Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

dahlia23
2. únor 2010

no, to by som aj ja rada vedela, aký nánožník na speedi. niekde som čítala, že tam sedí aj jané a casual play. my ho síce budeme potrebovať až na jeseň, ale aj tak by som rada vedela.

kaa
2. únor 2010

Casualplay a Jané stojí kolem 1000,-, ten Emitex kolem 400,-, zbytečně za značku se mi platit nechce, jiná by byla, kdyby quinny vyrábělo origoš....

dahlia23
2. únor 2010

fakt nechápem, prečo tie nánožníky nerobia ☹
mne sa ten emitex zas nepáči, neviem, prídu mi také moc obyčajné...

minitrouble
2. únor 2010

ahojte - ja som mala nanoznik Jane a uz som ho aj predala lebo sice sa mi spociatku zdal byt super tak casom ma riadne vytacalo pouzivat ho - bol moc velky a dlhy na quinnyho a ked sa moje hyperaktivne dieta zacalo mrvit a kopat tak to tam vobec nesedelo a celkovo ledva jej hlava trcala stade ..takze do Jane by som uz asi nesla - nehovoria o tom ze stal kopec prachov a predala som ho za 1/2 cenu (cize fakt zla investicia 😉 )
teraz mame tento fusak co hovoria ze je aj na tie najtuhsie zimy a to nam hadam bude stacit
ja by som fakt odporucila fusak Emitex - ten viem ze pouzivaju baby aj ako nanoznik lebo je siroky a najma pomer cena/vykon je dobry u neho 😉

lucenek
2. únor 2010

holky to proto že to jsou španělé ti nemaj zimu 😀 😀 😀 teda takovou jako tady

kaa
2. únor 2010

Lucenek- Quinny jsou Španělé??Já myslela, že Itálie 😲

dahlia23
2. únor 2010

a ja som bola v tom, že quinny sú nemecko 😀

lucenek
2. únor 2010

ee casual a quinny a x-lander jsou jedna family, itoši je peg perego, mc laren

kaa
2. únor 2010

😀 😀

dahlia23
2. únor 2010

lucenek, vďaka za osvetu. 🙂 o x-lander som si myslela, že sú to poliaci 😀 a čo potom maxi cosi? som si myslela, že tí sú s quinny jedna family 😀

lucenek
2. únor 2010

dah...kdosi mi to říkal Mc jsou taky španiši a x lander kdysi to bylo v loskutákovi miniseriál o výbavě a tam to říkali 😉

innes
2. únor 2010

kaa, já si nechám asi ušít tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24634279&tab=0, třeba ti to pomůže 😉

achalteke
2. únor 2010

Quinny je Holandsko pokud vím 😉 ...ten nánožník z mmb je super nechala jsem si ho taky ušít 🙂

kaa
2. únor 2010

Holky, dík a mi připadá tady takový tuhý a tvrdý http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16956128&tab=1, je to od stejné paní 😲

innes- ta kombinace vypadá super 😉

kaa
2. únor 2010

A tady ho má ten chlapeček sotva k pasu, já jsem si myslela, že má být výš http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1194... 😲

achalteke
2. únor 2010

mě šila tady ta paní: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28739060&tab=0 nechala jsem si černý se zelenou kytkou a je fakt parádní 😉

dahlia23
2. únor 2010

tie nánožníky má peknéééé... prečo u nás na SK neexistuje taká šikovná mamina? ☹

achalteke
2. únor 2010

dahlia a hlavně je s ní super komunikace...na sk mmb nikdo takový není?

dahlia23
2. únor 2010

achalteke, nie je ☹
veľa vecí, čo je u vás, v ČR, tak na SK môžeme len snívať...
ale zas hádam nebude až taký problém objednať z ČR 🙂

achalteke
2. únor 2010

taky si myslím 😉

kaa
4. únor 2010

Dnes jsem si koupila návlek z emitexu, ten univerzal a sedí a vypadá dobře, takže u mně spokojenost 😉

kaa
4. únor 2010

Návlek= nánožník, jsem už dneska nějaká zblblá 🙂

jahody11
4. únor 2010

kaa a kde si to kupila? a aky mas quinny???????

kaa
5. únor 2010

Jahody- našla jsem v Ostravě prodejnu, hodím odkaz, takovou zapadlou, a mají tam emitexy, a ceny mají slušné, v shopping centrech se mi to zdá předražené, vždy je tam tam o 100-150,- navíc. http://www.dvojcatka.cz/katalog.php
Mám Quinny speedi.

Holky, od kdy jste dali mimča do sporťáku? Já musím už teď, Kuba se mi nevleze do korby a štve mně, že tam není ten leh, ale pololeh. Jakože ze Speedi jsem nadšená a hned jsem si ho zaláskovala 🙂 , tak to polohování mně dost zklamalo 😝 A úplný sed tam taky není 😝

jahody11
5. únor 2010

No preto hladam nejaky fusak do sportaku, lebo moja kraska sa uz tiez nezmesti do vanicky...
V cechach sa vam omnoho lepsie nakupuje ako u nas, byvala som jeden cas v Hodonine a bola som tam spokojna, len prislo mimi a museli sme sa vratit...
ja som si ale vybrala fusak Kaiser, zda sa mi lepsi... neviem ale maju ho teraz za super cenu... ☹ clovek uz fakt nevie, co ma kupovat...

jahody11
5. únor 2010

ale na tej stranke maju nanoznik od emitexu len pre dvojcatka...

dahlia23
5. únor 2010

jahody, cez mimibazar nájdeš ten emitex aj na jednokočík.
ten fusak kaiser tuším kúpila kamoška a je veeeeľmi spokojná.

jahody11
7. únor 2010

tak fajn, aspon viem, ze to nebude zla kupa 😵

kaa
7. únor 2010

Jahody- promiň, ale asi jsem dala špatný odkaz, ale kdybys tam pohledala, tak najdeš, já jsem si ho tam přes net vyhlídla a pak jela najisto, vyšel mně na 420,- A oni ti to nepošlou na Slovensko?
Hm, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo dá 5-ti měs mimi do sporťáku, hodně lidí to kritizuje, že je v pololehu a sám ještě nesedí, ale co mám dělat, že??

Já jsem chtěla origoš Quinny fusak, ale podívala jsem se na rozměry a emitex je teda o dost delší, o celou tu prodlužovací část.

aktakk
12. únor 2010

Kocky co mate Quinny Speedy a jazdite, ste s nim spokojne? Uputal ma tento kocik ale zda sa mi, ci nie je na sportaku strieska na nom privelmi kratka a na malinke fuci.