Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

sylvar
5. dub 2008

já si nějak nedokážu představit, jak je silná!jako kolik mm...ale origoš objednávat nebudu to ne, objednámt u od emitexu 😵 jen musím počkat, jestli se mi bude ta červená hodit,ale k červenýmu kočárku asi jo, že?

lucenek
5. dub 2008

syl...tak možná rozdíl tam trochu bude...ale co je dneska stopro? Kdybyb ti to pomohlo mě by měla za 10 dní dorazit...pak ti písnu esli barevně sedí a kolik má mm 😉

lucenek
5. dub 2008

a myslím, že i trochu jiná červená se bude hodit víc než šedá nebo černá 😉

sylvar
6. dub 2008

to by bylo fajn, nám kočár přijde v pondělí,ale stejně jí ještě budu dávat fusak z beránka,takže podložka ještě počká...ale madlo musím koupit a tašku, nemáš tip na tašku, ne za 1600 za origošku?

lucenek
6. dub 2008

syl mám za 560 černou a lepší.....

sylvar
6. dub 2008

lucenek a značka?a kdejste koupili?
děkuji

lucenek
6. dub 2008

madlo tu stojí 376Kč a taška 560Kč kupovala jsem ji na www.sambaby.com, ale momentálně ji nemaj na webovkách, manžel si vzal foťák a jel na ryby tak ti ji nevyfotím

lucenek
6. dub 2008

značka tam je4 baby, ale je hodně podobná té co maj na webu za 420Kč..akorát v černé...měli i červenou....ale sem si žíkala že jak prší tak všecko cáká na tu tašku tak radši černou

lucenek
6. dub 2008

ta qunnácká mi přišla taková hadra na toi že za ni chtějí 1600Kč...ale je to věc vkusu, i kdybych ji měla gratis ke kočíku, tak bych si koupila jinou

sylvar
6. dub 2008

díky, já chtěla tuhle
http://www.babylife.cz/zbozi/200-emitex-taska-s...

madlo tamtéž nebo ho koupí přítel někde, hlavně že bude v pondělí, na dodávku nemůžu čekat, v pondělí musíme vyjet 😀 bez madla si netroufnu, ve fusaku nemáme díry na pásy a malá by mi vyskočila 😀

sylvar
6. dub 2008

tašku chci červenou,ale vesměs je to jedno, klidně modrou 😅

lucenek
6. dub 2008

tak mám hooodně podobnou jen nahoře není dokulata , ale do hranata a cena je super 😉

sylvar
7. dub 2008

lucenek, máš už ke kočárku madlo?já dnes chci vyhnat přítele,aby ho koupil,ale mám strach,aby na kočárek sedlo 😖 sedí an něj chicco, že?

lucenek
7. dub 2008

jo chicco 0.4 😉

sylvar
7. dub 2008

a sedí?já někde četla, že ne moc dobře nebo co

lucenek
7. dub 2008

no to eště nevím jestli sedí mám kočár složený pod postelí a zpátky šněrovat sporťák se mi nechce je to celkem komplikované....no kdosi psal že tam má fugu, ale nakonec holčina přišla na tp že to dala do blbé zdířky či co tak pak to dala správně a ok.....

sylvar
7. dub 2008

aha, tak snad to bude v pohodě,asi objednám tu tašku, co si na ni dávala odkaz, červenou 😵

eva.konczynova
7. dub 2008

ahojky holky, prosím vás, jde Quinny Speedi sporťák polohovat až do úplného lehu?

sylvar
7. dub 2008

myslím že ne,je malinko do kopečka,ale nám to už nevadí, i když nynější kočár se položit dá.ale na quinnyho se těším moc, dnes přijede odpo 😵 😵 😵

eva.konczynova
7. dub 2008

a jak to řešíte holky co máte menší dětičky to polohování???

sylvar
7. dub 2008

tak bomba, madlo chicco mi nejde na kočár, mě trefí šlak 😒

lucenek
7. dub 2008

jakto??????????

lucenek
7. dub 2008

já to kupovala a rovnou to madlo na kočáru měly nainstalované a pasovalo pěkně...kde je chyba?????

sylvar
7. dub 2008

mám od chicca, ty máš asi origoš, ne?

lucenek
7. dub 2008

ne chico

sylvar
7. dub 2008

jdu too zkusit 😝

sylvar
7. dub 2008

to fakt nejde 😢

lucenek
7. dub 2008

zkus to povytáhnout jakoby od sebe táhnout současně na obě strany a zarazit to......říkla chlápek, že to má být na quinnyho????

sylvar
7. dub 2008

no nikdo neříkal, je to chicco ct 4 😖

lucenek
7. dub 2008

...no..máš možnost zajet do prodejny ?