Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

medan29
25. srp 2010

tak já jsi du v so vyzvednout tu originál zmenšovací podložku a nánožník zatím uvažuji jestli jo nebo né

minitrouble
26. srp 2010

@katinam my sme mali nanoznik Jane ale prisiel mi dost zbytocny ...teraz som radsej kupila dobry fusak (Lodger Bunker) ten sa mi hodi do vsetkych kocikov co mam a uplne staci - netreba uz ziaden dalsi nanoznik nan 😉 🙂
podla mna je nanoznik len ostara ....ked chces dieta niekde v obchode vybrat tak potom mas toho fakt vela co davat dolu a tiez aj vonku ked uz dieta beha tak nic moc mat fusak aj nanoznik 😒 😝

katinam
26. srp 2010

@minitrouble dik, rano som skusala dat do kocika fusak, ako to tam vyzera a tiez si myslim, ze bude stacit, mam Emitex 3v1. Inak sranda skusat zimny fusak v horucom lete 😀 , ale o mesiac mi sem pride mamina a dovtedy musim stihnut objednat vsetky jesenne a zimne veci z SK a CZ.

medan29
26. srp 2010

@minitrouble a jak v zimě nepromokl?

minitrouble
26. srp 2010

@medan29 no ja zase ked nejak moc prsi alebo snezi tak nechodim von a na take bezne poprchanie alebo slabe snezenie je to v pohode ...zase ak by dako moc prsalo tak asi dam na to plastenku - ale to mam skor problem ze nemam gumaky a prsiplast pre seba takze von v zasade ked leje nechodim 😉 🙂

kudelovazuzana
26. srp 2010

katinam já mám ten nánožník emitex, sice pasuje na speedáka, ale nevypadá nijak extra. Asi budu taky dávat jen fusak.

medan29
27. srp 2010

@minitrouble no já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli ten co máš ty nebo originál quinny

jerryjanka
27. srp 2010

@katinam ked nanožník tak si daj radšej ušiť na českom mimibazare su kočky čo vedia šiť aj ja som si tak dala ušiť 😉

katinam
27. srp 2010

@jerryjanka, @kudelovazuzana dakujem, pomohli ste mi konecne sa rozhodnut. Tak nanoznik od Emitexu nie, zatial vyskusam iba s fusakom, tu v Bulharsku je predsa trolinku teplejsie ako u nas. A keby to nestacilo, objednam z mimibazaru.

deenakee
27. srp 2010

Ten nánžník na trojkolku od emitexu vyzeral strašně.... ale ten nánožník emitex lux vyzerá celkom super. A navíc má ten super zip, takže se nemusí sundávat stačí rozepnout. Mě se v obchod hodně líbil....

radka_26
27. srp 2010

Ahojte, chcem sa opytat, ci ma niektora z vas dokupeny k tomuto kociaru board-skejtik pre druhe babo, lebo v predajniach mi tvrdia, ze na quinny speedi nepasuje ziaden......dakujem...

medan29
28. srp 2010

@jerryjanka a u koho sis nechala šít ten nánožník?máš odkaz?

jerryjanka
28. srp 2010

@medan29 nemam ale najdem 😉

jerryjanka
28. srp 2010

pre predstavu ako vyzera šitý nánožník 😉

katinam
28. srp 2010

@medan29 ja som nasla na jednej z predchadzajucich stranok tento odkaz na mimibazar - nanozniky a vlozky do kocikov http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27088546&tab=0. 🙂

medan29
28. srp 2010

Moc děkuji, byla jsem se dnes kouknout i na ten zimní fusak od quinny a je až do 3let a pěkný tak ho asi koupím

dahlia23
28. srp 2010

ahojte... dávnejšie som tu čítala, že sa niekomu zlomilo madlo pri skladaní kočíka do auta. ja som ho vždy dávala dolu až raz... zabudla som, ale na moje prekvapenie sa vôbec nič nestalo. odvtedy ho skladám aj s madlom a je to úplne v pohode. máme verziu 2010... tak len pre info 😉

medan29
29. srp 2010

@dahlia23 no nás na to upozornovala paní že se to madlo musí sundat než budu skládat kočár nbo se může zlomit

berus222
29. srp 2010

ja ho skladam aj s madlo stale. aj pani v obchode mi hovorila, ze ho nemusim davat stale dole.

jerryjanka
29. srp 2010

no niekto tu už pisal že ho zlomil - to je tak - dovtedy sa chodí s džbánom po vodu 😀 - odkliknutie je sekunda ja to budem davať radšej dole 😉

berus222
29. srp 2010

no uz aj ja

dahlia23
30. srp 2010

nás na to nikto neupozornil, tak fakt neviem... mne sa ho dolu dávať nechce ☹ ale na druhej strane... presťahovali sme sa, budem menej chodiť autom, tak možno ma to odklikávanie nezabije 🙂

innes
3. zář 2010

Ahoj, já to taky četla, že se má sundávat, ale to ještě v těhu, ve sporťáku jsme chvíli, takže jsem na to za tu dobu zapomněla. Složila jsem několikrát s madlem a nic. Radši ho ale začnu dávat dolů 😅
Jinak jsem tu dřív řešila pláštěnku a další věci, tak už máme doma tu od emitexu - včera vyzkoušena a opravdu supr. Z lodgeru jsem úplně unešená 😵

dahlia23
3. zář 2010

@innes máš aj nánožník od emitexu? my máme pláštenku aj fusak quinny, ale keďže nánožník nerobia, tak hľadám alternatívu... zvlášť, keď je čoraz chladnejšie, už by sa možno aj hodil. zatiaľ teda chodíme s dekou, uvidíme, čo ďalej.

kudelovazuzana
3. zář 2010

@dahlia23 my taky zatím chodíme s dekou. Ten nánožník univerzál od emitexu mám teda taky ale vypadá docela ošklivě tak se do něj moc nehrnu, to zas taková zima ještě není. 😔

kudelovazuzana
3. zář 2010

@innes joo tak ten lodger vypadá luxusně, určitě bude aji teplučký. dobrá volba. Kdybych si blbecloni nekoupila fusak od emitexu tak do něj jdu taky. ☹

innes
4. zář 2010

@dahlia23 chtěla jsem si kupovat z mmb http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31311693&ta... , paní toho dělá fakt hodně. Nakonec když mám lodger a pláštěnku, tak se na to asi vyprdnu. Ten Lodger je fakt teploučkej, vodu by taky neměl pustit a v lijáku, nebo chumelenici dám pláštěnku.

@kudelovazuzana mně se právě ani originál, ani od emitexu nelíbili. Bylo mi líto za Lodger dát tolik peněz, ale když budou vracet tu mateřskou, tak jsem se rozšoupla 😀 Když přišel, tak jsem z toho měla druhý Vánoce, je fakt krásnej a měkoučkej, teploučkej 😀

medan29
6. zář 2010

@innes a jaký máš přesně?já se pořád nemůžu rozhodnout jestli ten Lodger nebo orginál qunni

innes
6. zář 2010

@medan29 mám lodger bunker folklore v tý fialovomalinový barvě a jsem spokojená, samozřejmě uvidím jak v zimě, zatím ho zkouším jen pár dnů. Mně se ten original quinny nelíbil vzhledově, jinak nevím jaký je.

jerryjanka
8. zář 2010

Babulky surne zhanam adaptéry na quinny speedi na vaničku a autosedačku
chcem sa len spytať ani nahodou sa nedaju použiť adaptery z Buzz že?
nechce ich tu niekto predať? ☹