá se ven nežene :slight_smile: posílám odkaz, toho co mám doma a na stránky kde je jich opravdu hromada :wink: http://www.chytramama.com/Fotografie/Zbozi/Original/black06.jpg , jinak jednání super, kočárek byl doma snad do týdne..tak snad pomůžu :wink:
6. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já si chci kupovat tady tento: http://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-vyrobce/kocarky-adbor/bartolino-super-b/produkt/adbor-bartolino-super-b-100 :slight_smile: dobrá cena a kočárky od Adboru vypadají fakt moc pěkně
6. kvě 2014 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Espiro Enzo Evo a naprostá spokojenost. Kdybych se měla znovu rozhodovat, volila bych stejně. Prostorná korbička, takže jsem s letním miminkem nemusela v zimě řešit problém, že by se mi nevešlo s fusakem do kočárku. Velký nákupní košík, který pojme, na rozdíl od jiných kočárků, nákup, bábovky, balon a jiné důležitosti :slight_smile: Skvělý do města i do terénu. Neměli jsme s ním jeden jediný problém. Navíc se nám teda líbí, což je taky fajn :slight_smile: Cena do deseti tisíc za trojkombinaci je pak už jen třešničkou na dortu :slight_smile:
Kamarádka kupovala ve stejnou dobu pro jejich štěstí kočárek za 18 tis.. Kromě toho, že do nákupního vozíku mohla dát tak možná láhev s vodou, řešila právě v zimě problém, že má malou korbičku a mimčo s fusakem tam nenarve. V takovou chvíli člověk vidí, že ne vždycky jsou dražší věci lepší. I když takhle, kdybych čekala další mimčo a Espiro stálo 18 tis., určitě do něj půjdu.
8. kvě 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupovala na www e-batole cz mají tam kočárky za příjemné ceny. Takže se v tomto obchodě v pohodě vejdeš do svého limitu. Za mě jedině tento obchod.
9. kvě 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Tvůj příspěvek