Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sisstin
5. zář 2008

aha..tak ted tam čtu, že to není přímo originál Speedi, ale jiná firma ho udělala na tenhle kočárek 😉

nikap
5. zář 2008

no právě to je to Chicco CT 0.4 a pěkně předražené 😝

Když jsem scháněla to madlo pro sebe, tak jsem tam volala a prodavačky mi tvrdily, že je to origo, tak jsem volala do Libfinu a tam mi řekli, že origo madlo na Quinny Speedi neexistuje, tak jsem do té Iny volala znovu a tam mi potom pan Linhart přiznal, že to Chicco CT 0.4, ale aby to nemuseli každému vysvětlovat, tak tam píšou

Quinny - Madlo na kočárek Speedi SX. Takže já si ho nakonec objednala na klokanek-online, protože u nás nebylo k sehnání a za týden jej scháněla kamarádka a ta si ho objednala v Ině a byl tam i návod Chicco 🤐

kakusa
5. zář 2008

Ahoj speedacky,

my sme sa tizu rozhodli pre Speedyho,ale sedacku maxi cosi mame asi 3 rocnu -davny darcek...by ma zaujimalo, cimi tam pojde nakliknut a ako ste spokojne s kocikmi, ci uz s vanickou,alebo bez a dost ma zaujima ten origos fusak, bo by som rada objednala tento...a ci bolo pre vas madlo nutnostou,albo ste skusili a uz je tam zo zotrvacnosti precitala som si tu nieke stranky spat,ale je tu toho tolko,ze si neviem vybrat🙂
a este tu riesite uuuplny lah a sed, mne sa zdalo, ze sa to da dost dobre polohovat, je pravda, ze som polohovala , bez ditka🙂zatial🙂
A este original taska , ako ste s nou spokojne?Joj ale vas vypocuvam, co ???? 😔 😕
dik moc vsetkym maminam

nikap
5. zář 2008

kakusa: začnu od výše probíraného madla, pro mě bylo nutností, malý na něj byl zvyklý z předešlého kočárku a když si lhnul, tak sio na něj dával nožky,

fusak: origo je krásný, ale tenký, povrch je ze stejného materiálu jako je sportovní sedačka čili takový lepší šusťák a vnitřek je mírně podšitý a povrch je mako, já raději zvolila Aeshetic, je krásně měkký a teploučký

taška: velmi mě zklamala, stejný materiál jako sportovní sedačka a po čase když jí dítko třeba jemně škrábe atd. se tahají nitky, ale prostorově dobrá

úplný leh nejde, sed ano za pomocí vámi vyrobeného pásku

autosedačka by měla pasovat, jen musíš mít správné adaptéry

kakusa
5. zář 2008

No super ale dufam, ze inak spokojnost🙂
Dakujem velmi pekne za rady🙂 I tak ho mienim kupovat tak na jedne rok mozno rok a pol, aby manzel nemal niake prudke namietky, takze mi plne vystaci an to co vlastne od neho chcem...Dakujem.
Ked bude doma tak hadam este nanieco pridem 😉

nikap
5. zář 2008

Já s ním byla max. spokojená, ale musela jsem ho vyměnit, protože sedačka nejde po i proti směru jízdy a když se malý sám od sebe odstavil, tak vyžadoval a vyžaduje v kočárku kontakt se mnou.

Ale kdyby to nevyžadoval, tak jsem si ho nechala 😎

kakusa
5. zář 2008

no tak to ma potesilo, bosom docitala do zadu a sisi chvalila iny kocik...

Tak s uz teda nanho tesim, sice musim pockat par mesiacov,ale to neva🙂

sylvar
5. zář 2008

mě už jde hezky odepínat i to chicco madlo, chtělo to jen párkrát zkusit a ono se samo nějak roztáhlo 😅

sisstin
5. zář 2008

nikap: takže je to teda to Chico..a jak to, že to holkám nejde nandávat...mně to jde super..jsou tam ty cvakačky na to 😕

nikap
5. zář 2008

No právě, že se musí párkrát nandat a sundat a ono se potom poddá, to je celý fígl. Takže oni to Chicco tam na prodejně párkrát nacvaknou a pohodička. Ono to chce jenom jemně zatlačit a hotovka.

Nevím, jak to přišlo balené tobě, ale mě to přišlo origo zatevené od Chicca, takže jsem ho nacvakla nechala ho tam den a potom zase sundala a bylo to v poho.

Z jiné soudku, dneska jsem viděla maminku s kočárkem Firkon se zvojeným předním kolem, to že se jí kolo klepalo, to pominu, ale ta sportovní sedačka byla malá 11 měsíčnímu klukovi 😝

sisstin
6. zář 2008

nikap: tak já schválně koukala na to madlo chico..a mně teda poslali něco jinýho...já mám jiný madlo 😉 jinak mně to přišlo v sáčku, na kterým byla značka Quinny speedi..tak nevim, co mi poslali, ale to chico to rozhodně není 😉

janula34
6. zář 2008

Holky, možno ste to tu už preberali, poradte mi prosim, ako date speedy do sedu, teda takmer úplného sedu? Mne to nejde, stale mi to pada. A madlo na Chicco CT 04 som nasla najlacnejsie za 550. Kde sa da za tych 350?
Dakujem.

sisstin
6. zář 2008

janula: m usíš si koupit popruh a cvakačky..protáhnout to okolo trubek a pod tím sedákem..a secvaknout... 😉

minitrouble
6. zář 2008

kakusa - mne polohovanie plne vyhovuje aj s dietakom - ten lah mi uplne stacil a to nasa romi tam je cca od 3-4mesiaca - lehatko je podla mna menej lezate ako ten kocik a predsa v tom kociku nie je babo cely den a keby aj bolo - je to dostatocne pevne na to aby to neposkodilo chrbatik
a co sa sedu tyka - ja neviem ze ci som menej narocna alebo moj kocik je nejaky iny ako tie ine speedy ale mne to ide dat normalne na sedenie - akoze neni to 90stupnov - ale kto by chcel sediet v 90stupnovom uhle 😕 ....sak aj opierky na kreslach a stolickach nie su zvacsa uplne rovne ale trosku zosikmene lebo je to podla mna pohodlnejsie...cize mne aj ten sed vyhovuje...no ale zase kazdy ma ine poziadavky 😀
no a madlo sme kupili a uz sme ho aj dali kamoske co ma chicco - je podla mna uplne zbytocne - v podstate u nas by malo madlo vyznam len ak by bolo uplne inak riesenie len to neviem popisat....no a mojmu ditku je uplne jedno ze ci ho tam ma alebo nema - s pasmi nemame problem 🙂

iza
autor
6. zář 2008

siss: to tvoje madlo,ale fakt úúplně vypadá jako to Chicco..jinak mě nešlo nacvaknout bo jsem blbá a cpala sem ho moc nahoru 😀
dneska jsem koupila sluneční clonu na kočárek(hehe včas co?)..tu od Ajuty..podavačka mě ujistila,že na Speediho nejde upnout a i mi to ukázala u obchodě..no já jí koupila,manžel jí tam v pohodě upevnil(je teda potřeba trochu síly a šikovnosti) a musím říct že je to bezvadný 🙂 🙂
nikap:já mám origoš fusak a teda musím napsat, že nemáš pravdu..je velmi kvalitní a teplý..a rozhodně není tenký...v zimě jsem do něj dávala jáchymovi jen punčocháčky a kombinézku(ne moc teplou, takovýho medvídka z HM) a byl celej zpocenej 😉

sisstin
7. zář 2008

iza: tak jestli je to fakt to chicco..tak to je teda drsný, bo jsem za to dala 1100Kč 😖 fusak mám taky..a tenkej mi nepřijde..zatím jen na omak, vyzkoušený ho nemám ještě 🙂

tanitta
7. zář 2008

Ahojte babulky...
vyberame si kocik pre nase dlhoocakavane mimi a padol nam do oko prave speedi... videli sme ho uz nazivo ale dost ma prekvapilo ze ta opierka chrbatika posobi velmi labilnym dojmom je to tak?vseštko to funguje na tie suche zipse je to prakticke? ...mimi cakame koncom decembra...a ta vanicka bude dostatocne velka?...vdaka

janula34
7. zář 2008

Siss, dakujem, no nepotesila si ma - ani ja vas nepotesim 😀 😀 😀, som trochu viac ľavá na ručné práce ale toto by som mohla zvládnuť.
Tanitta - vanička je podľa mňa trochu menšia, ale nam stacila na tu jednu zimu a to Filip je februarovi a bol dost velký pri narodení - 56cm. A v juni som ho uz dala do šporťáku, korbičku akurát predávam. Ja som s nim spokojna, určite by som vedela "urobiť" nieco inak, ale ako pisali baby, každej vyhovuje nieco ine a ak by sa dal kočik poskladat na želanie, to by bolo najlepšie 😀

sisstin
7. zář 2008

tanitta: opěrka je úplně v poho..akorát pokud budeš chtít uplnej sed, tak si ho musíš vyrobit 😉

nikap
9. zář 2008

Ahojky,tak jsem na dovči našla netovou kavárnu. jjj, jsem závislák 😀

sisstin: vzhledem k tomu, že mi i v tom Libfinu řekli, že žádné madlo origo ke speedi není, tak si myslím, že máš to chicco a jen ti to vrazili do sáčku, na který natiskli Quinny, ono to není problém, dneska ti to udělá každá reklamka a když jukneš ke mě do alba, tak tam mám na madle potah Quinny a není to origo Quinny, to dělá jedna mamča na MMB.

Můžeš mi hodit ten odkaz na ebay? Já tam našla jedno madlo, ale to jen na Quinny Buzz.

sisstin
9. zář 2008

nikap: no, je to docela drsný...mám jim sto chutí do toho inababy něco napsat, kecaj, že je to origoš madlo..a je to třikrát dražší než jinde 😠 😠 😠 😠

kakusa
10. zář 2008

Minitroble super dakujem, ja som madlo pri malom mala,ale to bolo 10 rokov do zadu, tak si ani nepametam, ze ako to vlastne vsetko je, tiez si mylsim, ze sedenie v 90 stupnovom uhle nie je jnajpohodlnejsie...super super, tak uz kocik neriesim sa pridam k vam speedackam 😀 😀 😀 😀

bihan
10. zář 2008

Ja som kúpila madlo za 450 v BB v Tandeme - teda teraz sa to volá Detský svet alebo tak nejako.

simi.w
11. zář 2008

Jak se vám jezdí s Quinny Speedi po těch nadjezdech,myslím takové ty koleje,co jsou na schodech? Zatím jsem s žádnou trojkolkou neměla možnost si to zkusit.

sisstin
11. zář 2008

simi.w: v poho..ale musíš jet po zadních kolech 😉

simi.w
11. zář 2008

sisstin,jo,díky,jak jinak,že?! 😀

lucenek
11. zář 2008

😀 😀 😀 sáruša by zvládla i s předním přes schody ona miluje drncání čím víc tím líp 😀

alififi
11. zář 2008

nase vylepsovaky na Quinny Speedy :
1. slnecnik - nic moc, hegla sa to a dobre ma to akorat s....
2. madlo chicco, to celkom ide, najprv som myslela, ze bude uplne na prd, ale v pohode ( ale obisli by sme sa )
3. slnecna clona - ta uz je znicena, lejdy su celu rozkopala 😎

tusim uz nechcem vylepsovat 😀

ale chcem sa spytat, v com budete decka davat do Speedyho v zime ?
fusak, nanoznik alebo..... ?

minitrouble
11. zář 2008

alififi - no to veru neviem v com budeme chodit v zime - ale zatial asi vo fusaku - takom co sa da cez pasy pripnut ku kociku - pripadne dokupim ten univerzalny nanoznik na 3kolky 😒 ....ale uvidime ze ako to bude este podla toho aka bude zima